girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (470)
  • medya (20)

470. benefit kutusu ücretlidir diye bakmadım. pişman oldum. bazen iki tane yazı çıkıyor birinde diyor ki size uygun ürün bulunamadı. bu yazıda kutu hiç çıkmamış oluyor . diğerinde de ürün tükendi diyor. yani daha erken baksam çıkabilirdi, kutuyu ben kaçırdım gibi. bir de özellikte bir youtuber var kadın her ay instagram hikayesinde denebunu kutuları çıktı. bakın diyor ve kendine çıkan ürünleri paylaşıyor. kendisine her ay çıkıyor neredeyse. 2 aydır falan çıkmıyordu ona. geçen ay yine çıktı şey yazmıştı 2 aydır çıkmıyordu sonunda çıktı . sinir olmuştum. o kadar alışmış ki her ay ürün çıkmasına. 1 ay gelmeyince olay yapıyor kendisi. bana da kutu çıktı hakkını yemeyim ama o kadına daha çok çıkıyor. takipçisi çok diye sanırım. bir de kadın hem hikaye atıyor hem de paylaşıyor post olarak. ben ikisini de yapmıyorum. sonuçta ürün yorumlarını eksiksiz yapıyorum. önemli olan o. denebunuyu da duymayan kalmadı. yani sanırım blogger, youtuberlara daha sık gönderiliyor bu kutu. şikayet edicem en sonunda kadını :d

bugün 02:59

469. Kutular neye göre uygun neye göre değil? Makyaj cilt bakımı ilgi alanlarimda ekli ama hala kutu size uygun degil diyor. Anladık ürün yollamayacaksiniz amacınız oyalamak ama bari şu işi de adaletli yapın.

bugün 02:22

468. Süslüler benefit kutusu yazınca heyecanlanmıştım. Kutu bana uygun değilmiş. En sevdiğim markalardan biridir aslında. İlginç... Kutu çıkan süslüler ürünleri ellerine geçince medyada paylaşırlarsa sevinirim(gizlinot: ^^)

bugün 02:12


467. Benefit kutusu mesajı geldi önce exclusive sandım alacaktım ama ücretsiz olduğunu görünce daha bi sevindim . Tanım kırk yılın başı düzgün kutu gönderebilen ürünleri satın almadan önce ufak bir önizlemesini yapabildiğimiz uygulama

dün 16:13

466. Bana da bir kaç sene önce 1,5 ml parfüm ve tahıllı çikolata barlardan oluşan bir kutu çıktı. Bir daha da çıkmadı. Kime denk geliyor sample ürünler merak ediyorum.

Burada görünce meraktan bakıyorum. En iyisi üyelik sonlandırıp boş yere bakmamak.

dün 16:07 dün 16:09

465. ilk kez 2016 ekimde bana kutu çıktı. ondan sonra asla çıkmıyor.

dün 15:36

464. benefit kutusu çıkmış süslüler. ilk kez sistem kutu tanımladı.

dün 15:15


463. benefit kutusu yayında süslüler bana da ilk kez bir kozmetik kutusu çıktı, şoktayım. kaç tane kutum kargoda kayboldu geleceğinden pek ümidim yok aslında.

dün 15:11

462. deneyemiyorum bunu.. maalesef. Profilimi güncelliyorum aklıma geldikçe giriyorum ancak herhangi denemem için bir ürün ile karşılaşmış değilim.

dün 09:59

461. Kendi bacağına sıkan uygulama. Arkadaş çok hoş bir fikri hayata geçirmişsiniz ama hedef kitlenize siteniz üzerinden kurduğunuz sevimli cümleler değil, somut şeyler sunmanız gerek. Bir ara yakın takipteydim, hiçbir kutu çıkmadı, exclusive desen hayal… bu gidiş nedeniyle şahsen üyelik sonlandırmak daha mantıklı geliyor.

dün 00:03