sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (1)
  • medya (2)

  12. Öncelikle; 30 tl ye aldım trendyoldan, skt si 2022, 55 tl ye kadar çıkıyor fiyatı diğer sitelerde. Bu yüzden ucuz olanı almaktan çekinmeyin bu normal fiyatı, demek istiyorum.

  10 gündür kullanıyorum, her gün çoğunlukla günde 2 kez bazen 1. 2-3 yıldır tırnaklarımda soyulma, kırılma ve güçsüzleşme vardı asla tırnak uzatamıyordum. 10 günün sonunda şu an tırnaklarım muhteşem durumda. Yüzeyi parlak ve sağlıklı, asla kırılma soyulma belirtisi yok. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.  

  İçeriğinde keratin ve kolajen var, sosyaleczacı da bu ürünü tavsiye etmişti ve içeriğindeki etken maddelerin tırnak yüzeyinden emilecek kadar küçük boyutta olduğunu söylemişti. Bence normal el kremi veya nemlendiricilerden daha iyi iş çıkarma sebebi de bu.tam olarak bu iş için tasarlanmış oluşu. Bu yüzden çok memnunum, bitince tekrar alırım.

  30 mayıs 12:28 30 mayıs 12:29

  11. bu ürünü 4 yıldır kullanan biri olarak mucize olduğunu söyleyebilirim. ne zaman tırnak etlerim sapıtsa, ne zaman onları yolmaya başlasam ve yoldukça daha da kuru hale gelse en sonunda her yeri yara olacak kadar kötü olsa bile 2 gece kalın bir tabaka halinde kullandığımda eski sağlıklı görüntüsüne geri dönüyor. birkaç tüp bitirdim ve bitince yine alırım. biraz zor emiliyor ben gece sürüyorum elimi biyere dokunmamaya calıyorum. sadece tüpü çok kullanışsız, deforme olup çatlıyor ürün içinden zor çıkıyor. mixap sulphur de var bende ama o bence aşırı kuruyup yolunan ve yara olan tırnak etleri için bu kadar hızlı ve etkili bir ürün değil, aynı verimi alamadım ondan kesinlikle.

  Edit: bu ürünü tırnaklarımın zayıf olduğu bir dönemde doktor tavsiyesiyle almıştım. Sadece tırnak etlerimdeki etkisinden bahsettim ama tırnaklarımı da oldukça güçlendirdi.

  14 mart 14:57 14 mart 15:17

  10. elimdeki bir tırnağıma ağır birim cisim düşmüştü ve morarma başlamıştı. moraran tırnağım 4 ay sonra düştü ve yeni tırnak çıkmaya başladı ama şekli bozuktu. normal tırnak boyutuna gelince doktorum bu kremi kullanmamı söylemişti. her gece sadece o tırnağıma değil hepsine masaj yaparak uyguladım. çok hızlı bir şekilde etkisini gördüm, uzadıkça kestim ve düzgün şekline 1 ay sonunda ulaştı. daha güçlü, daha sağlıklı ve ışıl ışıl yaptı tırnaklarımı.

  6 şubat 16:40

  9. tırnağım kapıya sıkışmış ve siyahlaşmıştı. doktor bunu verdi. kullanmasaydım tırnağım bombeli şekilde uzayacaktı. sonuç mükemmel..

  12 aralık 2018 14:14

  8. Ben bu ürünü tırnaklarımın kenarlarındaki etlere uyguluyorum. Çok kuru olduğundan tırnak etlerim çok hızlı büyüyor ve birkaç hafta sonra tırnağımın yarısının üstü etle kapanmış oluyor. Fakat nemlendirdiğim zamanlarda bu büyüme duruyor ya da yavaşlıyor. Hekim tavsiyesiyle kullanmaya başladığım bu üründen çok memnunum. Küçücük bir tüp ama o kadar yoğun ki, minnacık bir şey bile yetiyor. Ben ara ara kullandığımdan 3 yıl filan olmasına rağmen hala tamamen bitmedi. Arada Decubal'la da nemlendiriyorum tırnaklarımı. Ama n-balsam kesinlikle uzun süre gidiyor, fiyatına bakıp aldanmayın. Çok verimli oluyor, tavsiye ederim.

  28 ekim 2018 23:51

  7. Yıllardır kullandığım, bitmeye yakınken sipariş verdiğim tırnak balzamı. Benim sıkıntım tırnak etlerimin -hangi el kremi sürersem süreyim- kuruyuvermesi, ve kuruyup tırtık tırtık olduğunda dayanamayıp koparmam. Ve ortaya çıkan korkunç görüntü. Ne zaman ki kurumaya başlar, epeydir n-balsam kullanmadığımı fark ederim. Halbuki düzenli kullanmak gerek. Şöyle ki, tırnak diplerinize iyice yedirerek sürüp, cildin ve tırnağın absorbe etmesi için bırakmanız gerekiyor. Yani bir süre telefondur, bilgisayardır, kumandadır, tabak çanaktır böyle şeylere dokunamıyorsunuz. O yüzden en uygunu gece yatmadan uygulamak. Eh, uykulu halde kremle uğraşamam şimdi süremem derseniz de tıkır tıkır kuruyor o kütiküller.

  Fiyatı pahalı gibi dursa da, bir zerreciği, nasıl tarif edeyim bir toplu iğne başı kadar zerre bile bir tırnağa bol bol yettiğinden, aylarca hatta yıllarca -kullanma sıklığınıza göre değişir- kullanabiliyorsunuz.

  Arada bir değişik badem yağları, arganlı kremler vs denesem de dönüp dolaşıp n-balsamla bakım yapmazsam hiçbiri fayda etmiyor.

  Şiddetle tavsiye ederim.

  9 kasım 2016 01:17

  6. Resmen gizli sırrım gibi bir şey bunu ne zaman sürsem tırnaklarım toparlanıyor, kalınlaşıyor ve hiç uzamadığı kadar hızlı uzuyor. Hatta bunu sürmesem uzamayacak bile diyebilirim. Tırnak bakımında benim tek kullandığım şey o yüzden fiyatı ile yaşamayı öğrendim. Eskiden aldığım parfümlüydü çok güzel kokuyordu şimdi parfümünü kaldırmışlar ama yine aynı etkiyi yaratıyor.

  7 nisan 2016 21:58

  5. Tırnak soyulmaları için aldığım fakat sadece tırnağımın hızlı uzamasına yardım eden krem.

  Ayrılmasına zerre katkıda bulunmadı düzenli kullanmama rağmen.

  14 ocak 2016 00:39

  4. Tırnaklarımdaki kırılmalar sebebiyle aldığım ve fiyatı yüzünden kullanmaya kıyamadığımızı krem.

  Bende anormallik biliyorum ama işte.

  Neye pintilik ediyorsam (gizlinot: :) )

  19 aralık 2015 13:59

  3. ürünü yaklaşık 4-5 ay önce bir süre kullanmıştım.çok vitaminsiz olduğum için tırnağım da içe çökmeler meydana gelmişti zaten vitaminsizlik ve demir eksikliği yaşadığım için sürekli kırılmalarla ve soyulmalarla karşılaştım ama uzun tırnak sevdiğim için sürekli biyotin takviyeleriyle ve tırnak için olan özel ürünlerle başa çıkabildim,fakat 4-5 ay önce bunlara ara vermememe rağmen tırnaklarım da çizik halinde içe doğru çökmeler meydana geldi ve baya telaşlandım.bunun için cildiyeye gittim ve pek telaşlanacak bir şey olmadığını söyledi bana bir ilaç yazdı ve n-balsamı kullanmamı söyledi.ben 1 ay kadar tamamen düzenli kullandım ve tırnağımdaki çökmeler yavaş yavaş azalarak tamamen kayboldular. bende bayaa işe yaramıştı kısacası:)

  12 ocak 2015 23:22