0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (0)
  • medya (1)

64. markaya dair internetteki olumlu yorumları görüp bir süre önce pembe kapaklı roll on'unu satın aldım. keşke memnun kaldım diyebilseydim. temiz koltukaltına sürmeme rağmen uzun süre ağır ve kötü bir koku bırakıyor, öyle ki roll on sürmeden çıksam bu kadar rahatsız olmuyorum. çözümü şimdilik crystal roll on'da buldum ama deotak cidden üzdü.

dün 16:25

63. Vaat ettiği 24 saatlik korumayı sağlamaktadır.

15 nisan 19:48

62. krem formunda ter önleyici bir üründür kendisi. boyutu küçük, fiyatı deodorantlara göre yüksektir. fakat tüm gün ter kokusunu önler. öyle aşırı parfümlü bir kokusu da yoktur.

üniversite döneminde lazerden dolayı ter bezlerimin dengesi bozulmuştu. bir eczacının tavsiyesiyle mor olanı kullanmıştım çok memnun kalmıştım o dönem. sonrasında yeşil, mavi hangisi denk gelirse alıp kullandım. bir süre sonra rahatsız etti ilk başlardaki aşırı memnuniyet hissim azaldı sonra da bıraktım kullanmayı.

Bu aralar tekrar almayı düşünüyorum başlığı görünce yazayım dedim. Arka arkaya değil ara vererek kullanılırsa güzeldir kısaca.

19 mart 10:54


61. Ben de bir ara yeşil olanını kullanmıştım ama çok memnun kalmadım. Hatta düzenli kullanayım belki faydası olur diye tam 2 ay boyunca her gün kullandım ama yok yani olmadı. Benim sorunum terlemek değil ama sorun ter kokmak ve bu ürün de bunu engelleyemedi. Ben de crystal roll on kullanıyorum aşırı memnunum, hergün banyo yaptıktan sonra koltuk altlarıma uyguluyorum. Ama bunun da şöyle bi sıkıntısı var koltuk altlarınızın traşlı olması gerekiyor.

18 mart 12:54

60. krem formuna olan yeşil ambalajlı (plus idi sanırım) olanını kullanmaya başladım, şimdilik çok memnunum aşırı terleyen biri olarak. eğer fikrim değişirse editlerim yorumumu

18 mart 12:48

59. pembe kapaklı roll-onunu kullanıyorum bir süredir. krem gibi çok hafif bir kokusu var, kullandığınızda kokusunu hissetmiyorsunuz bile.

ürünün bana göre şöyle bir handikapı var ki, terlemeyi engelliyor. hamama girsem terlemem yani o derece. bu tür terlemeyi engelleyen ürünlerin zararını artık çoğu kişi biliyordur. benim de tek beklentim kötü koku oluşumunu engellemesiydi. o yüzden bir daha alacağımı sanmıyorum.

16 mart 20:45

58. ter kokusunu önleyen bir ürün.işim dolayısıyla yaptığım organizasyonlarda stres ve koşturmadan terliyorum ve normal roll-on'lar yeterli gelmiyor. ben de o günlere hazırlanırken deotak kullanıyorum. üstüne de body mist sıkıyorum çünkü sıkmazsam ter kokmuyorum ama terden farklı bir şey kokuyorum.

21 aralık 2017 12:49


57. 8-9 yıldır devamlı kullanıyorum. bir gün otururken halam ayak kokusu şikayeti olan bir komşusunun sorununu deotakla çözdüğünü söylemişti. aldık sonra eve ona sadık kalan bi ben kaldım :)) her duştan sonra sürüyorum bu da beni 2-3 gün idare ediyor. favorim kırmızı olan. yeşil ve moru da kullandım, moru hatırlamıyorum ama yeşil benim için yetersiz kalmıştı sanki. çok sıcaklar dışında kesinlikle deodoranta ihtiyacım olmuyor. sanırım hiç kopamıcaz  <3

20 aralık 2017 23:53

56. Normalde hiçbir şey kullanmasam bile ter kokmam. Annem bunu almış ben de denedim. Bende çok değişik bi koku yaptı. Hiç hoşlanmadım.

20 aralık 2017 13:48

55. bende beze yapma gibi bir durumu olmadı ama ter kokusunu önlemekte de hiç başarılı değil. bırakın 7 günü sabahtan akşama kadar bile önlemiyor kokuyu. bu da yetmezmiş gibi aldıktan 1 ay gibi kısa bir süre sonra ürünü sıkınca içinden sadece yağ çıkmaya başladı, bildiğiniz ayrışmış. (gizlinot: bendeki kırmızı kapaklı krem formunda olandı) çalkaladım belki düzelir diye ama düzelmedi. hiç ama hiç memnun kalmadım

18 kasım 2017 23:57