sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (0)
 • medya (2)

11. bu ürünü 4 yıldır kullanan biri olarak mucize olduğunu söyleyebilirim. ne zaman tırnak etlerim sapıtsa, ne zaman onları yolmaya başlasam ve yoldukça daha da kuru hale gelse en sonunda her yeri yara olacak kadar kötü olsa bile 2 gece kalın bir tabaka halinde kullandığımda eski sağlıklı görüntüsüne geri dönüyor. birkaç tüp bitirdim ve bitince yine alırım. biraz zor emiliyor ben gece sürüyorum elimi biyere dokunmamaya calıyorum. sadece tüpü çok kullanışsız, deforme olup çatlıyor ürün içinden zor çıkıyor. mixap sulphur de var bende ama o bence aşırı kuruyup yolunan ve yara olan tırnak etleri için bu kadar hızlı ve etkili bir ürün değil, aynı verimi alamadım ondan kesinlikle.

Edit: bu ürünü tırnaklarımın zayıf olduğu bir dönemde doktor tavsiyesiyle almıştım. Sadece tırnak etlerimdeki etkisinden bahsettim ama tırnaklarımı da oldukça güçlendirdi.

14 mart 14:57 14 mart 15:17

10. elimdeki bir tırnağıma ağır birim cisim düşmüştü ve morarma başlamıştı. moraran tırnağım 4 ay sonra düştü ve yeni tırnak çıkmaya başladı ama şekli bozuktu. normal tırnak boyutuna gelince doktorum bu kremi kullanmamı söylemişti. her gece sadece o tırnağıma değil hepsine masaj yaparak uyguladım. çok hızlı bir şekilde etkisini gördüm, uzadıkça kestim ve düzgün şekline 1 ay sonunda ulaştı. daha güçlü, daha sağlıklı ve ışıl ışıl yaptı tırnaklarımı.

6 şubat 16:40

9. tırnağım kapıya sıkışmış ve siyahlaşmıştı. doktor bunu verdi. kullanmasaydım tırnağım bombeli şekilde uzayacaktı. sonuç mükemmel..

12 aralık 2018 14:14

8. Ben bu ürünü tırnaklarımın kenarlarındaki etlere uyguluyorum. Çok kuru olduğundan tırnak etlerim çok hızlı büyüyor ve birkaç hafta sonra tırnağımın yarısının üstü etle kapanmış oluyor. Fakat nemlendirdiğim zamanlarda bu büyüme duruyor ya da yavaşlıyor. Hekim tavsiyesiyle kullanmaya başladığım bu üründen çok memnunum. Küçücük bir tüp ama o kadar yoğun ki, minnacık bir şey bile yetiyor. Ben ara ara kullandığımdan 3 yıl filan olmasına rağmen hala tamamen bitmedi. Arada Decubal'la da nemlendiriyorum tırnaklarımı. Ama n-balsam kesinlikle uzun süre gidiyor, fiyatına bakıp aldanmayın. Çok verimli oluyor, tavsiye ederim.

28 ekim 2018 23:51

7. Yıllardır kullandığım, bitmeye yakınken sipariş verdiğim tırnak balzamı. Benim sıkıntım tırnak etlerimin -hangi el kremi sürersem süreyim- kuruyuvermesi, ve kuruyup tırtık tırtık olduğunda dayanamayıp koparmam. Ve ortaya çıkan korkunç görüntü. Ne zaman ki kurumaya başlar, epeydir n-balsam kullanmadığımı fark ederim. Halbuki düzenli kullanmak gerek. Şöyle ki, tırnak diplerinize iyice yedirerek sürüp, cildin ve tırnağın absorbe etmesi için bırakmanız gerekiyor. Yani bir süre telefondur, bilgisayardır, kumandadır, tabak çanaktır böyle şeylere dokunamıyorsunuz. O yüzden en uygunu gece yatmadan uygulamak. Eh, uykulu halde kremle uğraşamam şimdi süremem derseniz de tıkır tıkır kuruyor o kütiküller.

Fiyatı pahalı gibi dursa da, bir zerreciği, nasıl tarif edeyim bir toplu iğne başı kadar zerre bile bir tırnağa bol bol yettiğinden, aylarca hatta yıllarca -kullanma sıklığınıza göre değişir- kullanabiliyorsunuz.

Arada bir değişik badem yağları, arganlı kremler vs denesem de dönüp dolaşıp n-balsamla bakım yapmazsam hiçbiri fayda etmiyor.

Şiddetle tavsiye ederim.

9 kasım 2016 01:17

6. Resmen gizli sırrım gibi bir şey bunu ne zaman sürsem tırnaklarım toparlanıyor, kalınlaşıyor ve hiç uzamadığı kadar hızlı uzuyor. Hatta bunu sürmesem uzamayacak bile diyebilirim. Tırnak bakımında benim tek kullandığım şey o yüzden fiyatı ile yaşamayı öğrendim. Eskiden aldığım parfümlüydü çok güzel kokuyordu şimdi parfümünü kaldırmışlar ama yine aynı etkiyi yaratıyor.

7 nisan 2016 21:58

5. Tırnak soyulmaları için aldığım fakat sadece tırnağımın hızlı uzamasına yardım eden krem.

Ayrılmasına zerre katkıda bulunmadı düzenli kullanmama rağmen.

14 ocak 2016 00:39

4. Tırnaklarımdaki kırılmalar sebebiyle aldığım ve fiyatı yüzünden kullanmaya kıyamadığımızı krem.

Bende anormallik biliyorum ama işte.

Neye pintilik ediyorsam (gizlinot: :) )

19 aralık 2015 13:59

3. ürünü yaklaşık 4-5 ay önce bir süre kullanmıştım.çok vitaminsiz olduğum için tırnağım da içe çökmeler meydana gelmişti zaten vitaminsizlik ve demir eksikliği yaşadığım için sürekli kırılmalarla ve soyulmalarla karşılaştım ama uzun tırnak sevdiğim için sürekli biyotin takviyeleriyle ve tırnak için olan özel ürünlerle başa çıkabildim,fakat 4-5 ay önce bunlara ara vermememe rağmen tırnaklarım da çizik halinde içe doğru çökmeler meydana geldi ve baya telaşlandım.bunun için cildiyeye gittim ve pek telaşlanacak bir şey olmadığını söyledi bana bir ilaç yazdı ve n-balsamı kullanmamı söyledi.ben 1 ay kadar tamamen düzenli kullandım ve tırnağımdaki çökmeler yavaş yavaş azalarak tamamen kayboldular. bende bayaa işe yaramıştı kısacası:)

12 ocak 2015 23:22

2. tırnak güçlendirici balsam. tırnaklarımın sürekli kırılması ve kat kat soyulmasından şikayet ettiğimde dermatologumun yazdığı balsam. sabah ve akşam günde iki kez, tırnak ve tırnak etlerime 5 dakika masaj yaparak sürdüm. kıvamı vazeline benziyor. çok az bir miktar kullanmanız yeterli. yoğun, bayağı yağlı bir ürün. emilmesi zaman alıyor.

düzenli kullandığım sürece işe yaradı, evet. tırnaklarım ne soyuldu, ne de kenarlardan kırıldı. tırnaklarım uzun süreden sonra uzadı. ama düzeni bozup sürmeyi ihmal etmeye başladığım anda tırnaklarım yine kırılmaya başladı. fiyatı da bu kategorideki bir ürün için pahalı. 30 tl civarlarında bir fiyatı var.

1 nisan 2014 19:44 1 nisan 2014 19:50