4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar (21)
  • medya (2)

54. Geçen Migros indiriminden 13 lira gibi bir fiyata almıştım ama bu benim yüzümü inanılmaz kaşındırdı. Makyajlı, makyajsız her türlü denedim ama ı ıh olmadı, ertesi gün yüzümde sivilceler çıkatttı hep. Son çare far fırçası falan ıslatmak için deneyeceğim bakalım. 

13 haziran 02:42

53. dün gratis indiriminden 13 lira gibi bir şeye aldım. yatmadan önce denemek için temiz cildime 2 fıs sıktım. sabah uyandığımda  yanaklarım pütür pütür isilik gibi olmuştu. yediğim bir şeyin alerji yapma ihtimalini de göz önünde bulundurarak bugün tekrar sıktım emin olmak için,sonuç tam bir fiyasko! herkes de çok memnun kalmış hep bana denk gelir zaten :(

13 haziran 02:37

52. Severek kullanıyordum. Ferahlık hissini cok sevmistim.ama ne yazık ki ben de sivilce yaptı. 

12 haziran 23:34


5

51. Işıltılı görünümü her ne kadar sevsem de cildim karma olduğu için genelde matlaştıran şeyler sürüyorum ama bu ürün beni fazlasıyla mutlu etti. Cildimden gözlerimi alamadım. Sağlıklı ve canlı bir şekilde cildimi ıslak gösteriyor. Kesinlikle indirim bitmemişken yarın gidip bir iki tane daha almayı planlıyorum.

12 haziran 19:54

50. Gerçekten nemlendiren ama korkuç olarak yağlandıran spreydir. Sadece denemek için ilk üç gün kullandım yüzüm ay parçası gibi gezdim ( cildim yağlıya dönük karma).En büyük faydası makyajı sabitlemesi ve cildi nemlendirmesi ama en büyük zararı benim cildime yakın ciltlerde yağı kusturmasıdır süslülerim. Benim için bir zarar iki yarsrı götürdü. Yüzümde bir top terayağı ve bundan mütevellit sivilcelerle gezemezdim. Kendisini kol ve bacaklarımı nemlendirmek için kullanıyorum. Bu yaptığım ne kadar doğru bilmiyorum hayırlısı.

8 haziran 16:20

49. ben sevemedim... mac fix spreyim bittiğinde o kadar para vermemek için ve vaatlerini merak ettiğim için almıştım ama ciltte ağırlık hissi uyandırıyor ve nemlendirirken yağlı gibi bir görüntü veriyor. sivilce yapmadı yan etkisi olmadı ama kokusu çok kimyasal beni açmadı

2 haziran 17:37

48. Nemlendirme, aydınlatma gibi vaatleri olan sprey. İçerikten hiç anlamama rağmen bir yerde içerik kısmının kötü olduğunu duymuştum bu yüzden uzak durdum bir süre ancak ilk defa böyle bir ürün denemek istediğim için de almış oldum.

Parfüm gibi yoğun bir kokusu var ama sıktıktan sonra çok kalmıyor neyseki. Ben genelde nemlendirme özelliği için kullanıyorum ancak makyaj sonrası daha doğal dursun diye de kullanılabilir. İşte o zaman gerçekten makyajın daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda fırçayı ıslatıp far kullanmak için de işlevsel bir ürün diyebilirim.

Parfümlü kokusunun yoğunluğunu azaltsalar bittikçe alacağım bir ürün olurdu. İlk defa böyle bir ürün kullandığım için kıyas yapamıyorum ancak benim beklentimi karşılayan uygun fiyatlı bir ürün diyebilirim.

2 haziran 16:55


47. Güzel bir ürün ama beklentinize bağlı.

Şimdi sprey formdakş herhangi bir üründen nem alamazsınız arkadaşlar bu gerçekle gepimiz ilk önce bir yüzleşelim.

Şimdi konumuza dönelim bu ürün malyaj sabitlemiyor ne işe yarıyor derseniz bu ürün makyajı bozmayan bir yapıya sahip ve püskürtme mekanizması da çok iyi çalışan uygun fiyatlı bir sprey. Ben baking yaptığımda ya da kontür yaparken pudrayla çok düzeltme yaptıysam o pudra oudra görüntüden kurtulmak için kullanıyorum. He bir de wet n wild likit aydınlatıcının üstünden süngerle geçtikten sonra aydınlatıcıyı cildime oturtmak ve daha doğal görünüm kazanması için de kullanıyorum yeni keşfim.

Yani kısacası makyajı bozmayan ve sizi pudralı görünümden kurtaracak bir şeyler arıyorsanız buyrun alın 13 lira oluyor indirimde. Ha ama başka beklentilerinizi karşılamaz.

Ve evet ürün parfümlü

28 mayıs 21:21

4

46. ben genellikle makyaj üstüne kullanıyorum. minnak bir ürün olduğu için gün içinde çantamda da taşıyorum. fondöten yüzümde cakey durmaya başlayınca hemen bir iki fıslatıyorum. hem rahatlatıyor hem de o görüntüyü bir nebze olsun alıyor. ben memnunum. sivilce vs gibi bir irritasyona da sebep olmadı. bittikçe indirimlerden alırım. ama en çok da sprey kısmı çok hoşuma gidiyor. ürünü o kadar güzel fıslatıyor ki hayret ettim :d

28 mayıs 16:44

45. cildin aşırı kuruduğu mevsimde olmadığımız için karma cildime yeterli gelmiş nemlendirici. bir de sprey olmasından ve çabuk emilmesinden dolayı pratik geliyor acelem olduğunda. püskürtme mekanizması ürünü homojen dağıtıyor, tekrar alacağım bir ürün.

28 mayıs 15:13