girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (460)
  • medya (20)

460. İlk öğrendiğimde, hoş bir uygulama olduğunu düşünmüş, üye olmuş ve takip etmeye başlamıştım, ancak şimdiye dek ne yazık ki yüzümü güldürmemiş (gizlinot: ne kutu çıktı ne de uygun kutu satın alabildim) heyecanımı minimuma indirmiştir.

bugün 01:05 bugün 01:06

459. sephora kutusu 5-10 dk tükenmiş.sayılarını efsane merak ediyorum.keşke her kutudan stokta kaç tane olduğunu görebilsek.şu an hiç şeffaf olmayan bir sistem var.ve gerçekten bende bloggerlara yolladıklarını düşünüyorum.

dün 20:15

458. Denebunuxsephora kutusu tükenmiş bile, 5 10 tane filan mı bu kutular 😑

dün 18:04


457. denebunuxsephora surprise kutusu yayındaymış süslüler, benim profilime uygun ürün yokmuş ama sizin için varsa kaçırmayın.

tanım: mayıs 2017'den beri üye olduğum ancak tek bir kutu bile alamadığım sitedir.

dün 17:43

456. süslülerim bu site ile ilgili başımdan geçen bir olayı anlatmak istedim.

geçenlerde içerisinde loreal unlimited maskara da bulunan exclusive kutulardan aldım. kutum 26 ekim tarihinde elime ulaştı ancak markara kırık olarak geldi. hemen müşteri hizmetlerini aradım ancak açan olmadı. ben de online sitelerindeki iletişim formunu doldurdum. instagram adreslerinden de iletişime geçtim. bana geri döneceklerini söylediler. ben haber beklerken 31 ekim tarihinde sağlam maskaranın bulunduğu kargoyu aldım.

buradan kendilerine çok teşekkür ederim. gerçekten sorunsuz bir şekilde hemen sağlam ürünümü teslim alabildim. birçok online alışverişte çok büyük sıkıntılar yaşarken hem çok uyguna ürünlere hem de ücretsiz ürünlere sahip olabildiğimiz bir sitenin bu şekilde davranması beni çok mutlu etti açıkçası.

kendilerine tekrar teşekkür ederim. dilerim diğer firmalara da örnek olurlar.

31 ekim 11:11

455. başvurduğumuz takdirde profilimize uygun ürünler varsa tarafımıza kargo ile gönderim yapan internet sitesi. yaklaşık iki sene önce üye olmuştum ve ilk katılımımda kutu kazanmıştım. o zaman yurtiçi kargo aracılığıyla bulaşık makinesi deterjanı ve çamaşırlarda renk ayırıcı mendil göndermişlerdi.

daha sonra bir sene boyunca her ay başvurdum ama hiçbir zaman profilime uygun ürün bulamadılar. bir süre sonra ben de vazgeçtim, siteyi bile unuttum.

bu ay buradaki girdilere istinaden ben de şansımı denemek istedim ve ekim ayı kutusuna başvurdum. veee kutu çıktı. üstüne üstlük sephora kutusu da çıktı. aylardır bebek eşyası stoğu yapmaktan kendim için bir çöp bile almadığım için özellikle sephora kutusunun çıkması beni çok mutlu etmişti.

kutular sırayla is-mail dağıtım firmasıyla yola çıktı. ama sürekli evde olmama rağmen, doğuma sayılı gün kaldığı için çıkamıyorum, ilk kutu direkt iade, ikinci kutu da is-mail'in internet sitesinde direkt bana teslim edilmiş görünüyor. benimse her iki durumdan da kendi takibim sonucu haberim oluyor. öncelikle ikinci kutuyu aradım taradım, sordum soruşturdum ama bulamadım. ilk kutu ise adrese bile gelmeden döndü.

denebunu'ya konuyla ilgili sıkıntıyı dile getirdiğimde, dağıtıcı firmanın bizi adreste bulamasa bile sms ihbarında bulunduğunu buna rağmen ulaşamazsa kutunun iade olacağını ve talep eden kişinin gönderi listesinden çıkarılacağını iletti.

sonuç elde var sıfır. bir kargo şirketinin ilgisizliği, ihmalkarlığı ve denebunu'nun sırtını bu firmaya yaslayarak gönderim yaptığını sandığını anladım. sonuçta bedava ürün, peşinden gitsem de bir şey değişmeyeceği için sakince yerime oturdum.

umarım kutu kazanan diğer arkadaşlarım benim gibi problem yaşamaz ve dilerim denebunu müşteri memnuniyetinin önemini ileride daha iyi kavrar.

26 ekim 20:34

454. Geçen seneden bu yana başka kutu çıkmadığı için üyeliğimi iptal ettirmiştim. Ekim kutusu çok fazla kişiye çıkınca şansımı deneyeyim dedim. Çok eğlenceli bir paket olmasa da çıkmış olmasının şokunu atlatamadan bugün paketim geldi. Geçen yıl gelmesi çook uzun sürmüştü diye hatırlıyorum.

ilgili medya:
1
20 ekim 14:18


453. Bir hafta kadar önce ayın kutusu çıkmıştı bana bugün de ücretsiz sephora kutusu diye bir mail aldım. Şans eseri telefonum da elimdeydi hemen tıkladım ve kutu çıktı.

        Sephora Collection Cream Lip Stain Always Red Ruj 1,3ml

Sephora Collection Outrageous Extention Maskara 4ml

Sephora Collection Uzun Süre Kalıcı Göz Kalemi

Sephora Collection Yuzu Özlü Yüz Temizleyici Krem 50ml

Ürünlerim bunlar. Şoktayım. Başına kaza bela gelmezse şokum daha da artacak. 

19 ekim 12:51

452. kimin aklına geldiyse helal olsun. iş yükleri çok az gibi görünüyor, her ay çıkardıkları bedava kutulardan oldukça az çıkardıklarını düşünüyorum. exclusive kutular deseniz zaten kırk yılda bir çıkıyor. instagram'daki denebunu hesabından gördüğüm kadarıyla sürekli geziyorlar, oradan oraya davetlere gidiyorlar. ben tam bayadır yeni bir kutu çıkarmadılar bitti mi acaba bu site derken bir baktım yeni ofise taşınmışlar falan. ne diyeyim baya güzel iş.

17 ekim 18:15

451. ben de doğal olarak kutu sayılarının az olduğunu bu sebepten ilk girenlere çıktığını düşünüyorum. bana sadece bir kez kutu çıkmıştı. o da geçen sene falandı. onun dışında maillerimde denk geldikçe giriyordum ama hep geç görüyordum.

dün bir süslü yazmış buraya çok sağolsun onun sayesinde hızlı görmüş oldum ve kutu çıktı. ilk kutu içeriğine "güzelmiş." dedim geçtim ama bir ayrıntıya dikkat etmemişim az önce maillerimde gördüm, dikkatimi çekti inanamadım.

kutu içeriği:

Le Petit Marsellais Akdeniz Çileği Duş Jeli 10 ml

TONI&GUY Yıpranmış Saçlar İçin Saç Kremi 250 ml (tam boy!!!)

Vernel Max Suprême Romance 48ml

TONI&GUY Yıpranmış Saçlar İçin Saç Kremi yıllar önce ginger olucam diye soldurduğum saçlarımı kendine getiren yegane üründür. çok severim ama saçlarım artık sorunlu olmadığından fiyatından dolayı almıyordum uzun zamandır. ben başta küçük seyahat boyudur falan diye düşündüm direk tam boy olacağı hiç aklıma gelmedi. hatta yakın zamanda kısa bir tatile gidicem oraya götürürüm diye düşünmüştüm. şaşırdım şu an. senede bir çıktı ama güzel çıktı. vernel yumuşatıcıyı da annem çok merak ediyordu. sağ salim gelir inşallah.

12 ekim 11:31