3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • oylar (34)
  • medya (3)

105. Yves Rocher in greyfurtlu yüz ferahlatıcı serumuyla kıyaslarsam zayıf kaldığını düşünüyorum.Ama uygun fiyatlı olduğu için tercih edilebilir.

20 ağustos 13:16

104. ya bence bu harika bir ürün. bu kadar negatif yorum olmasına çok şaşırdım. her makyajımın üstüne muhakkak sıkıyorum. hem pudralı görüntüyü alıyor, hem doğal bir parlaklık veriyor, hem de kesinlikle makyajın kalıcılığını arttırıyor.

iki sorunu var: ilk sıkınca olan o yapış yapış his (ki bende yarım saate falan geçiyor) ve inanılmaz parfümlü oluşu. kokusu hakikaten çok kimyasal bir his veriyor, hassassanız rahatsız edebilir.

19 ağustos 16:54

3

103. Makyajdan sonra kullanıyorum pudralı görüntüyü biraz da olsa alıyor. Nemlendirdiğini düşünmüyorum buzdolabına koyup yüzü ferahlatmalık geliyor bana. Makyajsız yüzüme sıktığımda yapış yapış his veriyor.

19 ağustos 13:07


102. Koku hassasiyeti olan süslülerimizin çok da beğenmeyeceğini düşünüyorum açıkçası. Bana göre yaz sıcaklarında kokusu biraz fazla, hele yüzümüze sıktığımız düşünülürse. Yağlıya dönük karma bir cildim var ve verdiği nemin yeterli olduğunu söyleyebilirim. Beklenti çok yüksek tutulmazsa bence tam bir f/p ürünü. Şimdiye kadar sivilce çıkarttırmadı bana, çıkarttırırsa editlerim bu girdiyi.

17 ağustos 18:52

101. Burdaki girdilerde genel plarak süslülerin memnun kaldığını görüp aldığım ve kesinlikle memnun kaldığım bir ürün oldu. Makyajımın altına kullandığımda kalıcığını arttırıyor fakat nem derecesi benim gibi kuruya dönük karma bir cilt için yetersiz. Makyajımın üstüne gün içinde kullandığımda ise gerçekten makyajıma doğallık ve ışıltı katıyor. Lakin bu ışıltı fazla kalıcı olmuyor gün içinde bir kaç defa tazelemek gerekiyor. Bazı girdilerde kokusunun ağır olduğu yazılmış. Ben kokusunu da sevdim ve bana ağır gelmedi. Henüz bu tarzda kullandığım ilk ürün olduğu için memnun kaldım.

17 ağustos 18:18

100. Yazın ailemin evine geliyorum. Ve gelirkende buraya 3 5 tane ürün ancak getiriyorum. Ama yüzüm çok yağlanmaya başladı bu yaz. Ve yıkadıkça yağlanma oranı da arttı. nemlendirici sprey alayım hafiftir deyip aldım. Ki bence de sadece yazın kullanılabilecek çok hafif bir nemlendirici. Yağlı cildime bir etki etmedi ve sivilce yapmadı. Kuru ciltlilere hiç tavsiye etmem. Nemlendirmesi çok yetersiz gelir çünkü. Buzdolabımda saklıyorum ben ve her dolabı açtığımda iki pıspıs yapıp koyuyorum tekrar. Benim gözümü yakmadı. Serinletti. Nemlendirmesi dediğim gibi az. Şişede olması çok iyi demiycem çünkü zaten sıvı formda. Dolayısıyla tabi ki şişede olacak. Ayrıca alacaksanız indirimde alın. Yoksa üzülürsünüz bence. İndirimsiz fiyatını asla haketmiyor. 

14 ağustos 22:21

99. çıktığından beri müptelası olduğum sprey. cildimi makyajlıyken oluşan pudralı kuru görünümden kurtarıyor. makyaj öncesi nemlendiriciden sonra etkisini arttırmak için de kullanıyorum. koku hassasiyetiniz varsa sevmeyebilirsiniz.

14 ağustos 09:01


98. çok büyük beklentiye girmeden indirimden almıştım.Kokusu güzel ama biraz yoğun geldi bana.Tabi sıktıktan sonra o koku kısa sürede gidiyor.Arkasında yapışkan olmayan yapı yazsa da maalesef yapış yapış hissi var.Pudralı görüntüyü bir nebze olsun hafifletiyor.Yüzü ferahlattığı da doğru.Ancak sivilce yaptı ne yazık ki.Ben de çoğu diadermine ürünü sivilce yapıyor nedense belki bunun etkisi vardır orasını bilmiyorum.Şimdilik fırçayı bununla ıslatarak far sürmekte kullanıyorum.Ama sivilce yaptığı için tekrar almam.

13 ağustos 22:47

97. watsons bayram indirimiyle uygun fiyatlı görünce edindiğim ürün. duştan çıkınca bir deneyeyim dedim defalarca sıkmama rağmen o istediğm nemli cildi hissedemedim. makyaj üstüne biraz pudra görüntüyü azaltsın diye sıktım bu kez de sıktığım yeri aşırı parlattı ve görüntüsü beni rahatsız etti. boş boş dolapta şimdi napsam ki ben bunu ?

13 ağustos 22:08

96. Kendini 2 yada 3 kere deneme fırsatı buldum . Her gördüğümde fiyatı bi tık daha yükselmişti evet nem veriyor ama kuru ve benim gibi egzama ve türevi cilt sorunlarıyla uğraşan kişileri tatmin etmez . Koku olarak bence fresh bi kokuya sahip ama hassasiyeti olanlari rahatsız edebilir . Pudrali görüntüyü engelliyor ama sivilceye yatkın ciltlerde sivilce yapabilir.

13 ağustos 19:53