yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (1)

  44. Daha önce de yazmıştım beni cok baydı bıraktım diye. Cok dinlenenlerde görünce hadi bi şans vereyim dedim. Ama maalesef hüsran..

  Babası en son beni anlatma demişti. O öyle deyinde sıra annesine gelmiş anladığım kadarıyla. Bugüne kadar annesinden muhteşem biriymiş gibi bahseden deniz nedense birden annesini farklı anlattığını aslında travmalarında onun da katkısı olduğunu anlattı durdu. Annesi de beni anlatma derse kardeşlerine falan geçecek sıra sanırım.. 

  Yukarıda yazdığım son hamlesiyle tüm samimiyetini kaybetti gözümde açıkçası. Tamam canım en cok sen travma yaşadın. Tamam bebeğim anladık travmaların para ediyor ok. 

  17 kasım 17:16

  43. Rüyası ile alakalı Taze yediği linç üzerine, biliyor musunuz benim bütün rüyalarım çıkıyor, Dün gece bir rüya gördüm rüyamda bana bulaşan herkese kafam giriyordu diye story buyurmuş. Takibi bıraktım ama gene kurtulamıyorum travma reyisten.

  14 kasım 21:14

  42. Podcastlarini severek dinledigim biri ancak dun yasanan olaylarin uzerine kendisine gelen linclerin mizahini yaparak inanilmaz itici bi durus sergilemis. Gordugu ruyayi paylasmasina bir sey demiyorum, olabilir ancak uzerine ona gelen tepkileri tiye alarak storyler atmasi.. 

  14 kasım 21:09


  41. ilk keşfettiğimde bir iki podcastini severek dinledim ama son podcastlerinde garip bir samimiyetsizlik sezince dinlemeyi bıraktım. metin hazırlamış ve okuyor gibi anlatamadığım bir olmamışlık var ki büyük ihtimalle de öyle yapıyor. bir ara instagramdan da takip ettim ve instagram filtresi basılmış, botokstan kaşlarını kaldıramadığı ve bu nedenle gözlerini açıp durduğu o asabi isyankar storyleri beni inanılmaz baydı. ama evi o kadar güzel ki bir ev hayal et deseler gözümde o ev canlanırdı o kadar çok beğendim.

  11 kasım 00:21

  40. influencer'ların SASA'sı

  10 kasım 12:12

  39. bence herkes podcastlerinden, hayatından, anılarından bir ders edinir kendine; kendisinden bir parça bulur. ufuk genişleten birisi kesinlikle.

  kendi hayatını podcastler aracılığıyla terapiden öğrendiği ve hayatına kattığı şeyleri sizlerle paylaşıyor. sabırsızlıkla beklerim bölümlerini. hepsi aynı giyinip aynı davranan influencerlardan değil.

  seveni olmamasını da anlıyorum herkese hitap eden birisi değil, herkese hitap etmesin de zaten.

  6 kasım 20:22

  38. adını ilk defa mahsa amini sebebiyle paylaştığı postla duydum. keşke görüp duymasaydım. 

  iran molla rejimi yüzünden gencecik yaşında ölen bir kadın üzerinden yazdığı post midemi bulandırdı. yok nefretmiş de kendimizi değiştirelimmiş de... hayatının korunaklı 5 kilometrekarelik çevresinde geçtiği o kadar belli ki ufkundan. hayata sadece tek bir yerden bakıyor o da kendi kısıtlı düşünce dünyası. yazık iranlılar da bişey yazdığını sanıp teşekkür falan etmişler. 

  genel olarak hiçbir influencer, internet ünlüsü takip etmiyorum. etmemekle ne kadar iyi yaptığımı bir kez daha kanıtladı. bu insanların kafalarına vurunca tınnnn diye ses çıkıyor çünkü. 

  23 eylül 15:56


  37. Çok dinlenenlerde görüp dinlemeye başladım. İlk podcastleri güzeldi eğlenceliydi. Ama sonra ya yarım bıraktım ya da atlatarak dinledim. İçimi bayıyor benim Ya bir de sahte ağlak bi ses tonu var pöf yani... benim kendi travmalarım yetiyor bir de seninkilerle uğraşamam denizciğim... 

  29 ağustos 20:26

  36. Podcastleri ile tanışınca ışık hızıyla hayranı olduğum, youtube'da birkaç izleyince de ışık hızıyla soğuduğum şahıs. 

  28 ağustos 23:23

  35. Keşke spotifyda dislike tuşu olsa da her yarım bıraktığım podcastine dislike etsem. Son dört beş podcastini tamamlamadım, önceleri severdim, dinlerdim en azından. Ebeveyn çocuk arasındaki ilişkiden maalesef ki gerçekten de haberi yok. Ebeveyn çocuk ilişkisini ebeveynin egosunu tatmin etmek olarak tanımlayacak kadar kötü bir çocukluk geçirmiş. Bu çok üzücü, yaralarını artık sarmasını ummaktan başka yapacak bir şeyim yok. Artık podcastlerinde sadece öfke olduğu için yapıcı bulmıyorum. Dinlemeyi bıraktım artık. Ama bir şeyi çok merak ediyorum. Çok büyük ailevi problemler yaşamış bu inkar edilemez ama bunları diğer iki kardeşi de yaşamadı mı? Onlar etkilenmedi mi bu durumdan yaniiii

  25 ağustos 19:10