girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (1)

22. kendisinin ciddi anlamda arkadaşlık kurmakta sorunları olduğunu düşünüyorum. magazin dünyasında arkadaşlarından sürekli -tabiri caizse- kazık yiyen bir tek demet akalın var. önce arkadaşım dediği ebru şallı o dönemki nişanlısı ibrahim kutluay ile demet şener'in arasını yapıp terk edilmesine sebep olmuş. o dönemde demet şenerle de arkadaşlığı varmıydı onu bilemiyorum. sonra çok sıkı fıkı olduğu, sürekli şakalaştığı alişan'la kanlı bıçaklı oldu ve hala konuşmuyorlar. gülben ergen için ne övgüler, ne methiyeler dizmişti ve onunla da karşılaşsa mekanı terk ediyor. şarkıcı berkay'la bile arası çok iyiyken bir anda kavga edip bir anda barıştı. bu aralar eşinin maddi sıkıntıları varmış, zor günler geçiriyormuş, geçmiş olsun. bu sıkıntılı günlerinde hiçbir arkadaşı yanında olmamış diye manalı bir yazı paylaşmış. aynen şöyle; "kahvelerim pişti gel, köpükleri taştı gel, iyi gün dostum! kötü günler geçti gel." diye. kendisi mi kötü bir arkadaş yoksa hiç mi akıllanmıyor da hala aynı sorunları yaşıyor anlamıyorum. oysa magazinlerde hala birilerine övgüler diziyor, misal gülşen ve kerimcan ilk aklıma gelenler. yanında hiç kimseyi bulamaması hayret edici. bir insanın sürekli en yakınım dediği insanlarla arasının bozulması felaket bir şey. düşünsenize hayatınızdan kaç kişilik koca koca anıları silmek zorundasınız. ama kıyıda köşede kalan insanlar olsa hiç etkilenmezsin. seçimlerini doğru yapman gerek demet akalın. koca bir kız çocuğu gibi davranıyorsun.

9 ağustos 16:56 9 ağustos 17:17

21. ya şu an hayret içindeyim 90 larda sebebim diye bir şarkı vardı demet akalın söylüyormuş. nedense ne klibi ne söyleyenin o olduğunu hatırlıyorum. bugün otomatik bu şarkıya geçince gördüm. 96 da çıkmış ilk albümüymüş.

nasıl güzel klipte.saçı, makyajı hali tavrı bayağı hoş gözüküyor.

hakan pekerin hüzünler kaldı bende klibinde de oynamış orada da fena değil

edit: ekleme

8 haziran 17:07 8 haziran 17:14

20. Rihanna'ya falan uyup eşofman stiletto yapmasını çok komik buluyorum. Ya insanın aurası yoksa isterse 100.000 liralık kıyafet giysin, olmuyor yani. oldurmaya çalıştıkça komik görünüyor.   

18 mayıs 19:10


19. Az once youtube da eski bi videosuna denk geldim. Hülya avşar in programına katılmış ibrahim kutluay la olan ayrılığını anlatıyordu. Kadinin suratından belli bee sevmiş. Bi de o zamanlar ne kadar güzelmiş ne kadar gençmiş çok şaşırdım valla (link: https://goo.gl/images/cz9t4h ) şuradaki haline bi baksanıza.

Zaman ne acayipsin ya!

7 şubat 02:19 7 şubat 02:20

18. Hadsizlerde bugun.. kim kardashian ile kendisini ayni kefeye koyuyor sanirim.. enteresan kafalar.. trajikomik.. 

20 ocak 00:13

17. (yazar: japon kedi) hiç güleceğim yoktu ve yarıldım şu an:d kim kardashian'ı "sen annesin çıplak poz veremezsin" diye azarlamak için yola çıkıp "anan👎🏻" yazarak dönmüş. Harika:d kris jenner'dan cevap bekliyoruz.

19 ocak 18:01

16. kim kardashian'ın fotoğrafına yaptığı yorumla, kim kardashian fanlarının minik saldırısına maruz kalan tek taş tanesi.

19 ocak 17:41


15. 'Atarlı' şarkıların sultanı (!) diyor abilerimiz.

Atarlı şarkı ne demekse...

6 eylül 2017 04:37

14. İbrahim Kutluay kadar kimseyle yakışmadı ...esmer yârim şarkısını dinlerken üzülürüm Demet Akalın a be demiş ağlasamda Gülsemde yalandayım belli etmedim

6 eylül 2017 01:04

13. Her gördüğümde elime geçirip o dudaklarını blistex med plus'a bulayasım geliyor, hatta o da yetmez aramızda para toplayıp 2 tüp juvederm hediye edelim bence.

kadının dudakları hep mi kuru çatlak olur ya, eşşek kadar pırlantasını göze sokmaya bayılıyor azıcık da kendine yatırım yapsa ya?

5 eylül 2017 23:19