girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (1)

1. Diş fırçasına ve diş ipine nazaran ağız sağlığı açısından bakarsak pek de bir numarası yoktur esasen. fırçası harika bir rimel düşünün ama gelin görün ki rimelin kendisi topaklanıyor, gözünüzün altına dökülüyor, çipil çipil baktırıyor sizi etrafa. hah işte bu örneğin tam tersi geçerli fırça-macun ilişkisinde değerli süslüler, kozmetiğe bağlamak istedim, oldu mu, olmadı :)

18 ağustos 2014 23:50

2. Reklamlarda gösterilenin aksine mercimek tanesi kadar kullanmanın yeterli olduğu diş bakım şeysi. Fazlası diş sarartır.

19 ağustos 2014 12:25

3. Diş teli tedavisi gördüğümden beri yeni bir arayış içine girdiğim ağız bakım ürünü.

16 şubat 2015 23:50


4. en etkisini gördüğüm sensodyne oldu. diş rengi konusunda takıntılıyım. e doğal olarak bi çok marka denedim ama içlerinden en iyi performansı sensodyne gösterdi. dişleri daha poarlak daha beyaz gösteriyo. ayrıca benim gibi hassas dişleri olanlar için de biçilmiş kaftan. :)

17 şubat 2015 12:15

5. colgate optik beyaz - anında beyazlık olanı kullanıyorum.

temizlemesinden ve beyazlatmasından gayet memnunum.

17 şubat 2015 13:01

6. Arkadaşlar ben paradontax kullanıyorum. Tavsiye ettiğiniz başka temiz içerikli olan macun varsa denemek isterim. Splat a başlamayı da düşünüyorum. Paradontax başta bana çok kötü geldi ama On gün geçmedi ki alıştım şimdi başka macunlar midemi bulandırıyor. Ben diş fırçalarımı afili pahalı almam uzun süredir. Hatta en ucuzdu alırım. Önemli olan macunlar diye düşünüyorum ne kadar doğru bilmiyorum ama içime öyle bir his doğuyor işte.

13 haziran 2015 16:45

7. diş hekimim diş macunu markasının önemli olmadığını söylemişti. diş fırçalama şekli ve (gbkz: diş ipi) kullanımıymış esas önemli olan.

13 haziran 2015 18:00


8. Anlık beyazlatma yapan diş macunları dişi boyuyor, beyazlatma falan yok ortada. Sarı rengi mavi boyayla nötrlüyor, bunca zamandır kullanıyorum, annem sürekli lavaboyu yine masmavi etmişsin diye bağırıyordu, o anda dank etti.

14 haziran 2015 02:38

9. benim diş macunum (gbkz: dentiste' whiter fresh)

ben eczaneden alıyorum başka bi yerde satılıyo mu bilmiyorum. hastanede yatarken bi tanıdığımın hediye kutusu içinde gelmişti birkaç cilt ürünüyle beraber. ilk o zaman kullanmaya başlamıştım ama sonrasında da almaya devam ettim. çünkü başka bi macun kullanmayı denediğimde ağzımda bıraktığı hissin beni tatmin etmediğini farkettim. o yüzden diğerlerine göre fark yarattığımı düşünüyorum. üstelik sürekli olarak kullanıldığında sabah uyandığımızda ağzımızda oluşan kokuyu da gideriyor. çok da önemli bir şey değil gibi görünebilir ama sabah birisiyle beraber uyanıyorsanız dikkate alabilirsiniz diye düşünüyorum ;)

14 haziran 2015 14:20

10. sevgili süslüler yurtdışında pek meşhur crest 3d white luxe diş macunu meğersem bizde ipana 3d white luxe imiş. içerik aynı paket de neredeyse aynı sadece p&g markası bu ürünü bizde ipana olarak yurtdışında da crest olarak satıyor. ben bu macunu kullanıyorum gerçekten güzel beyazlatıyor ve hassasiyet yaratmıyor

14 haziran 2015 17:13