yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • oylar (54)
  • medya (1)
  3

  86. Yüz ve vücut keselerini kullanıyorum. Daha iyileri yok mu var. Bursa ipeğinden olan keseler hem daha ince hem daha az tahriş ediyor fakat fiyat performans olarak bakarsak dermapeel de iş görüyor. Tek tavsiyem bilhassa yüz için olanı nazikçe kullanın.

  28 eylül 13:46

  5

  85. gratisten yüz kesesi ile beraber 15 tlye almıştım yaklaşık bir buçuk sene önce. neden aldığımı hatırlamıyorum kesin binge-buy dönemlerimden birine denk geldi ama iyi ki almışım. ben normalde kese denen şeyi pek sevmezdim açıkçası, çok oryantal geliyordu.

  aldıktan sonra yüz kesesini birkaç kere kullandım, cildim yağlı olduğu için 2. defadan sonra işe yaramamaya başladı. kese de sabunla deterjanla yıkanmaz diye biliyorum, ee kaldı mı sana öyle işe yaramaz sert bir tülcük?

  sonra vücut için olanı deneyeyim dedim, bendeki orta sertlikte olan. öyle çok sert, siz türkler nasıl diyor(gizlinot: swh) tough bir kadın değilim, bu minnoşluğumla kendi derimi sert bir şekilde -hart hurt- ovalayamam elbette. ama bu keseyi alıyorum, birkaç kere sürüyorum çıkan ölü derileri gördükçe o kadar rahatlıyorum ki zihnen. hayatımda harcadığım en iyi 10 liralardan biriydi diyorum. o kadar suyla muamele olmasına rağmen bileği sabitleyen kısmı da yıpranmadı, çok kaliteli çıktı.

  benim gibi peeling işlerinden korkan, cildini güneşten korumak için binbir çaba gösteren insanlardansanız yapabileceğiniz en doğal ve en güzel, sağlıklı işlem olabilir.

  1 eylül 22:52

  84. ben de 1 yıl kadardır kullanıyorum. bence çok faydalı peeling gibi ama çok sert haşur huşur bastırırsanız yüzünüz soyulabilir. Ben duştan çıkmaya yakın yüzüm yumuşadığında hafifçe bastırarak ölü derilerden kurtuluyorum, bi de ayna alıyorum yanıma keselerken o derilerin çıktığını görmek büyük zevk veriyor bana en sevdiğim duş aktivitesi

  26 temmuz 17:56 27 temmuz 22:50


  5

  83. Normalde her detayının yazıldığı ve yeterince övülen güzel bir ürün için, laf kalabalığı yapmamak adına extra fikir beyan etmekten hoşlanmam. Ama bu kesenin destan yazar gibi övülmesi lazım!

  Yazın her gün, kışınsa gün aşırı duş alır ve hiçbir duşta keselenmeden çıkmam duştan. Kese aşığı bir insanım yani ve keselenirken elimin ayarı yoktur; dünyanın pisliği üzerime yapışmış gibi, kendimi kaybederek tüm gücümle bastıra bastıra kullanırım keseyi. Dolayısı ile Düzine düzine kese denemişliğim var. Bazısı hiçbir işe yaramazken, bazısı da ölü derimle birlikte kendi derimi de söküp atardı. Sıcak suyun değmesiyle de vücudumda yanmalar başlar, devamında günlerce geçmek bilmeyen yaralar oluşurdu. Denemediklerim arasında dermapeel de kalmıştı ve bir de bunu deneyeyim dedim. Annem de keselenmeyi çok seven kese gurmesi bir insandır. Yeşilini kendime, pembesini ona olmak üzere iki çeşidini de aldım. Aşık olduk aşık! Annem hemen ertesi gün gratis'e koşup 3'er tane de yedek aldı (gizlinot: Swh), o derece sevdik.

  Hunharca bastırmama gerek kalmadan, keseyi hafifçe sürsem bile bütün ölü deriyi söküp atıyor; ama söylediğim gibi elimin kaçık ayarıyla deli deli bastırsam da en ufacık bir yüzülme, soyulma, tahriş vs yapmıyor. Annem de ben de hassas ciltliyiz ama pembesi annemde, yeşili de bende hiçbir sorun çıkarmadı. Bence ikisi de aynı derecede olumlu etkide. Yüz kesesini de ayrıca aldım, ondan da çok memnunum. Uzun lafın kısası; Böylesini ne gördüm, ne de duydum süslüler. Keselenmekten aldığım haz 10 katına çıktı bu ürün sayesinde. Üretimi devam ettiği sürece öldüğüm güne kadar kullanacağım. Hatta vasiyet bırakacağım, öldüğümde kefenleme öncesi son banyomda beni yıkarken bununla son kez keseleyin diye.

  Edit: Söylemeyi unutmuşum; bacaklarımdaki batık izlerini ve batık oluşumunu da 70% oranında azalttı neredeyse. Çoğunlukla duştan 4-5 saat önce bacaklarıma ve kollarıma vücut kremi sürüp derimi yumuşatıyorum. Bunun kesenin performansını çok daha fazla artırdığını fark ettim. Daha çok ölü deri çıkarıyor ve izlerim günden güne azalıyor. Sanırım söyleyeceklerim bitti. daha fazla uzatmadan gidiyorum, saygılar.

  4 temmuz 21:53 4 temmuz 21:58

  5

  82. Kendisini Eda Kurt'un tavsiyesi üzerine aldım ve çok memnun kaldım. Gerçekten de ölü deriyi çok güzel temizliyor ve cildi yumuşacık yapıyor. Kese arayışında olanlara kesinlikle öneririm. Alın pişman olmazsınız.

  22 haziran 13:54

  5

  81. Bu net harika bir şey. Elimde bir ton kese vardı hiçbiri işe yaramıyordu. Bunu bir aldım, dünyanın en mutlu insanıyım sayesinde.

  Cidden çok uğraşmadan rahatça soyuyor deriyi. Çok ileri gitmemek için ölü deriyi görmeniz gerek, o yüzden suyu üzerine yıkıp aşırı ıslakken yapmaktansa iyice suyla yumuşatıp, biraz fazla suyun gitmesini bekleyerek nemli halde yapmayı deneyebilirsiniz. Benim gibi miyopsanız biraz sırtınızı kırıp dibe girmek suretiyle de çıkan ölü derileri görebilirsiniz.

  Kese alışkanlığı kazanmak, keseyi sevmek için harika bir ürün. Cidden işe yarıyor. Deneyin mutlaka.

  22 haziran 13:30

  5

  80. Vücuduna temiz hissettirmediği için beyaz sabun ve kabak lifi kese dışında bir şey kullanamayan bana en temiz duyguları yaşatan kesedir. Kumaş yapılı bir şeyden böyle bir performans beklemiyordum ama bebeğim oldu ilk günden. Vücut için kalın, yüz için pembe ambalajlı pink touch olanından aldım. Vücuttaki Ölü derileri kabak lifi kesesinden çok daha zahmetsiz çıkarıyor. Yüzümden ne yaparsam yapayım ölü deri çıkmadı ama burun çevremdeki yağı ve kiri güzel temizledi. Umarım bir gün siyah noktalarıma da faydası dokunur.

  1 haziran 23:23


  5

  79. Sözlüğün bana kattığı en güzel şey olabilir.

  Yüzümde ilk defa denedim, hassas ve karma ciltliyim. Sabah akşam yüz bakım rutini uygularım, genelde her gün bazen iki günde bir duş alırım ve buna rağmen çıkan ölü deriye inanamadım. Bu kese tüm peelinglere taş çıkarır.

  Maksimum verim aldığım uygulama şekli sıcak suda cildim yumuşadıktan sonra hafif kurulandıktan sonra uygulamam oldu. Islakken uyguladığımda bu kadar verim alamadım.

  Yüzüm için de hiçbir ürün sürmeden sıcak suyla yumuşattım, havluyla kuruladım ve kese kuru haldeyken uygulamaya başladım. Uygulamayı çene altından başlayarak tüm yüzüme yaptım, işlem yaptırmışım gibi parladı cildim.

  Dikkat edilmesi gereken nokta burun çevresine uygulama yapmamak, damar belirginleşmesine neden olabiliyor.

  Bir de vücuduma da yüz için olan keseyi uyguladığımda daha fazla verim aldığımı farkettim, tavsiye ederim.

  Fiyat kalite olarak hayatımın ürünü diyebilirim.

  17 mayıs 03:03

  5

  78. Vücut için olanı kullanıyorum. Çok iyi temizlik sağlıyor. 3 aydır kullanıyorum ve üründe deformasyon olmadı. Tabi her kullanımdan sonra kurutuyorum. Islak beklemiyor banyoda.

  Yüz için olanını kullandım ama cildim hassas olduğu için artık kullanmıyorum. Sephora'dan aldığım beyaz konjak süngeri yüzüme iyi geliyor.

  5 mart 09:43

  5

  77. Haftada bir kullanıyorum.ölü derileri güzel atıyor beni tahriş etmedi.sonrasında bebek yağı da kullanıp yumuşacık oluyorum.uzun zamandır epilatör kullanıyorum.batıklarım oluyordu haliyle.düzenli keseye başladığımdan beri batık problemim kalmadı.şimdi lumea'ya başladım.atışlardan sonra bazı yerlerde kıllar uzamamasına rağmen siyah siyah nokta gibi gözüküyorlardı.keselendikten sonra o görüntüden de kurtuluyorum.

  4 mart 23:46