sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • oylar (6)
 • medya (0)

13. Yaz aylarında kullanmaya başlamıştım bu kremi sonra nemlendirmesi yeterli gelmediği için bıraktım(gizlinot: ki cildim çok kuru değildir). Bıraktıktan sonra sonra o dönem yüzüme doluşmaya başlamış olan kapalı komedonlarınım azaldığını fark ettim. Resmen cildimi mahvetti yani bu krem. Sivilceye vb. yatkın bi cildiniz varsa ben kesinlikle tavsiye etmem.

2 şubat 06:40

12. anında ferahlık veren aynı zamanda jelimsi yapısı yüzünden beğenmediğim bir ürün.kullanamadım çünkü ben de alerji yaptı. yüzüme sürdüğümde alnım ve yanaklarım kızarıyor.ayrıca içinde talk ve silikon var.

7 eylül 2018 13:56 7 eylül 2018 14:08

11. Ben bu ürünü çok sevmedim çünkü yüzüme sürdükten sonra öyle bir yumuşaklık olmadı nemli hissetmedim sanki böyle pütür pütür soyulacakmış gibi hissettim. Acaba benimkinde mi bir sorun vardı :/ sonra bende böyle kullanamayınca sadece makyaj altına baz niyetine kullandım bir süre o şekilde fena bir etkisi olmadı sadece t bölgem falan bazen daha kısa sürede parlıyordu. Baya alalı 1 seneden fazla olmuştur. Çok fazla vakit geçirmeden vedalaştım kendisiyle. İçerik konusuna biraz takılıncada vazgeçtim. Ama cildimi böyle hafif yapışık ve pütür pütür dökülecek gibi hissetmeseydim kullanırdım aldığım için. Baya jel bir yapıda ilk anda bir ferahlama hissi veriyor. Ben bu şekilde deneyimledim bir daha almayı düşünmüyorum.

20 ağustos 2018 01:23

5

10. Karma cildime çok iyi gelen su gibi bir nemlendirici.Kokusu evet traş losyonu gibi ama emildikten sonra uçuyor o koku ve hissetmiyorsunuz.Parmağıma bir fındık kadar alıp pıt pıt sürdükten sonra masaj yapar gibi iyice yediriyorum.Böylece emilmiş oluyor eğer iyice yedirmezseniz yağlı bir his bırakabilir.Emildikten sonra kadife gibi bir his bırakıyor.Cilt kendinden ışıldıyor çok güzel bir his bırakıyor.Bioderma sebium mat nemlendirici alacaktım ama bunu denedikten sonra vazgeçtim.Sivilce vs de yapmadı bende.

17 temmuz 2018 21:27

5

9. indirimde görüp denemek için aldığım ve pek bir beklentimin olmadığı bir jel formlu bakım ürünüydü. kullanmaya başladıktan sonra beni oldukça şaşırtan bir jel oldu. cildime çok iyi geldi. üstelik bir süre önce kısa süreli de olsa roaccutane tedavisi görmüş bir ciltti. fiyat performans olarak kesinlikle olumlu bakıyorum. özellikle indirim dönemlerinde almak oldukça avantajlı geldi. yumuşak, nemli bir his bırakıyor. dozunda sürmek önemli. çok fazla sürerseniz yapışkan bir his bırakacaktır. ben özellikle dışarı çıkmadığım haftasonları cildimi nemlendirmek için kullanıyorum. gece tam uyumak üzereyken sürmeyi tavsiye etmiyorum. çünkü hemen emilmiyor yastığa bulaşma ihtimali sizi üründen soğutabilir. genelde eczane ürünleri kullanmama rağmen kendisi tekrar tekrar kullanmayı düşündüğüm bir ürün oldu.

15 temmuz 2018 22:15 16 temmuz 2018 12:31

8. Cildim Karma krem de aslında hafif bi yaz kremi ama uyum sağlayamadık. Ben hafif de olsa nem verir diye düşünüyordum ama sürdükten sonra pul pul döküldü krem yüzümden sanki. Ayrıca kokusu da biraz fazla geldi. Yüz nemlendiricilerine karşı hassassanız başka alternatifleri düşünmenizi öneririm.

11 temmuz 2018 12:18

7. Uzun zamandır günlük nemlendirme için bu ürünü kullanıyorum. Hem iyi nemlendiriyor hem de jel formda hafif bir ürün. Karma cildim var. Karma ciltler için nemlendirici bulmak çok zor. Bazı kremler yüzümün bir kısmını parlatırken bir kısmı da kurutuyor. Bu ürün ise tüm cildimi dengeliyor.

Ferahlatma vaadini yerine getiren başarılı bir nemlendirici.

22 haziran 2018 23:20

6. Güzel bir clindoxyl tedavisine başladığım zaman aldığım jel formlu bir krem kendisi.ilk açtığımda  ne kadar kötü kokuyor aynı deterjan gibi demiştim ama bir süre sonra alıştım kokusuna.ürünün pakedinde karma ve yağlı ciltler için olduğu hyaluron ve gliserin içerdiği yazıyor. Pakedi içindekileri ve kremin resmini medya olarak ekleyeceğim.ben üründen memnun kaldım ama bitince tekrar almayacağım başka bir krem denemek istiyorum.

5 haziran 2018 16:50 29 temmuz 2018 11:11

5. dün migros indiriminden aldığım jelimsi nemlendirici. ikili özel fiyatı vardı. 2 tane 50ml'lik kremi 17 tl gibi fiyata görünce dedim bir daha nerde bulacağım param varken en iyisi alayım.. ilk izlenim olarak herhangi sivilce vb bir şey yapmadı, güzel ferahlık veriyor. deneyip göreceğim uygun fiyata aldığım için içim rahat

4 mayıs 2018 12:15

3

4. Nemlendirme özelliği oldukça yüksek. Fakat yüzümde yağlı bi his bıraktı. Cildim karmaya dönük. Çok sevdimle sevemedim arasında bi ürün 😵

13 nisan 2018 12:07