4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (73)
  • oylar (2)
  • medya (1)

73. 3 yıl değiştirmeden kullandım. Arkadaşımın sıvı roll on ları önermesiyle tekrardan roll ona döndüm fakat atletlerimde izler olması sebebiyle tekrardan deotak a dönüş yaptım.(gizlinot: 🦊 olup dönüp dolaştım, kürkçü ye döndüm)

Gelelim ürün yorumuna;

Öncelikle mentollü olanın kokusu , kırmızı ya oranla daha az tercih edilebilir.(gizlinot: Denemek icon almıştım, ilerleyen zamanda bıraktığı koku hoş değil)

Kırmızı olan, tamamen kusursuz. 3-4 saat sonra o bölgede kötü bir koku oluşturmuyor. Atletlerinizde ,blüzlerinizde iz yok. Ter zaten hiç yok.hatta duşa giriyorum, koltuk altım övülmüyor.o kadar kuru..

26 mayıs 02:14

72. Lazerden sonra değişen ter kokusu için en başarılı ürün. Şimdi bu deotak markasının iki farklı ürünü var. Roll on deodrant ve krem deodrant. Ben krem olanı kullanıyorum. Normal fiyatı 20 lira sık sık 15 liraya nadiren de 10 liraya düşüyor drugstore mağazalarda. Duştan sonra temiz koltukaltımıza mercimek kadar sürüyoruz. Paketin üzerinde 7 gün etkili olduğu yazıyor. 7 gün boyunca sağlıklı bir şekilde terlemeye devam ederken ter kokumuz olmuyor. Kime önerdiysem çok beğendi. Ailem, arkadaşlarım, sevgilim baya memnun. Bende ter kokusunu tamamen önledi ama ergenlik dönemindeki kardeşimde büyük ölçüde önledi onu da hormonal değişime bağlıyorum. Yaz kış demeden gerçekten çok güzel bir ürün

25 mayıs 22:13 25 mayıs 22:14

71. Ekonomik ama  kıyafette iz bırakan, bereketli ama ter miktarını azaltmayan amacı sadece ter kokusunu gidermek olanlar için ideâl.Beğeni eşiği yüksek olanlar için vasat altı.

25 mayıs 21:55


70. öncelikle belirtmeliyim ki koltukaltları yaz kış kurumayan biriyim. Üşüsem bile kıyafetlerin o kısmı illa ki ıslak olacak. Bu arkadaşın yeşil rengini yeni bitirdim. Yaklaşık on ay kullandığımı düşünürsek oldukça bereketli,hatta ben bir ay kadar da kutusunu kesip kullandım.Eğer ıslaklığı gidermek beklentisi içindeyseniz,o konuda bir yararını göremedim. Ancak koku konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bende kızarma,kaşıntı gibi etkileri de olmadı.

25 mayıs 20:03

69. 4-5 seneden bu markayla tanışıyorum,yaz mevsiminde kullanıyorum çok memnunum gerçekten bittikçe alıyorum dedorantlara alerjisi olan annemede aldırdım tavsiye ederim.mavi olan ürünü kullanıyorum

25 mayıs 17:25

68. Üç haftadır kullandığım krem deodorant. Lazer sonrası koltuk altımın terlemesinde artışla karşılaştım. Bunun yanında önceden ter kokusu nedir bilmeyen ben duş aldıktan birkaç saat sonra buram buram ter kokusu alıyorum koltuk altından. Çözüm bulmak için soru cevap aparatına koştuğumda yazarların önerisiyle bu krem deodorantın içinde çay ağacı yağı olanını edindim ve hiçbir beklentimi karşılamadı.

Öncelikle üstünde yedi güne kadar diye yazsa da bir günü bile çıkaramadık kendisiyle. Terlemeye engel olmuyor, terlediğim zaman da yine ter koktu koltuk altım. Şu anda bitsin diye kullanıyorum. Gün içinde tazeliyorum koltuk altımı temizleyip. Tekrar satın almayacağım, çare arayışlarım sürüyor.

Öte yandan iki yakın arkadaşım da bunu kullanıyor biri kadın diğeri erkek. Çok memnunlar, üstelik öyle her gün değil de duştan duşa sürme ihtiyacı duyuyorlar sadece. Lazer epilasyon yaptırmamış olduklarını belirteyim.

Özetle ben memnun kalmadım ama ter kokmaktan pek de muzdarip olmayanların memnun kaldığına şahit oldum.

25 mayıs 13:06

67. terleme sorunum olduğu ve yağlı bir cildim olduğu için çay ağacı yağlı olanını aldım.

kokuyu evet geçiriyor fakat terleme anlamına bir etkisi olmuyor.

etkisi 24 saat ve krem formu gün geçtikçe koltuk altında kararma yapıyor zira içeriği de çok kötü.

etkisi geçtiği zaman daha beter oluyor hani duşta o krem kalıntıyı kazıyarak çıkartıyorsunuz neredeyse.

yarıda bıraktım. şimdi gül suyu+çay ağacı yağını tonik olarak kullanıyorum kat kat daha memnunum.

25 mayıs 12:25


66. Cay ağacı özlü olan deotak plus ürününü kullandiktan 24 saat sonraki ilk gözlemim;

Terletmiyor ancak koltuk altım hic kokmadigi kadar kötü koktu

Sol koltuk altımda öyle bir kırmızı renk şişkinlik yaptı ki acıdan kapatamıyorum

Bir daha kullanmam.

25 mayıs 12:18

3

65. Daha önce böyle kullanan var mı bilmiyorum ama ben denedim %100 çalışıyor.

Elimde deotak markasının çay ağacı yağlı krem deodarantı var. Vaatleri ve etkileri çok cezbediyor evet ama içerik biraz korkutucu. Bu sebepten koltuk altına değil de yine çok terleyen ve koku oluşan başka bir yere kullanmayı denedim "ayak"

Gündelik hayatta spor ayakkabı giyen, gün boyunca ayakkabının içinde terleyen ve bu terleme sebebiyle ayak kokusu problemi yaşayan biriyseniz kesinlikle deneyin derim. Duş sonrası kuruttuğunuz ayağınıza krem sürer gibi sürün emilmesini bekleyin ve temiz çoraplarınızı giyin <3

21 mayıs 23:00

64. bundan 6-7 yıl önce keşfettiğimde çok severek kullanmıştım krem gibi tüpte olanını. banyodan sonra az bir miktarı koltuk altlarıma sürüyordum ve bir sonraki banyoya kadar gayet güzel önlüyordu ter kokusunu. kırmızı renkte olanını kullandım, kokusuzdu. böylece istediğim parfümü de rahatlıkla kullanıyordum. kokular karışmıyordu. ilk zamanlar çok memnundum. fakat 1 yıl gibi bir süre geçtikten sonra bende de zaman zaman ağrılı bezeler yapmaya başladı. kullanmayı bıraktım. ter kokusunu kesme konusunda çok başarılıydı ama bir daha kullanmam.

16 nisan 23:38