girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (3)

6. 2 hafta önce buradan iş yerinde giymek üzere aerosoles serisinden topuklu bir ayakkabı aldım. Lacivert giyme zorunluluğumuz var, ancak istediğim numarada laciverti kalmamıştı. Siyah olanını denedim, biraz sıktı ancak çalışanlar kesssinlikle açılacak hemen alın hiç kaçırmayın mantığıyla yaklaştığı için tamam dedim ya, açılır. ürünün haftaya geleceğini, eve teslim denirse daha geç ulaşacağını söylediler. Tamam dedim gelip alırım. Gittiğimde bana siyah ayakkabı teslim edildi. Ben siyah siparişi vermişim. Diyorum ki ben zaten siyahı deneyerek lacivert siparişi verdim, mağazada olan bi ayakkabıyı neden tekrar sipariş edelim? Hayır öyle söylemişsiniz diyor inatla! Çalışanınız yanlış anlamış olamaz mı yani diyorum hayır olamaz diyor adam pişkin pişkin. Neyse zor bela tekrar lacivertini söyledik, suçlu benmişim gibi tavırlarla. yine bir hafta bekledikten sonra mağazaya gidip ürünü denedim ayakkabı inanılmaz küçük. Teşhir ürünü olmadığı için öyle olduğunu, biraz giymekle hemen açılacağını söylediler. Ben de saf olduğum için inandım. Ancak ayakkabıyı giymek mümkün değil. Hiç giymediğim için hemen İade talep ettiğimde ise bana gelen cevap, şirket politikaları gereği iade gerçekleştiremedikleri. Yani desadan bir ürün aldığınızda paranızı hiçbir suretle geri alamıyorsunuz. Sadece değişime müsade var. Sonra neden yerli üretim bitiyor. Böyle köylü kurnazı tavırlarla mağaza kapatmalarına hiç şaşırmıyorum.

14 eylül 06:36

5. deri ceketleri harika ama anormal pahalı. ayakkabıları çok rahat yalnız modeller git gide babanne işine dönmeye başladı. fiyatları model çeşidinden daha hızlı artıyor.

25 kasım 2017 16:06

4. 2-3 reklamda bir çıkan “bılakkk fıraydaaey!” reklamı sayesinde tanıdığım marka. Reklam sayesinde soğuyuverdim zaten bir de gerçek kürk filan kullandığını öğrenmiş oldum süslü sayesinde.

24 kasım 2017 23:04


3. Hep kaliteli olduğunu düşünürdüm. Dışardan öyle görünüyor.

Anneme çanta aldık buradan, daha ilk aylarda fermuarını tutan deri parçası koptu. Kaliteli görünümüne de iddialı fiyatına da değmedi.

20 temmuz 2017 19:20 20 temmuz 2017 19:21

2. bu markadan daha önce herhangi bir ürün kullanmadım. kalitesi, marka anlayışı, hitap ettiği kitle hakkında da bir fikrim yok. ancak bot almayı düşünürken indirim olduğunu duyunca sitesine girdim. girer girmez karşıma çıkan manzara karşısında ben dehşete düştüm açıkçası. (link: https://www.suslusozluk.net/g/desa/28056 gerçekten hayvanlara bunu yapma hakkını nereden buluyorsunuz?)

ürün bilgilerinde ne kürkü olduğu yazmıyor ya da gerçek veya suni olarak belirtilmemiş ama koskoca kürklü yazdıklarına göre gerçek kürk. ikincisi fiyatı da gerçek olduğunu gösteriyor. suni olsaydı zaten belirtilirdi diye düşünüyorum. eğer tersini düşünüyorsanız lütfen bana söyleyin.

bu çanta için zavallı bir masum hayvanın öldürüldüğünü bilmek ne acı (link: https://www.suslusozluk.net/g/desa/28057 link)

22 aralık 2016 21:06

1. Buradan çanta da almayın. Babamın gazıyla bu yaz başı buradan krem rengi bi çanta aldım. Çantanın modeli falan güzel gayet. Ama ben bu çantayı kot pantolonla bi kullandım ki masmavi oldu:/ pantolonu 6-7 ay önce alıp en az 10 kez de yıkamıştım. Siliyorum temizliyorum, yine kotla kullanınca yine mavi oluyor. Mağazaya götürdü babam, temizletip boş boş konuşmuşlar. Ben de ondan sonra saldım valla.çantanın arkası mavi, önü krem olarak kullanmaya devam ettim.

İşin en acı yanı zamanında benetton'dan aldığım, bunun 4'te bir fiyatına olan beyaz çanta ne boya oldu ne bir şey.

Ayrıca ayakkabı kalıpları da çok saçma aynı anda 2 farklı modelde biri 36 biri 38 olan Ayağıma oldu. 1 numarayı anlarım da 2 numara fark nedir yahu?

1 kasım 2015 16:30