3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (109)
  • oylar ()
  • medya (3)

109. çok bir işlevi yok ama yazın insanı ferahlatıyor, nemlendirmesi zayıf, kokusu güzel

14 eylül 20:30

108. Hediyeli ürünlere (hediyesi küçük olsun büyük olsun) saçma bir düşkünlüğüm olduğu için çanta hediyeli bir kutusunu almıştım. Rengi çok tatlı. Yüze verdiği his de çok güzel, çok ıslak değil ama nemli ve yumuşak. Işıltı veriyor (böyle simli simli değil tabii, cildin ışıltısını ortaya çıkarıyor). Çok sıcak bir yerde yaşadığım için bazen sırf serinlemek için bile çantamdan çıkarıp sıkıyorum :D denize girdikten sonra da çok iyi geliyor. Yani her yerde kullandım ve küçük olmasına rağmen çok bereketli çıktı, hala bitmedi. Elbette böyle bir ürün "kullanmadan bi gün geçiremem aşşırı önemli" falan dediğiniz bir ürün değil (gerçi hangi ürün öyke ki?) ama ben bi daha alırım. Çantası da pek güzeldi bu arada.

12 eylül 16:24

107. Fiyat performans bakımından mükemmel bir ürün. Ten makyajından sonra bir iki fıs sıkınca çok güzel bir pürüzsüzlük sağlıyor. Özellikle burun üstündeki pütürleri minimuma indiriyor.

10 eylül 13:35 10 eylül 13:38


106. Ben de Carrefour indiriminde görünce almıştım. Gerçekten işe yarıyor. Benim cildim yağlı ama yüzümü yıkayıp bu ürünü de sıktığımda cildim resmen parlıyor. Çok güzel bir görünüm veriyor. Bu aralar her ürün cildimde sivilce çıkardığından bu ürün resmen benim için hayat kurtarıcı üstelik kokusu da çok güzel :)

4 eylül 08:46

105. Yves Rocher in greyfurtlu yüz ferahlatıcı serumuyla kıyaslarsam zayıf kaldığını düşünüyorum.Ama uygun fiyatlı olduğu için tercih edilebilir.

20 ağustos 13:16

4

104. ya bence bu harika bir ürün. bu kadar negatif yorum olmasına çok şaşırdım. her makyajımın üstüne muhakkak sıkıyorum. hem pudralı görüntüyü alıyor, hem doğal bir parlaklık veriyor, hem de kesinlikle makyajın kalıcılığını arttırıyor.

iki sorunu var: ilk sıkınca olan o yapış yapış his (ki bende yarım saate falan geçiyor) ve inanılmaz parfümlü oluşu. kokusu hakikaten çok kimyasal bir his veriyor, hassassanız rahatsız edebilir.

19 ağustos 16:54

3

103. Makyajdan sonra kullanıyorum pudralı görüntüyü biraz da olsa alıyor. Nemlendirdiğini düşünmüyorum buzdolabına koyup yüzü ferahlatmalık geliyor bana. Makyajsız yüzüme sıktığımda yapış yapış his veriyor.

19 ağustos 13:07


102. Beklentim sadece karma cildimin yaz aylarinda kustugu nemlendiricilerin yerine fis fis bunu sikmakti fakat Kullandiktan 1-2 saat sonra Gozlerim sisti yanaklarim pul pul olup dokuldu ve tum yuzum kipkirmizi kaldi. Artik kendimi kasimak yetmedigi icin yuzumu bi yerlere surtmeye basladim :(

Oysa ki ben bu urunu sevmeyi cok istiyordum.

Begendigim yonleriyse kokusunun rahatsiz edicek duzeyde olmamasi, sprey mekanizmasinin gayet yeterli püskürtmeyi sağlamasi ve hafif nem vermesi ve uygun fiyati oldu.

Yine de benim gibi hassas ciltli suslulerimin boyle bir riske girmesini istemem, tavsiye etmiyorum.

18 ağustos 23:07 19 ağustos 18:47

101. Koku hassasiyeti olan süslülerimizin çok da beğenmeyeceğini düşünüyorum açıkçası. Bana göre yaz sıcaklarında kokusu biraz fazla, hele yüzümüze sıktığımız düşünülürse. Yağlıya dönük karma bir cildim var ve verdiği nemin yeterli olduğunu söyleyebilirim. Beklenti çok yüksek tutulmazsa bence tam bir f/p ürünü. Şimdiye kadar sivilce çıkarttırmadı bana, çıkarttırırsa editlerim bu girdiyi.

17 ağustos 18:52

100. Burdaki girdilerde genel plarak süslülerin memnun kaldığını görüp aldığım ve kesinlikle memnun kaldığım bir ürün oldu. Makyajımın altına kullandığımda kalıcığını arttırıyor fakat nem derecesi benim gibi kuruya dönük karma bir cilt için yetersiz. Makyajımın üstüne gün içinde kullandığımda ise gerçekten makyajıma doğallık ve ışıltı katıyor. Lakin bu ışıltı fazla kalıcı olmuyor gün içinde bir kaç defa tazelemek gerekiyor. Bazı girdilerde kokusunun ağır olduğu yazılmış. Ben kokusunu da sevdim ve bana ağır gelmedi. Henüz bu tarzda kullandığım ilk ürün olduğu için memnun kaldım.

17 ağustos 18:18