3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • oylar (33)
  • medya (3)

99. ya bence bu harika bir ürün. bu kadar negatif yorum olmasına çok şaşırdım. her makyajımın üstüne muhakkak sıkıyorum. hem pudralı görüntüyü alıyor, hem doğal bir parlaklık veriyor, hem de kesinlikle makyajın kalıcılığını arttırıyor.

iki sorunu var: ilk sıkınca olan o yapış yapış his (ki bende yarım saate falan geçiyor) ve inanılmaz parfümlü oluşu. kokusu hakikaten çok kimyasal bir his veriyor, hassassanız rahatsız edebilir.

dün 16:54

98. Burdaki girdilerde genel plarak süslülerin memnun kaldığını görüp aldığım ve kesinlikle memnun kaldığım bir ürün oldu. Makyajımın altına kullandığımda kalıcığını arttırıyor fakat nem derecesi benim gibi kuruya dönük karma bir cilt için yetersiz. Makyajımın üstüne gün içinde kullandığımda ise gerçekten makyajıma doğallık ve ışıltı katıyor. Lakin bu ışıltı fazla kalıcı olmuyor gün içinde bir kaç defa tazelemek gerekiyor. Bazı girdilerde kokusunun ağır olduğu yazılmış. Ben kokusunu da sevdim ve bana ağır gelmedi. Henüz bu tarzda kullandığım ilk ürün olduğu için memnun kaldım.

17 ağustos 18:18

97. Yazın ailemin evine geliyorum. Ve gelirkende buraya 3 5 tane ürün ancak getiriyorum. Ama yüzüm çok yağlanmaya başladı bu yaz. Ve yıkadıkça yağlanma oranı da arttı. nemlendirici sprey alayım hafiftir deyip aldım. Ki bence de sadece yazın kullanılabilecek çok hafif bir nemlendirici. Yağlı cildime bir etki etmedi ve sivilce yapmadı. Kuru ciltlilere hiç tavsiye etmem. Nemlendirmesi çok yetersiz gelir çünkü. Buzdolabımda saklıyorum ben ve her dolabı açtığımda iki pıspıs yapıp koyuyorum tekrar. Benim gözümü yakmadı. Serinletti. Nemlendirmesi dediğim gibi az. Şişede olması çok iyi demiycem çünkü zaten sıvı formda. Dolayısıyla tabi ki şişede olacak. Ayrıca alacaksanız indirimde alın. Yoksa üzülürsünüz bence. İndirimsiz fiyatını asla haketmiyor. 

14 ağustos 22:21


96. çıktığından beri müptelası olduğum sprey. cildimi makyajlıyken oluşan pudralı kuru görünümden kurtarıyor. makyaj öncesi nemlendiriciden sonra etkisini arttırmak için de kullanıyorum. koku hassasiyetiniz varsa sevmeyebilirsiniz.

14 ağustos 09:01

95. çok büyük beklentiye girmeden indirimden almıştım.Kokusu güzel ama biraz yoğun geldi bana.Tabi sıktıktan sonra o koku kısa sürede gidiyor.Arkasında yapışkan olmayan yapı yazsa da maalesef yapış yapış hissi var.Pudralı görüntüyü bir nebze olsun hafifletiyor.Yüzü ferahlattığı da doğru.Ancak sivilce yaptı ne yazık ki.Ben de çoğu diadermine ürünü sivilce yapıyor nedense belki bunun etkisi vardır orasını bilmiyorum.Şimdilik fırçayı bununla ıslatarak far sürmekte kullanıyorum.Ama sivilce yaptığı için tekrar almam.

13 ağustos 22:47

94. watsons bayram indirimiyle uygun fiyatlı görünce edindiğim ürün. duştan çıkınca bir deneyeyim dedim defalarca sıkmama rağmen o istediğm nemli cildi hissedemedim. makyaj üstüne biraz pudra görüntüyü azaltsın diye sıktım bu kez de sıktığım yeri aşırı parlattı ve görüntüsü beni rahatsız etti. boş boş dolapta şimdi napsam ki ben bunu ?

13 ağustos 22:08

93. Kendini 2 yada 3 kere deneme fırsatı buldum . Her gördüğümde fiyatı bi tık daha yükselmişti evet nem veriyor ama kuru ve benim gibi egzama ve türevi cilt sorunlarıyla uğraşan kişileri tatmin etmez . Koku olarak bence fresh bi kokuya sahip ama hassasiyeti olanlari rahatsız edebilir . Pudrali görüntüyü engelliyor ama sivilceye yatkın ciltlerde sivilce yapabilir.

13 ağustos 19:53


92. Çok ilginçtir ki (gizlinot: en azından benim için swh) içerisinde kedilere çok faydası olan ve bütün kedi maltı ve mamalarında bulunan taurine maddesi bulunuyor. 

13 ağustos 19:42

91. karma cildimde yaşadığım yanak kuruluklarını gidermek için aldığım ve işe yarayan sprey. yağlandırmadan glowy bir görüntü vermesiyle bittikçe alınacaklar, özellikle kış aylarında çantadan ayrılmayacaklar listesinde.

6 ağustos 11:21

90. bu ürünü almamdaki amaç makyajımda pudra ürünler kullandığımda o matlığı almasıydı. Evet o matlığı güzel alıyor, cilde bir nem sağlıyor fakat benim cildimde yapış yapış bir his bıraktı. Deniz kenarında çok sıcaklarsam kullanıyordum fakat tek başına kullanıldığında da cildimde sivilce yaptığını fark ettim.

Benim için amacını sağlayan fakat cildimdeki etkilerinden hoşlanmadığım bir ürün oldu, bir daha satın almayı düşünmüyorum.

5 ağustos 17:28