sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • oylar (25)
  • medya (1)

  63. Artık peeling yapmak istemediğim için bu keseden edinmiştim. Çok ümitliydim. bu kadar kötü Olabileceğini hiç düşünmüyordum. Burnumun üzerindeki ve yanaklarımın içlerindeki gözenekleri büyüttü, belirginleştirdi. En azından temizler diye devam ettim fakat asla temizlemedi ve iyice yayıldı gözeneklerim. Sonrasında kolatlarımda, kollarımda denedim -lazer epilasyonda kese yapmanız önerildiği için- ve normal keseden çok daha fazla dökülme sağladı. Bu şekilde kullanacağım. Yüzüm için asla asla aslaa. 

  16 haziran 14:13

  62. Yüz için olanı burnumda gözenekleri belirginleştirdi gibi geldi, sanirim burnumda kullanmayacağım bir sure

  15 haziran 19:47

  61. Akneye meyilli bir cildiniz varsa sivilcelerinizi coşturabilir, dikkat edin bence. Bir de derinizi soyduğu için çok sık kullanmak cilt bariyerini zayıflatıyor. Ben ayda bir yüz ve vücut kesesi yapıyorum, gayet yeterli oluyor.

  15 haziran 18:04

  5

  60. Ne kadar nemlendirirsem cilt bakım yağları kullanırsan geçmeyen o pul pul görüntüden bu kese sayesinde kurtuldum. Kese yaptıktan sonra oluşan o yumuşacık

  pürüzsüz hisse bayılıyorum. Aşırı memnunum herkese öneriyorum. Cilt yapısıyla alakalı anlaşamayan vardır belki ama bende her hangi bir yan etki yapmadı. Eve mağazasından yüz için olanını almıştım şimdi bir de vücut için olanını almayı düşünüyorum fiyatı da gayet uygun bence.

  8 mayıs 08:46

  5

  59. burada gördüğüm bir girdi üzerine, gratis indiriminden yüz ve vücut kesesi olarak ikili setini aldım. henüz 1 kere kullanmış olmama rağmen aşırı memnunum. bildiğimiz beyaz sabunla cildime yumuşak bir şekilde uyguladım, 2 gün oldu hala tazelenmiş etkisi yüzümde. yüzümü sadece yıkıyorum ve hiçbir şey sürmüyorum. gerçekten bu kadar memnun kalacağımı asla düşünmüyordum çok şaşırdım. yağlı/karma bir cilde sahibim, en övülen tonik-temizleyici-nemlediriciler dahi içten dolu sivilcelere neden oluyor. bununla kimyasallara daha fazla ihtiyaç duymayacağımı umuyorum.

  7 mayıs 10:40

  58. evet gerçekten bebek gibi yapıyor cildi ama ben ne zaman kullansam ertesi günü sivilce çıkarıyorum. sivilce olan bölgeye de kesinlikle değdirmiyorum ya da bastırarak yapmıyorum ama bilemiyorum, mutsuzum :((

  15 nisan 21:23

  57. Arkadaşım yüz için olanını kullanıp bana önermişti. Kimyasal peeling yaptığım için bir türlü elim gitmemişti almaya. Son günlerde streslendiğim için kapalı komedonlar, ölü deriler doldu yüzüm. Kil maskesi haftada 1 yetmiyor ama fazlası da kurutuyor. Yüz temizleme makineleri&aparatları da acıtıyor. Ne yapsam bilemedim, sonra burda araştırırken hem vücut hem yüz için olan bu keseyi gördüm. İndirimsiz olarak gratisten ikisine toplam 14 tl gibi bir miktar ödeyerek aldım. Girdim duşa buharla iyice yumuşayana kadar derim oyalandım. Yüzümü jelle temizledikten sonra hafif hafif yüz için olan ipek keseyi geçtim. Vücuduma da herhangi sabun duş jeli vs. değdirmeden vücut için olan ipek keseyi yapmaya başladım. İlk bu ne ya işe yaramıyor dememe kalmadan çıkmaya başlayan şeyler... aman allahım. İskandinav kızlara döndü ten rengim resmen deri değiştirdim inanamıyorum. Daha sonra duş jeli yaptığımda 2 kat daha fazla köpürdü. Vücudum sanki nefes alıyor. Yüzüm de pamuk gibi yumuşacık. Gidin, alın kullanın kullandırtın. Ölene kadar süslü sözlükteyim süslüler ne kadar teşekkür etsem az size.

  15 nisan 01:38

  56. Allah razı olsun mu diyeyim,tuttuğunuz altın olsun mu diyeyim. Cildime kızartmadan, acitmadan peeling yapıyor. Alın alın.

  13 nisan 04:29

  55. keselenirken çıkan ölü derileri görünce rahatlama hissi geliyor ve temizlediğimi hissediyorum. ilk kullanmaya başladığımda çıkan ölü derileri görünce oha demiştim sonra öğrendim ki olmasi gereken buymuş ve keselenmeye başladığımdan beri duşta kullandığımız liflerin cok boş olduğunu anladim. sadece yıkanıyormuşuz temizlenmiyormuşuz

  12 ocak 00:33 8 şubat 20:27

  54. yüz için olanını gratisten almıştım, sadece burnuma ve çeneme duşta iyice yumuşamış cildime uyguluyorum. cildim çok hassas olduğu için peeling aralıklarım da uzun. çok memnundum, bir de vücut için olanını alayım dedim keşke almaz olaydım. yüz için olan çok daha yumuşak ve gerçekten ölü deriyi çok güzel soyuyor, vücut için olan hiçbir işe yaramıyor. keselenmek namına dusta eski bir havlu parçası kullansam bundan daha etkili olur. vücut için olanı kötü ama yüz için olanını rahatlıkla önerebilirim

  30 kasım 2018 17:00