yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (319)
  • medya (14)

  319. son kullanma tarihine 15 gün kalmış 2 ürün gönderdikleri için şaşkınım. değişim süreci nasıl işleyecek burada aktaracağım

  3 ürün sipariş ettim. biri şampuan ikisi ise saç kremi. kremlerin ikisinin de skt'si eylül 2022 çıktı. yazdım, iade için kod söylediler. üşenmedim kalktım sürat kargoya gittim. i̇ade kodu söylesem de sürat kargo bana karşı ödemeli mi diye sordu. eee benim ödemeyeceğim kesin

  bekliyorum bakalım bu durumu nasıl toparlarlar diye.

  Edit: Sorunu 1 günde çözdüler. Bir süslü sormuş da bu ürünlerde skt değil üretim tarihi yazar diye. Aldığım üründe minimum dayanma tarihi yer alıyor. Net bir şekilde belli anlayacağınız. Neyse hızlı çözdüler en azından, sevindim.

  18 ağustos 00:17 19 ağustos 10:56

  318. çoğu cilt bakım ürünlerimi buradan alıyorum. herhangi bir sorun yaşamadım. her siparişimde yanında minik testerlar yolluyorlar. hatta bir keresinde büyük boy yıkama jeli göndermişlerdi. ancak biten ürünlerin stoğa girmesi çok uzun sürdüğünden bir süredir alışveriş yapamıyorum.

  12 haziran 13:55

  317. siparişimde merak ettiğim bir güneş kreminin testerını rica etmiştim. (gizlinot: lrp age correct) 2 tane 3 ml'lik sample eklemişler o kadar makbule geçti ki. tercih sebebi gerçekten.

  6 mayıs 21:33


  316. Normalde hep buradan yaparım dermokozmetik alışverişimi, çok da memnunum aslında. Ama benim de son siparişimde aynı olay oldu. sipariş notunda bir ürünün testerını özellikle rica edip istememe rağmen hiç tester koymamışlar. İstediğimi geçtim tek bir tester bile çıkmadı. Tester benim için de önemli, denemek istedigim ürün cildimle nasıl reaksiyon veriyor ona bakıyorum. Ya da çıkan ürünü beğenirsem alıyorum mesela aklımda yokken. Hele bu fiyatlara kör alış yapmak artık çok zor.

  15 mart 23:06

  315. şahsen tester benim için önemli hele de bu ekonomide beğenip beğenmeyeceğim ya da cildime uyup uymayacağını bilmediğim ürünü alıp ürünün elimde kalmasına katlanamıyorum (en ucuz krem bile artık 100 liradan aşağı değil) sonuçta parayı çöpe atmak gibi bir şey oluyor ve memnun kalınmayınca kimse yoğurdum ekşi demiyor, sinirlenip kullanamayacağınız bir ürünle başbaşa kalmış oluyorsunuz. o nedenle tester veren firma benim için öncelikli daha önce denemediğim ama merak ettiğim birkaç ürünü denememe ve ona göre satın alıp almamaya karar vermeme yardımcı olmuş oluyorlar.

  15 mart 21:28 15 mart 21:29

  314. Benim için artık tester hiç önemli değil. Aradığımda karşımda derdimi anlayan bir güzellik uzmanı var mı ona bakıyorum. Yıllardır alışveriş yapıyorum. Çalışanları bilgili. Müşteri desteğine herkesten çok önem veren bir sitedir. Sosyal medyasına bakın İnfluencerlar ile yakından çalışan reklama da önem veren profesyonel bir firmadır. Kaçak göçek iş yapmıyorlar. Sahibi eczacı. Ürün açıklamaları sanki markanın kendi sayfası. Çalışanlar bilgili. Uygulamalarından bahsetmiştim daha önce. Yarın ilk uygulama siparişimi vereceğim bakalım. 

  15 mart 17:52 15 mart 17:53

  313. ben de senelerdir buradan alışveriş yaparım.

  güvenilir ancak tester konusuna katılıyorum. bir tane gönderiyorlar sadece.. istedğin kadar ürün sipariş ver, yine değişmiyor bu sayı.

  15 mart 16:05


  312. Skt,hız,orjinallik,kargo seçenekleri konusunda harika olan sitedir fakat tester konusunda istikrarlı değiller. Tedarik edilen firmaların tüm sitelere tester yolladıklarını biliyoruz,bunca tester müşterilere verilmiyorsa nereye gidiyor hala çözemedim.

  15 mart 15:25

  311. hızları ve paketlemeleri gayet güzel ona bir lafım yok ama tester olayı bende de tatsız arada bir tane poşet tester ya koyuyorlar ya koymuyorlar sitelerinden birçok kez de alışveriş yaptım. edit: bu arada tester nedeniyle ben recete.com'u tercih ediyorum bu sıralar. fiyatları aşağı yukarı aynı ama bir iki tane deneme boyu ürün koyuyorlar her seferinde (30 ml bioderma yüz yıkama jeli, 7 ml bioderma ya da la roche posay krem) hız ve paketleme konusunda da gayet iyiler.

  15 mart 13:04 15 mart 13:41

  310. Ben de buradaki girdileri görüp dermokozmetik alışverişlerimi buradan yapayım artık dedim. Bana yalnızca bir küçük poşet lrp tester ı göndermişler. Dayanamadım ve meraktan yazdım böyle böyle yorumlar var bana neden tester ve deneme boy ürünler gelmedi diye. Onlar eski yorumlardır artık bol tester yollamıyoruz dediler. Ok bye diyerek ilk ve son alışverişimi yaptım kendilerinden. Üzgünüm. 

  15 mart 11:06