4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (0)
5

9. indirimde görüp denemek için aldığım ve pek bir beklentimin olmadığı bir jel formlu bakım ürünüydü. kullanmaya başladıktan sonra beni oldukça şaşırtan bir jel oldu. cildime çok iyi geldi. üstelik bir süre önce kısa süreli de olsa roaccutane tedavisi görmüş bir ciltti. fiyat performans olarak kesinlikle olumlu bakıyorum. özellikle indirim dönemlerinde almak oldukça avantajlı geldi. yumuşak, nemli bir his bırakıyor. dozunda sürmek önemli. çok fazla sürerseniz yapışkan bir his bırakacaktır. ben özellikle dışarı çıkmadığım haftasonları cildimi nemlendirmek için kullanıyorum. gece tam uyumak üzereyken sürmeyi tavsiye etmiyorum. çünkü hemen emilmiyor yastığa bulaşma ihtimali sizi üründen soğutabilir. genelde eczane ürünleri kullanmama rağmen kendisi tekrar tekrar kullanmayı düşündüğüm bir ürün oldu.

15 temmuz 22:15 16 temmuz 12:31

8. watsons indiriminden ikili paketini 25 liraya aldığım, karma ciltler için uygun krem. ben başta azıcık sürüyordum, ay bu ne işe yaramıyor vs. demiştim. bir gün elime biraz fazla gelince onu sürdüm ve aha işte şimdi işe yaradı dedim.

ilk baştakinde yapış yapış yüzüme silikon sürmüş gibi değişik bi his bırakmıştı ama birazcık daha fazla sürünce çok memnun kaldım. gerçekten değişik bir ışıltı veriyor, cilt yağlanması gibi değil kesinlikle, güzel bir ışıltı.

sonra, tamam bu böyle iyi gidiyor diyip biraz daha falza sürdüm, bu sefer cildim emmedi, elimi yüzüme sürünce hafif ovalar gibi, elime emilmeyen miktar gelir oldu. bu yüzden kullanacağınız miktara dikkat etmenizi öneririm.

bir de biraz parfümlğ, başta yüzüme çamaşır suyu mu sürcem yee demiştim, şimdi alıştım. biraz hassassanız dikkatli olun bence. sürünce fark edilmiyor kokusu ama elinize krem almak için kutuyu açınca tütüyor. :d

eklemek isterim, ne hikmetse bayağı bereketli çıktı, sür sür bitmiyor artık sinirlerim bozuldu bitsin artık diye. 50ml kavanozdan beklenmeyecek performans :d

13 temmuz 06:10

7. Cildim Karma krem de aslında hafif bi yaz kremi ama uyum sağlayamadık. Ben hafif de olsa nem verir diye düşünüyordum ama sürdükten sonra pul pul döküldü krem yüzümden sanki. Ayrıca kokusu da biraz fazla geldi. Yüz nemlendiricilerine karşı hassassanız başka alternatifleri düşünmenizi öneririm.

11 temmuz 12:18


6. Uzun zamandır günlük nemlendirme için bu ürünü kullanıyorum. Hem iyi nemlendiriyor hem de jel formda hafif bir ürün. Karma cildim var. Karma ciltler için nemlendirici bulmak çok zor. Bazı kremler yüzümün bir kısmını parlatırken bir kısmı da kurutuyor. Bu ürün ise tüm cildimi dengeliyor.

Ferahlatma vaadini yerine getiren başarılı bir nemlendirici.

22 haziran 23:20

5. dün migros indiriminden aldığım jelimsi nemlendirici. ikili özel fiyatı vardı. 2 tane 50ml'lik kremi 17 tl gibi fiyata görünce dedim bir daha nerde bulacağım param varken en iyisi alayım.. ilk izlenim olarak herhangi sivilce vb bir şey yapmadı, güzel ferahlık veriyor. deneyip göreceğim uygun fiyata aldığım için içim rahat

4 mayıs 12:15

3

4. Nemlendirme özelliği oldukça yüksek. Fakat yüzümde yağlı bi his bıraktı. Cildim karmaya dönük. Çok sevdimle sevemedim arasında bi ürün 😵

13 nisan 12:07

3. Kremden çok jel gibi bir ürün. Sürdüğünüz an kadife gibi bir cilt bırakıyor, ikinciyi bitirmek üzereyim ve çok memnunum. su bazlı hafif bir nemlendirici arayanlara ve "uygun fiyatli olsun" diyenlere tavsiyemdir .

17 şubat 21:10


2. Strobing seven yağlı ciltli sistalarım eklesin harika bir krem buldum.

Jel formda, nemlendirmesi tek başına da gayet yeterli bir nemlendirici kendisi. Uyguladıktan sonra yüzümü pamuk gibi yapıyor. Çabuk emiliyor. İçeriği temiz, ama parfümlü, hassasiyeti olanlar memnun kalmaz keza yoğun da kokusu.

Benim en enteresan bulduğum şeyse bu kremi sürünce yüzümün strobe cream sürmüşcesine parlaması. Yağlı cilt parlaması değil kesinlikle, bildiğin ışıltılı baz parlaklığı gibi. Hiç bir yağlı cilt nemlendirisinde karşılaşmadığım bi şey, çok hoşuma gitti.

Gramajı 50 ml, yani epey de bereketli, ben indirimden 15 lira gibi bi fiyata aldım.

Avene Matt emulsion'la dönüşümlü olarak kullanacağım. Gerçekten çok beğendim.

Not: sivilce yapmadı, hatta az önceki entrtmdeki sivilceler de bu ürünle alakalı değil net eminim.

23 aralık 2017 23:55

1. ukteyi (yazar: gnc07) vermiş ve eklemiş;

"Son zamanlarda indirimde olduğu için merak ettiğim,demin güzellikvebirece'nin videosunda kullandığı krem. Yalnız şunu anlamadım video kuru ciltliler için önerilerden oluşuyor ama kremin üzerinde karma ve yağlı ciltler için diye belirtilmiş. Kullanan süslülerimiz bilgilendirirse çok seviniciğim"

ben bu kremi cosmeticanın sitesinden aldım. kuru cilt yazmasına rağmen bana karma/yağlı ciltler için olanı geldi. neyse denemek için kullandım.

krem jelimsi bir formda. yüze ilk sürüldüğü an hafif bir ferahlık veriyor. kokusunu hiç sevmedim. bana erkek tıraş sonrası losyonların kokusunu hatırlattı. bir iki kere kullandım kuru ciltli olduğum için bana nemlendirmesi yeterli gelmedi. kokuyu sorun etmeyen yağlı veya karma ciltliler sevebilir.

11 haziran 2017 00:44