girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (1)

29. (bkz: türkçesi bozuk ünlüler)

sosyal medya paylaşımlarında belli oluyor.

25 eylül 13:44 25 eylül 13:48

28. Guccinin yasaklanan reklamı

25 eylül 00:55

27. Eşi okan kurt'a niyeyse çok üzülüyorum. Adama ayrıca çok kızıyorum. Demet ile evlendikten sonra öyle işinde gücünde bir adam olmaktan çıktı demet nereye o da oraya oldu. Magazin de hangi haberini görsem hep konser öncesi yanında idi. Hatta yetmedi dj lik bile yaptı sahnede. Sonuç şirket battı demet gitti. Keşke enerjisini demet'e bu kadar harcayacagina işine odaklansaydi.

Demet'e gelince bilinç altında ciddi bir korku var. Şokopop izleyenler bilir ıbrahim kutluay ile olan ilişkisinde kariyerini geri plana atıyor. başarılı bir çıkış yapmasına rağmen neredeyse adı şarkıcı kimliği ile hiç anılmaz iken sadece ıbo ile gündeme geliyor ve tam evleneckken aldatilip yüzüstü bırakılıyor. Zar zor toparlayıp adını duyuruyor. Sonra o naif durusundan çıkıp sert ve atarli bir mizaca bürünüyor ve hiçbir ilişkisinde dikiş tutturamıyor okan'a kadar. Tekrardan dibe düşme korkusu var anladığım kadarı ile.

Demet ve okan benzer yollardan geçmişler. Odak noktaları öncelikleri kendileri olması gerekirken bir başkasına odaklanma öncelik verme. Sonrası hüsran tabi

24 eylül 23:02


26. Hayatta para, kıyafet ve eşyadan daha çok hiçbir şeyi sevmediğini düşündüğüm insan. 

24 eylül 22:39 24 eylül 22:41

25. Alttaki süslünün girdisine tamamen katılmakla birlikte Okan kurt'un bir anda niye itelendiğini anlamıyorum. Adam aldatmadı, Kadının parasını çalmadı, sadece adamın işlerinden dolayı evine haciz geldi. Burada asıl tramvayı yaşayanın Okan kurt olduğunu düşünüyorum ben de. Bir de Demet akalın'ın boşandıktan sonra şu beyanına çok takıldım; "hira'yla ilgili tüm haberleri bakıcısından alıyor" demiş eski eşi için. Böylesine kanlı bıçaklı boşanacak bir boşanma sebebi yok ki ortada. Ki yine alttaki girdide bahsedildiği gibi Demet Akalın bu ülkede en çok para kazanan şarkıcılardan biri, haciz onda maddi anlamda ne kayıp yaratır ki, 2 günde koyar yerine.

24 eylül 22:26 ed.25 eylül 13:46

24. dünyada tek boşanan oymuş ya da boşanmak köle pazarında satılmak kadar vahim bir olaymış gibi herkesten destek gören kadın. yahu ille zor durumda olan varsa hem ailesinden hem de parasından olan okan kurt'a da geçmiş olsun demek gerekir, demet akalın'ın boşanması "#yanındayız" hashtagleri açacak kadar vahim bir hadise mi? hani hapse girene, haksızlığa uğrayana denilir de boşandı diye bu desteği nasıl hak ediyor? hacizse olay zaten kendi geliri ile baştan kurar o evi, mali açıdan zorda olan boşandığı eşi, o değil ki, hemen yeni ev bakmaya başlamış zaten. boşandığı gün kendisine destek mesajı yazmadı diye fatih ürek ve birilerini daha takipten çıkarmış, önceliğine bak, bu kadar travmatik bir olayda insan önce kendini toparlamaya uğraşır, kim aradı aramadı çetelesi tutmaz. ekşi sözlük'te biri yazmıştı, dans bile edemeden, playback yaparak sahneye çıkmanın adı köpek gibi para kazanmak olmuş diye. demet akalın köpek gibi çalışan insan sıfatı alıyorsa bizim ölmemiz lazım. insanların çoğu da aman bana ileride bulaşmasın, laf atmasın diye şerrinden korktukları için geçmiş olsun falan dedi zaten. bugün takipçisine ettiği küfürü onedio'da okuyunca düşündüm, bu kadın başkasıyla evliyken bile yıllar öncesinde biten ilişkisi üzerinden laf sokuyordu birilerine, kendiyle, ailesiyle mutlu olan insan yanındaki hayat arkadaşına bu kadar ayıp edip de köprünün altından suların aktığı bir ilişkiyi dile dolar mı? şu günlerde yaşadığı hiçbir şey bana üzücü ya da dramatik gelmedi. olsa olsa karma diyebilirim.

24 eylül 21:16 25 eylül 13:45

23. az önce onedio da okuduğum paylaşımdan sonra kendisinden iyice soğudum. paylaşımın (link: https://www.google.com.tr/amp/s/onedio.com/amp-haber/eyvahlar-olsun-instagram-in-atar-kralicesi-demet-akalin-bu-defa-agzini-fena-bozdu-841194 linki)

24 eylül 19:52


22. Okan kurt'tan bugün boşanmış atarlı şarkıların baş tacı. Bugünkü dedikodu açlığımı özür dileyerek bununla bastıracağım ajdjkdks.

Muhtemelen dün haciz gelince anlaşmalı bir boşanma oldu malları kurtarmak için. Ertesi güne dava günü verilme ihtimali yüzde kaçtır bilmem ama haciz işlemlerinin başlayacağını bildiklerinden 1-2 hafta önceden davayı zaten açmış olabilirler. Evlilik sözleşmesi yaptıklarını düşünüyorum ben, demet'te malı mülkü adama bırakacak göz yok pek. :d

Vay be sen git gül tarlası falan al... nerden nereye okan kurt.

Dedikodu editi: ay okan kurt ve ailesi demet akalını resmen dolandırmış ya la. 2-3 ay önce malları ayırmışlar zaten dava açıp. Okan kurt'un abisi demet akalın'ın evini home-office olarak göstermiş habersiz. tüm icralar buraya toplaşmış tabii. (gbkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

11 eylül 21:31 12 eylül 17:32

21. kendisinin ciddi anlamda arkadaşlık kurmakta sorunları olduğunu düşünüyorum. magazin dünyasında arkadaşlarından sürekli -tabiri caizse- kazık yiyen bir tek demet akalın var. önce arkadaşım dediği ebru şallı o dönemki nişanlısı ibrahim kutluay ile demet şener'in arasını yapıp terk edilmesine sebep olmuş. o dönemde demet şenerle de arkadaşlığı varmıydı onu bilemiyorum. sonra çok sıkı fıkı olduğu, sürekli şakalaştığı alişan'la kanlı bıçaklı oldu ve hala konuşmuyorlar. gülben ergen için ne övgüler, ne methiyeler dizmişti ve onunla da karşılaşsa mekanı terk ediyor. şarkıcı berkay'la bile arası çok iyiyken bir anda kavga edip bir anda barıştı. bu aralar eşinin maddi sıkıntıları varmış, zor günler geçiriyormuş, geçmiş olsun. bu sıkıntılı günlerinde hiçbir arkadaşı yanında olmamış diye manalı bir yazı paylaşmış. aynen şöyle; "kahvelerim pişti gel, köpükleri taştı gel, iyi gün dostum! kötü günler geçti gel." diye. kendisi mi kötü bir arkadaş yoksa hiç mi akıllanmıyor da hala aynı sorunları yaşıyor anlamıyorum. oysa magazinlerde hala birilerine övgüler diziyor, misal gülşen ve kerimcan ilk aklıma gelenler. yanında hiç kimseyi bulamaması hayret edici. bir insanın sürekli en yakınım dediği insanlarla arasının bozulması felaket bir şey. düşünsenize hayatınızdan kaç kişilik koca koca anıları silmek zorundasınız. ama kıyıda köşede kalan insanlar olsa hiç etkilenmezsin. seçimlerini doğru yapman gerek demet akalın. koca bir kız çocuğu gibi davranıyorsun.

9 ağustos 16:56 9 ağustos 17:17

20. ya şu an hayret içindeyim 90 larda sebebim diye bir şarkı vardı demet akalın söylüyormuş. nedense ne klibi ne söyleyenin o olduğunu hatırlıyorum. bugün otomatik bu şarkıya geçince gördüm. 96 da çıkmış ilk albümüymüş.

nasıl güzel klipte.saçı, makyajı hali tavrı bayağı hoş gözüküyor.

hakan pekerin hüzünler kaldı bende klibinde de oynamış orada da fena değil

edit: ekleme

8 haziran 17:07 8 haziran 17:14