sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (58)
 • oylar (22)
 • medya (1)

58. evet gerçekten bebek gibi yapıyor cildi ama ben ne zaman kullansam ertesi günü sivilce çıkarıyorum. sivilce olan bölgeye de kesinlikle değdirmiyorum ya da bastırarak yapmıyorum ama bilemiyorum, mutsuzum :((

15 nisan 21:23

57. Arkadaşım yüz için olanını kullanıp bana önermişti. Kimyasal peeling yaptığım için bir türlü elim gitmemişti almaya. Son günlerde streslendiğim için kapalı komedonlar, ölü deriler doldu yüzüm. Kil maskesi haftada 1 yetmiyor ama fazlası da kurutuyor. Yüz temizleme makineleri&aparatları da acıtıyor. Ne yapsam bilemedim, sonra burda araştırırken hem vücut hem yüz için olan bu keseyi gördüm. İndirimsiz olarak gratisten ikisine toplam 14 tl gibi bir miktar ödeyerek aldım. Girdim duşa buharla iyice yumuşayana kadar derim oyalandım. Yüzümü jelle temizledikten sonra hafif hafif yüz için olan ipek keseyi geçtim. Vücuduma da herhangi sabun duş jeli vs. değdirmeden vücut için olan ipek keseyi yapmaya başladım. İlk bu ne ya işe yaramıyor dememe kalmadan çıkmaya başlayan şeyler... aman allahım. İskandinav kızlara döndü ten rengim resmen deri değiştirdim inanamıyorum. Daha sonra duş jeli yaptığımda 2 kat daha fazla köpürdü. Vücudum sanki nefes alıyor. Yüzüm de pamuk gibi yumuşacık. Gidin, alın kullanın kullandırtın. Ölene kadar süslü sözlükteyim süslüler ne kadar teşekkür etsem az size.

15 nisan 01:38

56. Allah razı olsun mu diyeyim,tuttuğunuz altın olsun mu diyeyim. Cildime kızartmadan, acitmadan peeling yapıyor. Alın alın.

13 nisan 04:29

55. keselenirken çıkan ölü derileri görünce rahatlama hissi geliyor ve temizlediğimi hissediyorum. ilk kullanmaya başladığımda çıkan ölü derileri görünce oha demiştim sonra öğrendim ki olmasi gereken buymuş ve keselenmeye başladığımdan beri duşta kullandığımız liflerin cok boş olduğunu anladim. sadece yıkanıyormuşuz temizlenmiyormuşuz

12 ocak 00:33 8 şubat 20:27

54. yüz için olanını gratisten almıştım, sadece burnuma ve çeneme duşta iyice yumuşamış cildime uyguluyorum. cildim çok hassas olduğu için peeling aralıklarım da uzun. çok memnundum, bir de vücut için olanını alayım dedim keşke almaz olaydım. yüz için olan çok daha yumuşak ve gerçekten ölü deriyi çok güzel soyuyor, vücut için olan hiçbir işe yaramıyor. keselenmek namına dusta eski bir havlu parçası kullansam bundan daha etkili olur. vücut için olanı kötü ama yüz için olanını rahatlıkla önerebilirim

30 kasım 2018 17:00

53. Korkulu rüyam keratosis pilaris bebeğime bir nebze iyi gelen bir kese. Yazılanların aksine ben haftada 3 gün uyguluyorum vücuduma ve hiçbir irritasyona sebep olmadı. Dahası haftada bir peeling de yaptığımdan ötürü o kırmızı ve üzgün "bump" görüntüsünü ve dokusunu da hafiflettiğini hissediyorum. Long live ipek kese.

29 ekim 2018 00:13

52. bu kese bir harika! yaparken işe yaramıyormuş gibi hissetmeniz çok normal hatta yanlış mı yapıyorum diye düşünebilirsiniz ama sonrasında yüzünüz resmen bebek gibi olacak. cildim o kadar yumuşacık, kirden arınmış, tertemiz gözüküyor ki anlatamam. sakın kir çıkmıyor diye bastırmaya çalışmayın ve yüzünüze nazikçe uygulayın.

28 ekim 2018 18:06

51. İlk defa buradan öğrenip aldığım ve çok memnun kaldığım kese. Haftada bir hiç bastırmadan cildimi keseliyorum pamuk gibi çıkıyorum. En önemlisi en ufak bile bastırmamak, sadece cildinizde hafifçe süreceksiniz. 

21 ekim 2018 23:42

5

50. Çok üzgün bir girdiyle geliyorum şimdi. Yüz için olanını yaklaşık 6-7 ay önce almıştım ilk defa iki gün önce duşta deneyeyim dedim. Halbuki o sırada çok bastırmışım gibi gelmiyordu ama duştan bir çıktım, çığlık atacaktım. Alnım, çenemin sol tarafı, burun kenarlarım... izah edemeyeceğim. Sanki yüzümü çakmakla yer yer yakmışım gibi duruyor. Ama duşta çok eğlenceliydi. Kirler ve ölü derilerden arındıkça vaaoov harikaymııış, yihuuu müthişmiiş diye diye ovalıyordum yüzümü. Nereden bileyim meğer çitiliyormuşum. Aradan iki gün geçti kendimi madecassole boğuyorum. Dayak yemiş görüntümden bir türlü kurtulamıyorum. Dikkat edilmesi gerekiyormuş, bunu bilir bunu söylerim.

21 ekim 2018 17:58

49. Geçenlerde bir girdimde evdeki banyoda kir çıkarmadığını, hamamda etkisini gördüğümü yazmıştım.

Sebebini şöyle söyleyim, önceden kullandığım minik yüz kesesiydi yani sadece parmaklarımın yarısının girebildiği kese. O kese ile yeterli performansı alamamışım meğer. Dün indirimden vücut kesesini alınca fark ettim, bayağı kir çıkarıyor, performansı yüksek. Yüzümden de inanılmaz deri ve kir çıkardı. İki gündür pamuk gibi geziyorum.

Sizlere de büyüğünü almanızı öneririm eğer benim gibi küçükten bir performans alamazsanız.

21 ekim 2018 16:30