sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (25)
 • medya (0)

25. alişveriş yaptığım için allah belamı versin dediğim türk ayakkabı mağazası.

bir daha tövbe. bedava verseler girmem. bu arada ürün değişimi yaptığınızda size geri ödenmesi gereken bir meblag varsa bunu hediye çeki şeklinde geri veriyorlar. paranızı karta geri yatırmıyorlar. sizi bir kez daha mecburi olarak kendilerinden alışverişe sevk ediyorlar. kısaca zorlama. tüketici haklarına saldırıdır bu. birde 75tl fark ödediğim ayakkabının çekini 70 tl olarak yazıp müşterisini kazıklamaya çalışır. Bu da ayrı bir fiyaskosu. Derimod markası ülkede bim'den beter bir statüde. Hakkınızı aramaya çalışırsanız ise müşteri hizmetleri asla sorun çözmüyor. Telefonda sizi dinliyor sadece. Tek söyledikleri söz "anladım" Derdinizi anlattığnızla kalıyorsunuz.

6 kasım 2018 12:07

24. Aldığım botun tabanında kullanılan plastik malzemeden dolayı yürürken cart curt sesler çıkmasına neden olan marka. Kime sorsam hep bir şikayet edenleri duyuyordum görüyorum ki son derece haklılar. Ayakkabıları son derece rahatsız ve kalite konusunda kötü olan bir marka olarak aklıma kazındı. Daha bir tane ayakkabı alıp memnunum diyemedim. Bu kaliteye bu para fazla. Özellikle ayakkabı işini bıraksınlar derim çünkü yapamıyorlar.

21 haziran 2018 17:29

23. sevgilime aldığımız bot durduk yere açıldığından ikinci kez tadilata gönderdik. kimse asla sorumluluk kabul etmiyor. ben de anlamıyorum ki ayakkabının tabanını açmak için ayakkabıya nasıl davranılmış olması lazım. sonuçta bir bot aldığınızda ilk beklentiniz tek parça halinde kalması ayağınızı kapalı tutması oluyor. bunu bile başaramıyorlar.

tanım: inanılmaz derecede kalitesiz ayakkabı/bot üretimi yapan marka.

29 aralık 2017 11:22

22. Buradan bir daha asla ayakkabı almayacağım. Geçen yıl aldığım çizmeler resmen yırtıldı. Ayrıca su almaya başladı. Topuklu ayakkabı almıştım kuzenimin düğününde giymek için. O gün ayakkabının bağı koptu ve tüm gün rezillik çektim. Kaliteli marka olmaktan çok uzak artık benim gözümde.

29 aralık 2017 00:41

21. giyindiğim ilk gün,daha evimin merdivenlerinden inerken topuğu kırılan botumu aldığım yer.mağazaya götürdüm ve kullanıcı hatası dediler.yürüme klavuzu koysalardı bu başıma gelmeyecekti tabi.

tanım:yürümeyi öğretmelerini istediğim mağaza.

28 aralık 2017 22:56

20. online alışverişte kendi depolarında yoksa, mağazalardan tedarik ediyorlar ürünleri. bir keresinde hiç denenmemiş tertemiz geldi. bir keresinde altı çizikli denenmiş bot geldi, iade ettim. 1 hafta içerisinde ücret geri ödendi.

28 aralık 2017 14:49 28 aralık 2017 14:50

19. Buradan hakiki deri topuklu bot almıştım. 1 sene olmadan (çok sık giydim) önlerinde ciddi soyulmalar meydana geldi, topuklarının alt kısımları koptu ve bağcıkları da bağlayıp çözerken ciddi şekilde aşındı ve koptu. Öyle ayakkabılıkta bekliyorlar.

30 aralık 2016 00:02

18. Kusurlu ürün göndermiş olmalarından dolayı tam 35 dakikadır müşteri hizmetlerine ulaşamadığım marka. Hala hatta bekletiliyorum.

Edit: 1 haftadır hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. İade için kargoya ürünü vereli 10-15 gün oldu. Hala para iadesi yapılmadı. Maillere de telefonlara da bakmıyorlar.

Güncelleme: 1 aydır ürün iadesi yapılmadı ve müşteri hizmetlerine ulaşılmıyor.

Online alışveriş konusunda rezaletler. Bir daha asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

29 aralık 2016 11:52 17 ocak 2017 00:47

17. Kalitesinde eskiye oranla, bir değişiklik gözlemliyorum. Daha önce almış olduğum, ayakkabılarını uzun zaman kullandığım halde, şimdilerde dayanıklılığını yitirmiş gibi görünüyor.

22 kasım 2016 10:32 ed.20 mart 2017 12:47

16. yaklaşık 1 ay önce çizme satın aldım ve gerçekten çok pişmanım. Gerçi buradaki yorumları okuyunca şaşırdım doğrusu. Herkes çok memnun bir ben değilim hissine kapıldım. Ben işe arabayla değil çift vasıta gidiyorum. Öyle şık gözüksün diye değil; soğuktan, yağmurdan korusun diye satın aldım. Ve hayatımda ayaklarımı en çok üşüten çizme çıktı. İki kat çorapla bile çok üşütüyor. Yani spor ayakkabı, converse giyinsem aynı derecede üşür ayaklarım. O kadar! Sonrasında çevreme derdimi anlatırken: "ha kardeşim de almıştı. o da aynı konudan şikayetçi..." gibi yorumlarla karşılaştım.

Özetle verdiğim paraya yazık günah!

22 kasım 2016 10:07