girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (174)
  • medya (4)

174. güneş kremi almak için tercih ettim. açıkçası sahte ürün gelir mi diye tereddütlerim vardı. ancak eczaneden aldığım ürünle birebir aynıydı. yanında denem üründe yollamışlardı. gönderim süreside oldukça hızlı

9 kasım 16:34

173. hiç sorun yaşamadığım ayrıca minik hediyeleriyle müşteriyi memnun eden güzel bir site. Ürünler çok kısa sürede elime ulaşmıştır hep. 

9 kasım 13:28

172. Şikayetim var a dostlar.. Aldığım göz kreminin ambalajı hatalı olduğu için kullanılamaz durumdaydı. İade prosedürleri bir tuhaf, sitelerinden form dolduruyorsunuz ve size ulaşmalarını bekliyorsunuz. 2 kez form doldurmama, bir kez de telefonla aramama ve size ulaşılacak denmesine karşın, kendilerinden haber alamadım. Şimdi de iade süresinin dolduğu bilgisi var sitede. Öfkeliyim, mağdurum ve kuru göz çevreliyim :(

30 ekim 20:13


171. 20 ekimde siparişini verdiğim ürün, bugün elime ulaştı. 90 tl'lik bir alışveriş yaptım,1 adet poşet tester geldi. Tester için tercih etmeyececeğim ancak ürün fiyatına göre tercih edebileceğim bir site oldu.

26 ekim 13:31

170. 300 tl'lik alışverişime tester göndermemişler ama, cilt tipime uygun tester göndermek istediklerini, ancak tedarikçilerle her zaman tester gönderimi için anlaşamadıklarını belirten bir not yollamışlar, şikayetlerin farkındalar demek ki.

ilgili medya:
1
13 eylül 22:24

169. Ben bu siteden la roche posay anthelios ac spf 30 almıştım.Ambalajlama normaldi dökülme olmadan geldi.Son kullanım tarihinde de sıkıntı yok.Ama içine koya koya bir tane 3 ml vichy spf li bb krem koymuşlar.Tester konusunda recete.com kadar elibol değiller.

2 eylül 22:00

168. Nature's markasının Spf 50 güneş kremini almıştım 4ay önce, bozuk ürün geldi. Kremin yağı ayrışmış durumdaydı. Geri göndermekle uğraşmadım ama keşke gönderseydim. Burdan çok fazla ürün aldım hiç böyle bişey yaşamamıştım ama bi güvenim sarsıldı.Ve evet hiç tester numune vs göndermiyorlar. Hiç hem de.

2 eylül 20:51


167. 26 ağustosta sipariş vermiştim. siparişimdeki 3 üründen 1'i ellerinde yokmuş, tedarikçi firmadan talep etmişler. beni arayıp durumu anlattılar ve kargoda gecikme olacağını, benim için sorun olup olmayacağını sordular. ben de memnun olduğum ve güvendiğim bir site olduğundan sorun olmayacağını belirttim.

kargom bana belirttikleri tarihten daha erken ulaştı. zaten çok hızlı çalışıyorlar.

bazı entrylerde tester gönderilmediğinden bahsedilmiş. bana da tester gelmedi, alışveriş tutarım yüksek olmasına rağmen.

dermokozmetik alışverişlerinde tercih edilesi sitedir.

1 eylül 23:59

166.  Dün verdiğim sipariş bugün geldi, hızlarına hayran kaldım.

1 eylül 15:56

165. Cilt bakım ürünü alışverişlerimde öncelikli olarak tercih ettiğim site.

Öncelikli olarak tercih etmemin sebebi ise buranın stoklarını en hızlı tüketen ve en taze ürünleri bulunduran alışveriş sitesi olduğuna inancım.

Alacağım kremin ambalajının değiştiğini ilk bu sitede gördüm.

Başka bir alışverişim sırasında alacağım tonik, diğer tüm sitelerde mevcutken dermoeczanemde stok dışı görünüyordu. Uzunca bir süre dermoeczaneme gelmesini bekledim, gelmeyince araştırdım ve o toniğin üretiminin durdurulduğunu öğrendim. Yani üretimi durdurulan ürün diğer bir çok sitede satıştaydı, hala da satışta. 

Geçen günlerde ise bir ürünün normale göre baya ucuz olduğunu görünce girip baktım, son kullanım tarihi 6 ay gibi bir süre sonraymış onu da belirtmişler. 

Evet tester konusunda tabiri caizse cimriler. ama ürünlerin üretim tarihlerinin yeni olması konusunda takıntılı olduğum ve bu konuda dermoeczaneme güvendiğim için yine de burdan şaşmıyorum. 

29 ağustos 20:41