4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar ()
  • medya (0)

28. Hayatım boyunca kullandığım en iyi kese. Öncelikle belirtmeliyim ki  kaşıyınca bile kızaran hassas bir cildim var. Kese yapılırken çok acı çeken biriyimdim. Fakat bu kese bir başka. Sihirli gibi :d

Çok bastırmadan kullandığımda bile işe yarıyor. Acısız ağrısız kese. Hatta bir gün annem sıradan kese zannedip  diğer tekini kullanmış ve  aradaki farkı görünce anneminde favorisi bu kese oldu. 

Kesinlikle kullanın, kullandırın. 

7 eylül 02:21

27. rossmann dan vücut kesesi ve yanında ipek yüz kesesi hediyeli olarak 9 tl ye aldım 5 gün önce. vücut kesesini kalın olanını seçtim. 2 kullanmada bacaklarımdaki batıklar %80 gitti. inanamadım . harika resmen. yalnız sıcak suda ıslatılmış cilde duş jeli yada sabun ile değil tek başına uygulayın. duşakabindeki süzgeçten akıp giden kahverengiye dönük renkteki suyu görmek acaip gurur verici. temizim duygusu süper :)

1 eylül 10:40

26. Yüz için olanını, haftada bir banyoda kullanıyorum. Yuvarlak hareketlerle pek bastırmadan, aşağıdan yukarı olacak şekilde masaj yapıyorum yüzüme. Oldukça memnunum. Sonrasında bol nemlendirici ile güzel bir peeling yapmış oluyorum. 

31 temmuz 09:59


25. başlarda çok sevmiştim, cildimi pamuk gibi yapıyordu. hatta memnuniyetimi buraya da yazmıştım ama zamanla yanak bölgemde akne yaptığını fark ettim. ne kadar temiz tutmaya çalışsam da bakteri barındırdı belki bilemiyorum. bırakınca akneler, sivilceler de azalarak gitti. hala cildi pürüzsüzleştidiğini, pamuk gibi yaptığını düşünüyorum o ayrı. 

30 temmuz 19:39

24. Geçen yaz alıp deneyimlemeye başladığım süppper temizlik icadı ahjhfjhsj gerçekten ölü deri atmada çok başarılı ama keselerken ıslanınca elimde yuvarlanmaya başlıyor kesenin kendisi..........o zaman kese atmak ekstra efor isteyen bi işe dönüşüyor,çözümünü bulamadım :( yüz için olanı da çok iyi ama çok nazik yapmak gerekiyor zira kuzenlerim ikişer kez burunlarını bu keseyle yaktı süslüler...

30 temmuz 19:02

23. yüzümdeki, vücudumdaki tüm pütürleri, ölü derileri efendime söyleyeyim daha neleri neleri kısa sürede gideren aşırı işlevsel kese. gaza gelip zımpara yapar gibi bastıra bastıra kullanırsanız cildinizi tahriş ediverirsiniz. duştan çıkmadan önce yumuşamış cildinizin üstünden çok hafifçe geçmeniz yetiyor.

30 temmuz 18:38

22.  Niyeyse beni memnun edememiş kese. Hem yüz hem de vücut için olanını almıştım. Tırnağımla kazıyarak çıkardığım kir, keseyle asla çıkmıyor ya da çok az çıkıyordu. Kelebek kese benim vücuduma daha iyi geldi. Dermapeelden memnun kalmayanlar deneyebilir. 

30 temmuz 02:28


21. Ayak bileklerime artık işlemiş olan,  şerit şeklindeki amele yanığını; tek seferde üç ton açarak mucize yaratan kese.

Ayrıca yüz için olanı siyah noktalarımı da pıtır pıtır çıkardı, cildime parlaklık verdi. Ucuz yoldan kendinizi şımartmak istiyorsanız kesinlikle alın bunu kızlar. Ben fiyat/performansa on veriyorum.(vücut+yüz için olana gratiste 15₺'ye sahip oldum.)

29 temmuz 22:44

20. Her duş sonrasında buharı yemiş cildime uyguladığımdır. Burnundaki siyah nokta problemiyle bu kese sayesinde vedalaştım.

22 temmuz 00:55

19. Duş jellerinin yüzeysel bir temizlik,beyaz sabununsa sanki tam temizlemiyormuş gibi hissettirmesinden sonra aldım.Elimde orta yazan kesesi mevcut...Kirleri iyice çıkarsın diye almıştım.Çıkardı da.Guilty pleasure gibi bi şey oldu benim için o kirleri hart hurt çıkarmak .Yüzümü ıslatıp fazla bastırmadan oval hareketlerle uyguladım ve sonuç mükemmel oldu.Ben böyle yumuşaklık böyle pürüzsüzlük görmedim.Cildimin gerçekten arındığını hissettim ve iki üç günde bir uyguladım bu his için.Tabi sonrasında bol bol nemlendirdim.Sivilceleri yayabildiği söyleniyor ama bende tam tersi olanları söndürdü,siyah noktaları temizledi.Ayrıca geçen gün deriyi soyduğundan mıdır nedir yanağımdaki sivilce lekelerinin açıldığını farkettim.

21 temmuz 23:20 22 temmuz 13:59