yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (7)
  • medya (3)
  3

  6. 75 ml iki tüpü set halinde aldım. Bit tane 75 ml tüpü 2 ay boyunca her gün, gün içerisinde 2-3 saatte bir yenileyerek bitirdim. 2 parmak yöntemini kullanarak bitirdim. Bitirene kadar hep buzdolabında muhafaza ettim. Sürerken uzun süre ovalamak gerekiyor çünkü cilt hızlıca emmiyor. İki ürün de kapağında plastik şeffaf koruma bandı ile geldi yani hijyeni konusunda içim rahat.

  Sürdüğümde ilk dikkatimi çeken sarı rengi oldu. Büyük ihtimalle içinde ki C vitamininden dolayı ama ben yine de renkli güneş kremi aldım zannettim o yüzden paketi tekrar tekrar kontrol ettim. Öyle bir sarı rengi varki cildimde ki renk eşitsizliğini bile eşitledi. Esmer olduğum için yüzümde sarı renk dikkat çekmiyor ama beyaz tenliler bu durumdan hoşlanmayabilirler. Bu güneş kremini boynuma sürmüyorum ama bu sarı renk yeni yıkanmış gömleğimin yakasını gün sonunda sapsarı yapıyor yani sırf bu yüzden tekrar alamam. Maskemi zaten sapsarı yapıyor, iş yerindeyken çok pis görünüyor.

  Keşke sarı renk bırakmasaydı çünkü rengi dışında her şeyinden çok memnun kaldım. Lekelerimi çok iyi korudu, içinde parfüm yok, sivilceye yatkın cildimde sivilce yapmadı, üzerine makyaj yapabiliyorum.

  24 şubat 14:22

  4

  5. ben bu ürüne nasıl oldu da girdi yazmadım dedirten güneş ürünü.

  geçen yıl kıştan, yaz başına kadar 2 tüp kullanmıştım.

  öncelikle beyazlıktan bahsedilmiş ama benim aldığım ürün cc krem dozunda bej tonlardaydı. acaba içerik mi değişti ürünü artık beyaz mı çıkarıyorlar diye düşünüyorum.

  ürüne gelince koruması gayet yeterli. kalıntı bırakmıyor. benim cilt tonumla gayet bütünleşti, leke, kaş ve saç dilerinde top top olmuyor, iyi nemlendiriyor. ancak biraz fazla parlayan bir krem, aynı zamanda biraz yapışkan his veriyor. benim başka ürüne geçme nedenim buydu. yani yüzünüzde krem krem görünmesi sizi rahatsız etmeyecekse, aydınlık bir görünüm veriyor. leke konusunda net bir şey söyleyemem zaten güneş kremlerinden böyle bir beklentim yok, daha çok oluşma ihtimalini azaltması benim için kafi. cildim karma bu arada.

  2 adet 75 ml boyuyla baya bereketli bir ürün.

  22 şubat 22:33 23 şubat 00:21

  2

  4. Bugün testerını denedim. Bembeyaz öncelikle. Aslında çok yağlı ve yoğun değil daha kötülerini görmüştüm. Karma yağlıya dönük bi cildim var. Bi kullanımlık bi tester hepsini süreyim dedim bu arada 2 parmak kuralı kadar vardı tester. Allahım sürdükçe inanamıyorum bembeyaz öylece duruyo yaldır yaldır. Mümkün değil bununla okula işe gitmek. maske allahtan kapatıyor yüzün tamamını. Güzel olsaydı içeriğinden dolayı tam boyunu kesinlikle alırdım. Bu güneş kremi ancak fiyatının nispeten uygun olması sebebiyle denize havuza girmeden önce sürülür. Cildiniz kupkuru değilse asla önermiyorum. Bir kere kullandığım için leke geçiriyor mu ve akne yapıyor mu bilemiyorum. 

  22 şubat 17:23 22 şubat 17:25


  1

  3. Ürün 2 li set şeklinde satılıyor.İçeğinin güzel olması ve güvendiğim birkaç instagram hesabında bu ürünün tavsiye edilmesi üzerine aldım.Güneş kremlerinin fiyatları uçmuşken böyle bereketli ve uygun fiyatlı bir ürün bulduğum için mutluydum.Taa ki kullanmaya başlayana kadar.Cildim karmadan yağlıya dönük bir cilt.Ürünü yazın kullanmaya başladım ama o nasıl bir parlamak.Güneş kremlerini bol uygulamamız gerek.2 parmak kuralına yüz , boyun bölgeme uygulama yapıyorum ben genelde ama bu güneş kremiyle bu mümkün değil.Yapış yapış bir his deli gibi parlıyorsun .Biraz beyazlık bırakıyor ama o zamanla ciltle bütünleşiyor.Beyazlık benim için sorun değil zaten .Yapısı bana ağır geldi , günlük hayatta özellikle yazın kullanmak benim için hiç konforlu olmadı.Şu an evde olduğumuz için ve kış nedeniyle cildim biraz daha kurudu.Sırf bitirmek için kullanıyorum.Şöyle güzel bir yanı var cildim sivilceye aşırı meyilli bir cilt ve güneş kremi çok yoğun olmasına rağmen sivilceye sebep olmadı ve koruması gayet başarılı.Ben bu ürünü kimlere öneririrm : Cildi gerçekten kuru olanlara.Yağlı ve karma ciltlere yapısı nedeniyle uygun olduğunu düşünmüyorum

  15 ocak 17:27

  2

  2. ürünü yaklaşık 2 ay önce satın aldım. hergün kullanan bir kişi olarak yorum yapabilecek kıvama geldiğimi düşünüyorum. 80 TL civarında fiyatına iki adet 75 ml'lik paket halinde ulaştı. tek ürünü 40 TL 'ye aldığımı düşünürsek uygun olduğu düşüncesindeyim.

  gelelim özelliklerine; yapısı yoğun ( kuru-karma cilt tipim) sürdükten sonra asla ciltle bütünleşmiyor. saatler sonra bile beyazlığı ve yapış yapış yağlı hissini sürdüğüm bölgede hissediyorum. koruyuculuğu ve içeriği iyi, lekelenme konusunda hiç bir sorunum olmadı. Ancak varolan lekeler üzerinde bir etkisinin hiç olmadığını söylemek durumundayım. evde çalıştığım ve dışarda insanlarla yüzyüze olmak durumunda kalmadığım için kullanmaya devam ediyorum. tekrar alır mıyım sorusuna vereceğim cevapsa hayır olacak. bu kadar konforsuz bir doku, hissiyat hiç hoş değil. uygun fiyatı olan krem arayışım devam edecek..

  15 ocak 11:32 15 ocak 12:16

  5

  1. Evdeeczaneden 75 ml iki tüpü set halinde kargo dahil 81 lira şeklinde aldım ve birkaç kez kullandım. Cilt tipim karmadan yağlıya. Sivilce ve leke problemim var. Varolan leke görünümünü düzenleme ve leke oluşumunu önleme vaadi var. Önce yapısından bahsedeyim; biraz sıvımsı. Kıvamlı ve koyu bir yapısı yok. Bundan önce procsinin güneş kremini kullanmıştım mesela o buna göre daha yoğundu. Değişik bir kokusu var böyle toprak gibi. Toprağımsı. Koku hassasiyeti olanlar sevmeyebilir beni rahatsız etmedi. Ürünü yüzünüze sürdüğünüzde beyazlık bırakıyor. Yaldır yaldır parlıyor. Likit highlighter gibi. Yada strobe kreme abanmışsınız gibi. Kişisel tercihim yazın parlak ışıltılı ıslak gibi görünen yüz seviyorum o yüzden beni rahatsız etmedi. Sürdüğünüz miktara göre emilimi değişiyor ama güneş kremlerini bol sürerek kullanmak gerektiğini yoksa üzerinde yazan spf kadar koruma sağlamadığını unutmayalım. Yüze oturan bütünleşen bir yapısı yok belki saatler sonra bir tık daha az yağlı görünebilir o kadar. İçeriğinde tranexamic asit(cilt sıkılaştırıcı), niasinamid(leke düşmanı), c ve e vitaminleri var. Yeni jenerasyon bemt ve mbbt güneş koruma filtrelerini de barındırıyor. Benim şahsi kullanıcı yorumum; parlama, yağlı durması, beyazlık hiçbiri beni rahatsız etmedi. Komodejonik değil en azından bende sivilce çıkarmadı ki aşırı meyilliyim. Yağlı ama yüzde ağırlık yapmıyor. Parlıyor ama sürdükten sonra üzerine hafif kağıt havluyla tampon yaparsınız sağlıklı bir parlaklık veriyor. Beyazlatma özelliği bence güzel yüzümü daha aydınlık berrak duru gösteriyor. Leke iyileşmesi açısından deneyimleyecek kadar kullanmadım. Bu konuda yorum yapamam. 6 ay ömrü var. Bence alınır bir ürün. Ben sevdim. Ayrıca şunu eklemeliyim bu ürünü kullandığım birkaç seferlik dönemde acnelyse tedavisi içindeydim. Güneşe direk maruz kaldığımda dahi yüzümde gram rahatsızlık, gerilme, kaşıntı, yanma yapmadı. Koruması 10/10. 

  Edit: instagramda takip ettiğim bir ecza sayfası da içeriği için çok iyi diye yorum yapmış bunu belirteyim. Ayrıca karma ciltliler belki üzerine biraz pudrayla daha rahat kullanabilir. Yani bu pahalılıkta alınacak güzel bir güneş kremi bence kendisi. 

  edit2: vakit geçtikçe kıvamı yoğunlaşıyor biraz daha. varolan lekelere bi etkisini görmedim ama yenilerini de engelliyor gibi görünüyor

  11 mayıs 2020 05:02 21 haziran 2020 23:30