girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (464)
  • medya (19)

464. kimin aklına geldiyse helal olsun. iş yükleri çok az gibi görünüyor, her ay çıkardıkları bedava kutulardan oldukça az çıkardıklarını düşünüyorum. exclusive kutular deseniz zaten kırk yılda bir çıkıyor. instagram'daki denebunu hesabından gördüğüm kadarıyla sürekli geziyorlar, oradan oraya davetlere gidiyorlar. ben tam bayadır yeni bir kutu çıkarmadılar bitti mi acaba bu site derken bir baktım yeni ofise taşınmışlar falan. ne diyeyim baya güzel iş.

17 ekim 18:15

463. ben de doğal olarak kutu sayılarının az olduğunu bu sebepten ilk girenlere çıktığını düşünüyorum. bana sadece bir kez kutu çıkmıştı. o da geçen sene falandı. onun dışında maillerimde denk geldikçe giriyordum ama hep geç görüyordum.

dün bir süslü yazmış buraya çok sağolsun onun sayesinde hızlı görmüş oldum ve kutu çıktı. ilk kutu içeriğine "güzelmiş." dedim geçtim ama bir ayrıntıya dikkat etmemişim az önce maillerimde gördüm, dikkatimi çekti inanamadım.

kutu içeriği:

Le Petit Marsellais Akdeniz Çileği Duş Jeli 10 ml

TONI&GUY Yıpranmış Saçlar İçin Saç Kremi 250 ml (tam boy!!!)

Vernel Max Suprême Romance 48ml

TONI&GUY Yıpranmış Saçlar İçin Saç Kremi yıllar önce ginger olucam diye soldurduğum saçlarımı kendine getiren yegane üründür. çok severim ama saçlarım artık sorunlu olmadığından fiyatından dolayı almıyordum uzun zamandır. ben başta küçük seyahat boyudur falan diye düşündüm direk tam boy olacağı hiç aklıma gelmedi. hatta yakın zamanda kısa bir tatile gidicem oraya götürürüm diye düşünmüştüm. şaşırdım şu an. senede bir çıktı ama güzel çıktı. vernel yumuşatıcıyı da annem çok merak ediyordu. sağ salim gelir inşallah.

12 ekim 11:31

462. denemen için uygun ürünleri bir türlü bulamayan site. ne arıyorsunuz ki bende bulamıyorsunuz.

12 ekim 02:32


461. maalesef profiline uygun ürün bulunamadı lafının tamamıyla yalan olduğunu düşünüyorum.her ay 50 tane filan kutu oluyor bence.bitince de profiline uygun

ürün bulunamadı yazısını çıkartıyorlar.zaten yüzlerce kutu gönderselerdi ısmaıl dağıtım yerine bir kargo firmasıyla çalışırlardı.26 ağustos'tan beri kutun hazırlanıyor görünüyor.bu da bir kişiye her ay değilde 3 ya da 4 ayda bir kutu yollanmak için bence.mesela ben eylül kutusu,sephora kutusu,loreal şehre dönüş kutusunu kutum hala hazırlanıyor durumda olduğum için kaçırdım.fikir çok güzel ama uygulayıcı ekip vasatın da altında.

11 ekim 16:44 11 ekim 16:53

460. tam anlamıyla kimseyi memnun edemeyen kuruluş. Ekim kutusu bana da çıkmış. Aynı zamanda exclusine kutusundan da aldım. Ben yararlı olduğunu düşünüyorum. Ürünleri denemek ve ona göre almak daha mantıklı. Fikir kimden çıktıysa iyi düşünülmüş. Umarım hep böyle devam eder.

11 ekim 13:02

459. Bende girdileri görünce bakmak istedim. Bana çıkan ürünlerde bunlar;

Le Petit Marsellais Akdeniz Çileği Duş Jeli 10 ml

L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı 10 ml (4 adet)

Vernel Max Suprême Romance 48ml

İşe yarar birşeyler çıksaydı bari.

11 ekim 12:55

458. Mart 2017'den beri üyeyim herhangi bir kutu çıkmamıştı.

sevgili (yazar: greece) 'nin girdisinden sonra bir gireyim dedim kutu kazanmışım <3

kutumun içindekiler ;

-Le Petit Marsellais Akdeniz Çileği Duş Jeli

-L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı

-Vernel Max Suprême Romance

11 ekim 12:22 11 ekim 12:23


457. Az önce baktım ve bana uygun gördükleri kutuda;

- le petit marseillais duş jeli

- lepitak tırnak bakım kremi

- vernel yumuşatıcı varmış.

Bir kere de arkadaşıma clinique ürünleri giderken bana ped ve bitki çayı yollamışlardı. “Şuna iki düzgün ürün göndermeyelim de kudursun” mu diyorlar anlamadım. Anketlerimiz de neredeyse aynı bu arada.

11 ekim 11:59

456. Geçen ayki sephora kutusundan sonra bu ay bana çıkan kutuda sadece duş jeli,vernel yumuşatıcı ve orkid ped kiti olması biraz üzdü ama olsun.

11 ekim 11:59

455. 1,5-2 yıldır üye olmama rağmen bir kere bile kutu çıkmamış site. az önce bir gireyim dedim ve ilk kutum çıktı. bu kadar uzun zaman bekleyince baya sevindim çıkmasına ^^

(bkz: yazarların bugünkü mutluluk sebebi)

11 ekim 11:14 11 ekim 11:14