girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (171)
  • medya (4)

171. Yerli markalara özel fiyatlar diye bir kampanya yapmışlar şu günlerde. Ida.kew markasının tonikleri vardı aklımda bir süredir, bakayım alırım belki diye düşündüm. Teşekkürler dermoeczanem 45 liralık ürünü 42,75 kuruşa düşürdüğün için. O 2 lira 25 kuruşluk indirim olmasaydı ne yapardım bilmiyorum hiç. Baya özel fiyatlar olmuş cidden. 

12 ekim 23:12

170. 300 tl'lik alışverişime tester göndermemişler ama, cilt tipime uygun tester göndermek istediklerini, ancak tedarikçilerle her zaman tester gönderimi için anlaşamadıklarını belirten bir not yollamışlar, şikayetlerin farkındalar demek ki.

ilgili medya:
1
13 eylül 22:24

169. Ben bu siteden la roche posay anthelios ac spf 30 almıştım.Ambalajlama normaldi dökülme olmadan geldi.Son kullanım tarihinde de sıkıntı yok.Ama içine koya koya bir tane 3 ml vichy spf li bb krem koymuşlar.Tester konusunda recete.com kadar elibol değiller.

2 eylül 22:00


168. Nature's markasının Spf 50 güneş kremini almıştım 4ay önce, bozuk ürün geldi. Kremin yağı ayrışmış durumdaydı. Geri göndermekle uğraşmadım ama keşke gönderseydim. Burdan çok fazla ürün aldım hiç böyle bişey yaşamamıştım ama bi güvenim sarsıldı.Ve evet hiç tester numune vs göndermiyorlar. Hiç hem de.

2 eylül 20:51

167. 26 ağustosta sipariş vermiştim. siparişimdeki 3 üründen 1'i ellerinde yokmuş, tedarikçi firmadan talep etmişler. beni arayıp durumu anlattılar ve kargoda gecikme olacağını, benim için sorun olup olmayacağını sordular. ben de memnun olduğum ve güvendiğim bir site olduğundan sorun olmayacağını belirttim.

kargom bana belirttikleri tarihten daha erken ulaştı. zaten çok hızlı çalışıyorlar.

bazı entrylerde tester gönderilmediğinden bahsedilmiş. bana da tester gelmedi, alışveriş tutarım yüksek olmasına rağmen.

dermokozmetik alışverişlerinde tercih edilesi sitedir.

1 eylül 23:59

166.  Dün verdiğim sipariş bugün geldi, hızlarına hayran kaldım.

1 eylül 15:56

165. Cilt bakım ürünü alışverişlerimde öncelikli olarak tercih ettiğim site.

Öncelikli olarak tercih etmemin sebebi ise buranın stoklarını en hızlı tüketen ve en taze ürünleri bulunduran alışveriş sitesi olduğuna inancım.

Alacağım kremin ambalajının değiştiğini ilk bu sitede gördüm.

Başka bir alışverişim sırasında alacağım tonik, diğer tüm sitelerde mevcutken dermoeczanemde stok dışı görünüyordu. Uzunca bir süre dermoeczaneme gelmesini bekledim, gelmeyince araştırdım ve o toniğin üretiminin durdurulduğunu öğrendim. Yani üretimi durdurulan ürün diğer bir çok sitede satıştaydı, hala da satışta. 

Geçen günlerde ise bir ürünün normale göre baya ucuz olduğunu görünce girip baktım, son kullanım tarihi 6 ay gibi bir süre sonraymış onu da belirtmişler. 

Evet tester konusunda tabiri caizse cimriler. ama ürünlerin üretim tarihlerinin yeni olması konusunda takıntılı olduğum ve bu konuda dermoeczaneme güvendiğim için yine de burdan şaşmıyorum. 

29 ağustos 20:41


164. hız ve paketlemeleri çok iyiydi ancak 200 liralık alışverişe bir poşet tester biraz yıktı beni, sanırım bir daha tercih etmeyeceğim..

28 ağustos 21:05

163. yüz yıkama jeli, güneş kremi veya nemlendirici ihtiyacım olduğunda koştuğum sitedir, zaten ürünleri sürekli indirimde ve uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz. ne zaman sipariş versem 2 gün içerisinde ürünlerimi sorunsuz bir şekilde teslim alıyorum. ben henüz testerlarından pek faydalanamadım ne istersem onu gönderdiler yahu:( sadece en son alışverişimde bir şampuanın küçük bir pakete koyup göndermişlerdi o kadar.

16 ağustos 14:11 16 ağustos 14:13

162. 15 kere falan alışveriş yapmışımdır. hepsinden de çok memnun kaldım. sipariş verdiğimin ertesi günü ürünler elime ulaştı. tester konusunda da bonkörler. ürün yelpazesi çok geniş. habire bi indirim, kampanya mevcuttur sitelerinde. o yüzden toplu alışveriş yaparım. ürünlerin çoğunun son kullanma tarihini görebilirsiniz sitede, her firmanın yapacağı birşey değil.

16 ağustos 08:27