4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar (18)
  • medya (1)

54. Korkulu rüyam keratosis pilaris bebeğime bir nebze iyi gelen bir kese. Yazılanların aksine ben haftada 3 gün uyguluyorum vücuduma ve hiçbir irritasyona sebep olmadı. Dahası haftada bir peeling de yaptığımdan ötürü o kırmızı ve üzgün "bump" görüntüsünü ve dokusunu da hafiflettiğini hissediyorum. Long live ipek kese.

29 ekim 00:13

53. bu kese bir harika! yaparken işe yaramıyormuş gibi hissetmeniz çok normal hatta yanlış mı yapıyorum diye düşünebilirsiniz ama sonrasında yüzünüz resmen bebek gibi olacak. cildim o kadar yumuşacık, kirden arınmış, tertemiz gözüküyor ki anlatamam. sakın kir çıkmıyor diye bastırmaya çalışmayın ve yüzünüze nazikçe uygulayın.

28 ekim 18:06

52. İlk defa buradan öğrenip aldığım ve çok memnun kaldığım kese. Haftada bir hiç bastırmadan cildimi keseliyorum pamuk gibi çıkıyorum. En önemlisi en ufak bile bastırmamak, sadece cildinizde hafifçe süreceksiniz. 

21 ekim 23:42


5

51. Çok üzgün bir girdiyle geliyorum şimdi. Yüz için olanını yaklaşık 6-7 ay önce almıştım ilk defa iki gün önce duşta deneyeyim dedim. Halbuki o sırada çok bastırmışım gibi gelmiyordu ama duştan bir çıktım, çığlık atacaktım. Alnım, çenemin sol tarafı, burun kenarlarım... izah edemeyeceğim. Sanki yüzümü çakmakla yer yer yakmışım gibi duruyor. Ama duşta çok eğlenceliydi. Kirler ve ölü derilerden arındıkça vaaoov harikaymııış, yihuuu müthişmiiş diye diye ovalıyordum yüzümü. Nereden bileyim meğer çitiliyormuşum. Aradan iki gün geçti kendimi madecassole boğuyorum. Dayak yemiş görüntümden bir türlü kurtulamıyorum. Dikkat edilmesi gerekiyormuş, bunu bilir bunu söylerim.

21 ekim 17:58

50. Geçenlerde bir girdimde evdeki banyoda kir çıkarmadığını, hamamda etkisini gördüğümü yazmıştım.

Sebebini şöyle söyleyim, önceden kullandığım minik yüz kesesiydi yani sadece parmaklarımın yarısının girebildiği kese. O kese ile yeterli performansı alamamışım meğer. Dün indirimden vücut kesesini alınca fark ettim, bayağı kir çıkarıyor, performansı yüksek. Yüzümden de inanılmaz deri ve kir çıkardı. İki gündür pamuk gibi geziyorum.

Sizlere de büyüğünü almanızı öneririm eğer benim gibi küçükten bir performans alamazsanız.

21 ekim 16:30

49. Peeling deneyimlerim genelde üzücü bittiği için deneyeyim hem uygun fiyatlı hem de daha garanti dedim ancak bu sefer de olmadı...Yapı olarak vücut kesesinden bir fark göremedim açıkçası. Benim yüzümde tahrişe ve minik yaralara yol açtı ki asla haldır huldur da davranmadım. Yine de cesaret edip bir şans daha vereceğim çünkü asla verim alamadığım ürünlere para dökmekten ve içeriklerine bakarken gözlerimi yitirmekten çok yoruldum. Farkılık gözlemlersem editlerim. İyi keselenmeler :*

21 ekim 14:24

5

48. Denediğim bütün peelingler yüzümde küçücük bir sivilce dahi olsa onu yayıp 3e 5e çıkardığı için peelingi uzun süre önce bıraktım. Canım ipek keseyi keşfettikten sonra da ihtiyaç duymadım. Bir kese bu kadar güzel olur. Peelingler tonikler hepsi hikaye geldi. Bebek gibi bir yüzle uyanıyorum resmen.

21 ekim 14:07


47. peeling arayışımı sona erdirmiş bir ürün. bu güne kadar çok peeling denedim kimisi yüzümü çok çizdi kimisi yaktı kimisi de hiçbir işe yaramadan çöpe gitti. gratisen almıştım vücut kesesi ile birlikte. bence çok güzel bir ürün. cildimi kimyasallar ile yormuyorum. genelde duştan çıkmama yakın kullanıyorum çünkü yüzümdeki ölü deri yumuşamış oluyor. nazik hareketler ile uygulasam da banyodan çıkınca yüzüm biraz yanıyor. bence kimyasallar ile yüzü yormaktansa en ucuz ve en etkili şekide ölü derilerden kurtulma yöntemi.

20 ekim 21:02

46. ben her duşta kullanıyorum özellikle burnum için, normal kese gibi bir sert değil yüzde tahriş yapmıyor(gizlinot: vakti zamanında peeling yapacağım diye derimi soymuştum resmen, yara olmuştu) ama en büyük farkı hamamda aldım sıcakta bu kese bile yüzümden bildiğiniz kir çıkardı ve uzun süre pamuk gibi gezdim. duşta yeterince ısınmadığım için oluyor sanırım.

ama benimki çok hızlı küflendi sebebini anlamadım, nokta nokta küf oldu ve inanılmaz iğrenç kokuyor. nerede hata yaptım acaba bilmiyorum.

18 ekim 22:21

45. Burdan gördüğüm girdiler sonucunda almıştım vücut ve yüz için olanı. Vücut için olanını çok seviyorum ve haftada iki kere kullanıyorum. Ama yüzüm rezalet.

Şöyle ki, ilk bir kaç kullanımda yüzüm gerçekten kaymak gibiydi ama sonra gözeneklerimin genişlediğini farkettim ve yeni kullandığım başka hiç bir ürün yok. 

Bir keresinde de burnumun üstünden kocaman bir deri parçası koptu kabuk bağladı ama iz kalmadan geçti (bu benim hatam) . Dikkatli ve gözlemleyerek kullanılması gerekiyor bence. 

18 ekim 15:36