girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (10)

38. alttan çakmakla ısıtıp karıştırıcı fırçasının sap kısmıyla iteklemek suretiyle iki far paletimi ve allığımı ekka kozmetik paletinde buluşturdum, çok da fonksiyonel oldu, her yere kolayca götürülür. çok eğlenceli eylemmiş vesselam, boş palette yer kalsa devam ederdim sanıyorum :)

ilgili medya:
2
14 şubat 22:07

37. Bunu ben de yaptım ama bir daha yapar mıyım yapmam herhalde. Çünkü hayal ettiğim görüntü ile karşılaştığım görüntü bir olmadı ve itici durdu. Ben de Ekka kozmetikten mıknatıslı palet aldım ve project panime koyduğum 2 tekli far 1 allık 1 bronzerı yerleştirdim ( zaten palet çok küçükmüş tam olarak bunlar sığdı ). Ama yok yani bir daha yapmam. Farları çıkarırken kenarlardan deforme oldular , metalleri yamuldu bi tuhaf oldu , hele bir farım tamamen kırıldı tekrar alkol ile preslemek zorunda kaldım , atmaya kıyamadım. Bronzerın altı yapışmıyor sanırım metal değil ondan kaynaklanıyor. O yüzden bir daha yapmam. Zaten bundan sonra o paletten bir tane diğer paletten başka bir tane far alıp kullanmayacağım , aynı palettekileri kullanıp bitiricem öyle bi karar aldım. Dolayısıyla bir daha depot etmek gibi birşey yapmam da söz konusu olmaz.

9 ocak 22:16

36. tekli farlarımı rotring kaleminin kutusuna yapıştırıp z palet efekti vermiştim hdjdjd ama bir süre sonra çıkmaya başladılar ve farlarımın bir kısmı kırılıp yalan oldu. kullanmadığım essence allığı parçalayıp farlarımı bu pana depot ettim. kalan farları da nude tude paletimdeki kullanmadığım farların yerine depot ettim. henüz kullanmadım umarım bunlar da yalan olmamışlardır, görüntü kirliliği gibi duruyor biliyorum..

ilgili medya:
1
9 ocak 11:10


35. mac’ten aldığım bir büyük pro palette’in içine yaptığım şey. Makyaj malzemelerinin kaplarından çok yüzümde nasıl durduklarına önem verdiğim için ürünlere kıyamama gibi bir durumum olmadı. Ama ortaya çıkan görüntüyü de çok sevdim.

en çok kullandığım ürünleri bir araya getirdim. solstice’ten equinox’u çıkarmayı başarabilirsem onu da tam ortaya koymayı planlıyorum. the balm trimony’yi de çok kullanıyorum ancak onun içinde kullanmadığım bir renk olmadığı ve bunun dışında tek far pletim o kaldığı için ona dokunmadım. Bu şekilde sabahları daha az zaman harcayarak ve telaş yapmadan evden çıkmayı planlıyorum. Unutup kullanamadığım minik tekli farların değerlenmesi de tatlış oldu. 

Görsel ekledim. 

13 kasım 2017 01:19 13 kasım 2017 01:23

34. Onceden yapmis oldugum bir uygulama. Az kullandigim ve dibi gorunmus 4-5 farimdan yapip bitirmek istemistim ancak sonuctan hic memnun kalmadim. Karmasik bir sey olunca ben de aralarindan birkacini bitirip atmak zorunda kaldim. Bir daha yapmayacagim bir uygulamadir.

5 ocak 2017 11:39

33. Görselliği çekici gelmediği veya far sayısı yarıya indiği durumlarda uygulayabileceğim hadisedir. Lakin üşenmezsem ve becerebilirsem :)

5 ocak 2017 01:22

32. Kullanışlı olabilir ama benim görsel açıdan hiç beğenmediğim için asla yapmayacağım bir şey sanırım

4 ocak 2017 23:57


31. aslında fikir çok başarılı. fakat bu toplama paletlerdeki en yüksek kaliteli ürün bile çöp gibi, merdiven altında üretilmiş gibi görünüyor.

kendi ambalajlarında bayıldığım ürünlerin bu sefil hâllerine baktıkça içim acıyor, bu sebeple hiç bana göre değil.

29 aralık 2016 14:44

30. Farları kırmadan nasıl yapılabileceğini anlamadığım yöntem. Denemek istiyorum ama cesaretim yok.

29 aralık 2016 13:27

29. ben bunu sevemiyorum çünkü ambalajı güzel ürünleri mahvetmiş gibi hissediyorum. bir kaç kez yaptım ve o ürünü kullanamadım resmen. görsel açıdan pek hoşuma gitmiyor. bir de ilk halini sevip ısındığım için depot ettiğim haline alışamıyorum ürünlerin. kendim tercih etmiyorum ama ürünleri bir arada toplamak ve yer tasarrufu açısından güzel bir yöntem. ben ambalaja göre de ürün aldığım için kıyamıyorum maalesef.

28 aralık 2016 18:51