sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (49)
 • medya (6)

49. denebunu ekibinden birileri burayı okuyorsa ki bence okuyorlar şunu söylemek istiyorum. paralı kutularınız bile berbat. kutu konsept olayından haberiniz yok insanlara saçma sapan ürünler kakalamaya çalışıyorsunuz. yurtdışında birchbox, glossybox falan var bir bakın örnek alın. maybelline ruj, organix şampuan koymayla iş bitmiyor. hele ki o saç boyasına hiç girmiyorum bile. yeni ürünler denemek için bu kutuları almak istiyor insanlar ama sen bim'de bile satılan maybelline ruj koyuyorsun kutuna. nerede kaldı orjinallik ve ben neden bu kutuya bu parayı vereyim? yeni firmaların türkiye pazarına girmesine ön ayak ol ya da tr'de satılmayan ürünleri kutuna koy. bak o zaman o kutular nasıl satıyor. hatta glossybox'tı sanırım karl lagerfeld'in anısına özel kutu çıkarmış geçen tamamen farklı tasarım ürünler. sen ne veriyorsun ücretli kutunda colorista saç boyası. tek kelimeyle vizyonsuzluk.türkiye'de bu kutu olayını layığıyla yapan geçmişte lila kutu vardı bir de vanilya kutu. artık onlar da bozdu diyorlar hiç bilmiyorum. ama abd ve avrupa'da satılan kutulara bakınca içim eriyor.

ilgili medya:
1
28 şubat 14:29

48. Yeni iki kutu çıkarmış içinde yine o saçma sapan saç boyası. Alasım var diğer ürünlerden dolayı ama colorista okadar topak topak saçta pütürlenen bir ürün ki onun için vereceğim 1 lira olsa acırım. Israrla her kutuda kakalamaya çalışıyorlar. Hedef tutturmaya çalışan tezgahtar gibi oldu artık denebunu exclusive kutuları hepsinde aynı işe yaramaz şey.

27 şubat 15:50

47. colorista görmekten bıktığım kutular var bu aralar. loreal'in les chocolates rujlarının olduğu 3 kutu gördüm geçen ay. ancak içinde colorista olduğu için ve rujlardan da memnun kalıp kalmayacağıma emin olmadığımdan sipariş etmedim. diğer süslülerin de şikayet ettiği gibi henüz hiç ücretsiz kutuya denk gelmedim. kimlere denk geliyor cidden merak ediyorum.

19 şubat 23:34

46. İki aya yakındır normal kutuyu geçtim exclusive kutuyu bile göremiyorum bu ne saçmalık ya!!!

Edit: Noktalama işaretleri.

19 şubat 22:49 19 şubat 22:50

45. Exclusive kutularda normal kutulardaki gibi bir kargo sıkıntısı olmuyor. İlk başta loreal peeling lash paradise maskara ve bioderma sensibio olan kutular çok güzeldi. Fakat artık kutu içerikleri bir türlü değişmiyor. 3 yıldır kutularda colorista boya var ve iyi ürünler youtuber bloger tayfaya gittiği için daha az kutu kalıyor tabiki. Geçen gün lorealin chocolate maj rujlarını alayım dedim kutu bir türlü gözükmedi.Biraz daha düzenlenmesi gerekmekte bence.

18 şubat 22:52

44. Şubat - Cranberry Kutusunu indirim kodu ile 48 liraya almıştım. Bugün elime ulaştı. Çok memnun kaldım bu sefer. Medyaya ekleyeceğim ürünleri.

ilgili medya:
1
18 şubat 17:45

43. hesabıma giriş yaptığımda kutuların sözde bana uygun olduğunu gördüm almak isteyen süslülere yardımcı olabilirim.

1 şubat 11:33

42. Ben de bakayım dedim profilime uygun kutu yokmuş. 

Hayır parasını verip aldığımız kutu nasıl bize uygun olmaz ki? Çok saçma.

1 şubat 01:10

41. gece gece sinirimi bozan kutu.

acayip sinir oldum şu an.salak yerine konmaya tahammülüm yok. ama salaklık ben de ki gidip üye olmuş, sözleşmesine cartına curtuna inanmışım.

yerler ya böyle işi.

allah aşkına bir insanın peelinge, kuru şampuana ve ruja uygun olmayan nasıl bir profili olabilir? paralı kutuyu alamıyoruz kardeşim yaa. kutuda spesifik hiç bir ürün yok! yok ! o yüzden profiline uygun exclusive kutu yok denemez buna yaa. standart bakım yapıp bu siteden haberi olacak kadar olayın içinde olan bir insan peeling mi kullanmaz, ruj mu? hadi kuru şampuanı dışarda tutayım, ki o da öyle değil asıl deneme bu tarz ürünlere gereklidir.

gece gece instagram üzerinden mesaj attım cevap istiyorum. şu kutunun profilime neden uymadığını anlatacaklar bana ya da profile uygun değil ayağı yapmayacaklar.

düzenleme: üyeliğimi sonlandırdım. sonlandırmadan önce baktım suç bende sanırım, dudağım olduğunu belirtmedigimden ruj, saçım olduğunu yazmadigimdan şampuan, yüzümde eşek derisi gerili olduğundan da peeling çıkmadı herhalde ! he bir de yaşımı 118 yazmış da olabilirim ona bakmayı unutmuşum.

arkadaşlar genel bir "bedava kutu çıkmadı bana hüü" isyanı değil bu, ki istersem onu da yazarım kime ne? şu anki paralı, içinde ruj, peeling ve kuru şampuan olan kutu için konuşuyorum. her kutu bana çıksın diye bir arzum yok ama içinde özel bir kitleye hitap eden hiç bir ürün olmayan bir kutu için profiliniz uygun değil denemez. "influencer"lara saçacağız biz onu sizin gibi influencer olamayanlardan da iki üç kişiye verip sus payı yapacağız denir bak. öyle derlerse kabulüm.

ilgili medya:
1
1 şubat 00:51 1 şubat 01:39

40. İlk defe az önce sipariş oluşturdum içeriğin üçünü de merak ediyordum ve hepsi orjinal boy o yüzden benim için uygun bir kutu oldu umarım kargo aşaması diğer ücretsiz kutular gibi olmaz. İçeriği şöyle:

Les Chocolats Likit Mat Ruj Volupto, Loreal Magic Shampoo Kuru Şampuan, Loreal yeni çıkan Şeker Peelingi 

ilgili medya:
1
31 ocak 18:55 31 ocak 18:57