yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (18)
  • medya (2)
  3

  17. Fiyatına göre güzel bir tonik. sivilce yapmadı. Kullandığım akşamların sabahı cildimde berraklık gözlemledim. Ama sivilce lekelerime bir etkisi olmadı. Bu benden kaynaklı olabilir çünkü çok düzenli kullandım diyemem. ürünü buzdolabında tuttum c vitamini içerdiği için. Yine de rengi gitgide koyu hale geldi. Ben tekrar almayı düşünmüyorum. Ama fiyat/performans olarak alınabilir bir tonik.

  3 ağustos 13:22

  4

  16. Aha/bha krem ile set olarak almıştım, kremi bıraktım toniğe devam ediyorum. Hem temizliyor hem de nemlendiriyormuş gibi hissediyorum. Pamuk ile uygulama yapmayı hiç sevmesem bile bu ürünün içeriğindeki güzel aktif maddeleri başka bir üründe bu kadar uygun fiyatlı bir arada bulabileceğimi sanmadığımdan kullanmaya devam edeceğim. Cildimin temiz olduğu günler sadece parmaklarımla cildime yedirme şeklinde uyguluyorum. Uygulama sonrası hafif bir yanma hissi oluyor, onun dışında gayet başarılı. 

  1 ağustos 09:23

  4

  15. Bence bi tık yapışkanlık hissi veren bir ürün. Ama sonra gidiyor bu his. Tek başına nem ihtiyacınızı karşılamaz. C vitamini etkinliği açısından pek bir şey beklemeyin muhtemelen çok düşük oranda içeriyor ama genel anlamda memnunum ben. Sivilce ve benzeri yapmadı. Toniği ve aynı senini vitamin c plus kremini birlikte kullanıyorum ayrı ayrı kullanmaktan daha iyi sonuç verdi bence. Cilt tonum artık daha eşit

  27 haziran 20:15


  4

  14. bir aydır kullandığım ve memnun kaldığım tonik. aydınlattığını ve üzerine sürdüğüm ürünlerin emilimini arttırdığını söyleyebilirim. arbutin complexle destekleyince lekelerimde de azalma gördüm. bu arada bendekinin rengi şeffaf, su gibi (çoğu yorumda sarı/turuncu dendiğini gördüm).

  19 haziran 03:17

  5

  13. Fiyatı uygun alınabilecek en güzel tonik, icerigi de mükemmel bana gore. 1 aydır neredeyse her gün kullandım arkadaslarım cildin cam gibi oldu diyor. Bittikce alırım mutlaka

  11 haziran 23:00

  1

  12. çene bölgemde daha önce hiç çıkarmadığım sayıda ciddi sivilcelenme yaptı. bb kreminden ve güneş kreminden memnun olmama rağmen bu tonik gerçek bir hayal kırıklığı.

  31 mayıs 17:12

  11. Cilt tipim yağlı ve özellikle burun bölgem siyah noktaya meyilli. 1 haftadır. Bıoderma sebıum foaming jel+tonik şeklinde kullanıyorum. Havalar sıcak olduğu için nemlendirmesi yeterli geldi üstüne ekstra nemlendirici sürmüyorum. Fakat kullanmaya başladığımdan beri yüzümün daha fazla yağlandığını fark ettim. Herhangi bir sivilce, komedon vs yapmadı. Henüz bir hafta olduğundan lekeleri aydınlatma vaadini yerine getirip getirmediğini anlayamadım. İçerisinde asit olmadığı için gündüzde kullanılabilir fakat yağlı ciltlerde yağlanma ve parlama yapma ihtimaline karşı gece kullanılmasını tavsiye ederim. Fiyat performans açısından bence başarılı bir ürün, asitsiz yaz kış kullanıma uygun, içeriği temiz. Cildi kurutmadan iş görüyor. Bence şans verilmeli

  18 mayıs 10:15


  5

  10. Bu ürünü tek başına sadece akşamları 1 aydır kullanıyorum yanına aynı seri retinil serumu ekleyince ağız çevresi kararmalarım yavaş yavaş açılmaya başladı ki neler denedim bir ben biliyorum. Bitince tekrar güncellerim. not: Gündüz evde de olsam güneş kremi sürüyorum 

  16 mayıs 17:58

  3

  9. Yüzümden kısaca bahsetmem gerekirse karma ve sivilceye yatkın bir cilde sahibim bunun yanında kırmızı sivilce lekelerim var. Bu ürünü eczabakım sayfasının yorumlarına güvenerek, kırmızı sivilce lekelerimi hafifletmek için satın aldım.Normalde bu tarz asitli ürünleri akşamları kullanırım ama bu süreçte evde olduğum için sabah-akşam kullandım. Cilt tonumu eşitlesede cildimin yağlanmasını hızlandırdı. (muhtemelen buna bağlıda sivilce çıkardım)Ve lekelerimdede bir azalma gözlemlemedim. Bu yüzden bitince bir daha almam.

  12 mayıs 21:46

  2

  8. Öncelikle siparişim üzerine gelen urun son kullanma tarihi 2 seneye yakındı. Toniğin rengi sarı, kokusu keskin, ilaç gibiydi. Normal hali bu değilse çöpe atayım. Normali buysa yorumlarıma geçebilirim. Cildim karma, çene bolgesi yağlı, sivilceye yatkın. Bu toniği ilk kullandığım gecenin sabahında bıyık bölgemde ve yanağımda - ki normalde hiç burada çıkmaz- yangılı iki sivilce çıktı. Cildim için yeni, alışması icin biraz devam edeyim dedim bu sefer de kılcal damarların cilt yüzeyine yakın olduğu burun kenarı gibi bölgelerde kızarma, kaşınma, yanma ve soyulma yaptı. Iyi gelmiyor diye kullanmayı bıraktım. Bir süre sonra cildim kendine geldiğinde yeniden şans vermek istedim. Bu sefer daha çok sivilce çıktı. 1 senede çıkarmadığım sivilceyi çıkardım. Buna rağmen aydınlatma ile ilgili bir etkisini görmedim. Koşarak uzaklaştım. Eski, 1:1 organik elma sirkesi su karışımı ev yapımı dünyalar güzeli toniğime geri döndüm. Gerçek aydınlatma etkisini gördüm.

  Kısaca bana iyi gelmedi. Cildimi tahriş etti ve dengesini bozdu. Değil yeniden almak, şişeyi bitirmek için bile kullanmam.

  21 nisan 20:18