yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (824)
  • medya (101)

  824. Sanırım 4-5 senedir üyeyim. Sadece 1 kere ücretsiz kutu çıktı. Profilimi güncel tutuyorum. Çalışma stilini pek anlayamadığım bir sitedir kendisi. 

  6 ağustos 17:29

  823. sırf bir ürüne eleştirel yorum yaptım diye yaklaşık 1 yıldır kutu önermeyen firma.(gizlinot: bir tek o ürünün yorumunu yayınlamamışlar swh) bu sene ne olduysa kutu gönderecekleri tutmuş ki önerdikleri kutunun içindeki ürünlerin reel fiyatı kargo masrafının altında. 2 grlık nescafe classic ürününü denememe ne gerek var mesela. boşu boşuna kargo gönderip karbon salınımı ve çevre kirliliğine katkı sağlıyorlar.

  bir de youtube'da vs görenleriniz vardır her ay kutu alabilenler var artık ne kadar pohpohluyorlarsa ürünleri.

  bana bu ay çıkan kutu da şöyle merak edenler için: Fairy Platinum Plus Bulaşık Makinesi Kapsülü Limon Kokulu (3'lü kapsül), Nesfit Fındıklı ve Sütlü Çikolatalı Bar (22.5g), Evidea Broşür, Parodontax Florürlü Diş Macunu (15 ml), Starbucks Caffé Latte (14g), NESCAFÉ Classic (2g).

  Hepsi de bakkal amcadan alınabilecek ürünler bari 0.5 grlık krem testerı falan olsaydı.

  6 ağustos 13:11 9 ağustos 22:47

  822. Bugün ücretsiz temmuz kutusu çıkan uygulama, baktım en son 2 yıl önce ücretsiz kutu çıkmış ondan öncekiyse 2019 yılı. Az önce exclusive kutularına da göz attım artık kargo 250 tl üzerine ücretsiz olmuş her kutuda ücretsiz değil. Temmuz kutusunun içeriğini merak edenler için bana çıkan: Nesfit bar, starbucks verona blend(200 gr), evidea broşür, nescafe classic(2 gr)

  30 temmuz 10:14


  821. Aylardır ücretsiz kutu kazanamıyorum. Kriz denebunu'yu da vurdu herhalde. Stoklarını azalttıklarını düşünüyorum. Eskiden neredeyse her ay kutu alırdım. Üye sayıları arttıkça stok düşürmek de çok mantıklı hareket. Artık benim için bir artısı kalmadı. Arada ücretli kutulara bakarım o kadar. İşe yarar ücretli kutu olunca da hemen bitiyor gerçi orada da var bir sıkıntı.

  Edit: ücretli kutulara kargo eklemişler, geçmiş olsun.

  21 haziran 12:13 9 ağustos 17:23

  820. 24 mayısta aldığım la roche posay fluid güneş kremi ellerinde olmadığı için bugün aradılar, dry olanını yollayalım mı dediler. açıkçası 75₺ verdiğim için olur dedim ama keşke bu kadar geç kalmasalardı ona güvenip alan ve kremsiz kalan insanlar olabilir. yine de alternatif ürün isteyip istemediğimi sormaları iyi oldu.

  20 haziran 21:05

  819. ekim 2020'den beri üye olmama rağmen bir kere bile ücretsiz kutu çıkmamış olması sebebiyle kime neye göre nasıl ürün gönderdiğini anlamadığım sitedir.

  28 mayıs 13:36

  818. la roche posay güneş kremleri yüzünden sitesi çökmüş, 1 saattir uğraşıyorum ancak alabildim.

  24 mayıs 15:22


  817. burada sırf ücretsiz deneme boy ürün geldi diye 2 ml kremi falan öve öve bitiremeyen, sayfalarca yorum yapan insanlar var. influencer'lara falan kızmaya hiç hakkımız yok bence, düz insan bile küçücük ürün sırf bedava diye ne hallere giriyor. denebunu'nun da istediği bu zaten. bana ücretsiz kutu hiç çıkmadı bu arada. ama markaların zaten bedavaya verdiği, aslında markanın kendisine yarayan "sample" olayı ülkemizde neden bu kadar sıkıntılı, neden buna ulaşmak bu kadar zor anlayamıyorum. mesela (link: https://denebunu.com/product/anthelios-age-correct-spf50-2-ml/ şu )ürün, ben bu deneme boy ürüne parasıyla bile ulaşamıyorum mesele şu an. kendim denemek istiyorum. buradaki yorumların abartılı övgü içerdiğini düşünüyorum. ufacık şeye 300 lira vermeden denemek hakkım benim. ama kısmet olmuyor işte.(gizlinot: swh)

  26 nisan 11:25

  816. Her zaman yaptıkları şeyi yapmaya devam ediyorlar. 20 şubatta verdiğim siparişin (Cosmed ücretli kutusunu almıştım)  hala kargolanmasını bekliyorum. Gerçekten şaka gibi, yıl 2022 yani. Kendilerine iki farklı günde mail attım fakat iki maile de noktasına virgülüne kadar aynı cevabı vermişler. Bu konudan tek müzdarip ben değilim heralde. Kargo firmasıyla sorun yaşıyoruz falan yazmışlar:) ne kadar profesyoneller, hayran kaldım...

  2 mart 11:47

  815. ocak denebunu kutunuzu kargoya verdik maili attıktan 1 gün sonra elime ulaşan kutudur: (link: https://ibb.co/xXhYMTM kutu içeriği görsel) açıkçası hepsi de kullanacağım ürünler olduğu için beni fazlasıyla mutlu etmiş olan kutudur.

  ilgili medya:
  1
  12 şubat 12:31

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar