3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (112)
  • oylar (43)
  • medya (3)

112. Yaklaşık birkaç ay önce yine bir indirim zamanı almıştım 13 liraya. Birkaç aylık kullanımımda yaklaşık 1 parmak eksilmiş bence çok bereketli bir ürün. Makyaj sonunda kek görüntüsünü alsın diye kullanıyorum ve bu tarz kullandığım ilk ürün, bu yüzden kıyaslama şansım yok ama erkek arkadaşım ışıldadığımı söyledi. Sanırım iyi etki ediyor gibi. Sivilce de olmadı kullandığım süreçte. 

21 ekim 04:09

111. Nem vermesi çok az ama ben makyaj öncesi iyice cildimi nemlendirip sonra bunu sıkıyorum, makyajımı tamamladıktan sonra da pudralı görüntüyü almak için tekrar sıkıyorum. Pudralı görüntüyü almakta başarılı, cildi aydınlık gösteriyor. Makyajı da tutuyor diyebilirim. Kokusunu herkes çok ağır bulmuş ama bana çok rahatsız edici gelmedi. Yine de koku hassasiyeti olanlar almadan denesin derim. Yaz aylarında sadece ferahlatma amacıyla da kullanılabilir. Sevdiğim bir ürün oldu benim fiyat performans açısından.

21 ekim 00:04

1

110. Cildim karma ama yaza doğru yağlı oluyor. Yaz aylarında aldım zaten makyaj yapmadığımda nemlendirici yerine kullanmak için. Ertesi güne ağrılı ve deri altı sivilce çıkardım 3 tane. Kullanmam ama içini boşaltıp başka bir mist alıp kullanırım. Çünkü spreyi çok ince püskürtüyor.

20 ekim 21:21


1

109. Hiçbir işe yaramayan çöp bir ürün. Bir iki kez deneyip elimden çıkardım zaten. karma cildimi bile nemlendirmedi. Tek beklentim vardı, pudra görünümü alsın. Onu da başaramadı. Tabi ki biraz etki etti ama muhtemelen şişesine içme suyu koyup sıksanız aynı derece etki eder. Nem vermiyor, pudra görüntüyü yok etse de makyajın iç içe geçmesine bir etkisi yok, su gibi performansı var, yetmezmiş gibi sıktığımda buram buram parfüm kokuyor, nefes alamıyorum. bu zamlardan önce 10 liraya mı ne almıştım, uçmuş fiyatı. Gramajı da çok yüksek değil. İndirimsiz fiyatının üstüne biraz daha koysanız gider seyahat boy fix+ alırsınız. Yapmayın etmeyin, paranıza yazık olur.

20 ekim 21:18

108. bu yaz eveshoptan bayram indirimi ile yanlış hatırlamıyorsam 12 ₺ gibi bir fiyata almıştım ürünü. karma ciltliyim. sprey formda olan bir üründen mucizevi bir şekilde nemlendirme beklemedim. amacım toz ürün kullandığımda cildimle biraz daha bütünleşmesini sağlamaktı. benim beklentimi karşıladı. içinde parfüm var. kremini de almıştım. kremde koku beni çok tıkamıştı ama bu üründe o kadar rahatsız etmedi. yüzümü keselediğimde yüzüm genelde cayır cayır yanar. o zamanlar hafif serinletme amacı ile de kullandım. yazın beş dakika buzlukta beklettiğim zaman çok güzel serinlik veriyor. indirimsiz fiyatını kesinlikle hakettiğini düşünmüyorum. indirimlerde alınabilecek bir ürün.

20 ekim 21:08

107. Migros indiriminden almıştım bu spreyi. Makyaj sonrası için kullandığımda makyajımı daha fresh gösterdiğini söyleyebilirim, yüzüme baktığımda daha homojen bir görünüm elde ettim ama diğer yazarların da dediği gibi kokusu biraz ağır bu konuda hassasiyeti olanların kullanımını önermem. Yine de tekrar alınabilir bir ürün oldu benim için. Yaz aylarında buzdolabında tuttum genellikle güzel, serin bir etkisi oldu.

16 ekim 15:17 16 ekim 15:29

106. çok bir işlevi yok ama yazın insanı ferahlatıyor, nemlendirmesi zayıf, kokusu güzel

14 eylül 20:30


105. Hediyeli ürünlere (hediyesi küçük olsun büyük olsun) saçma bir düşkünlüğüm olduğu için çanta hediyeli bir kutusunu almıştım. Rengi çok tatlı. Yüze verdiği his de çok güzel, çok ıslak değil ama nemli ve yumuşak. Işıltı veriyor (böyle simli simli değil tabii, cildin ışıltısını ortaya çıkarıyor). Çok sıcak bir yerde yaşadığım için bazen sırf serinlemek için bile çantamdan çıkarıp sıkıyorum :D denize girdikten sonra da çok iyi geliyor. Yani her yerde kullandım ve küçük olmasına rağmen çok bereketli çıktı, hala bitmedi. Elbette böyle bir ürün "kullanmadan bi gün geçiremem aşşırı önemli" falan dediğiniz bir ürün değil (gerçi hangi ürün öyke ki?) ama ben bi daha alırım. Çantası da pek güzeldi bu arada.

12 eylül 16:24

104. Fiyat performans bakımından mükemmel bir ürün. Ten makyajından sonra bir iki fıs sıkınca çok güzel bir pürüzsüzlük sağlıyor. Özellikle burun üstündeki pütürleri minimuma indiriyor.

10 eylül 13:35 10 eylül 13:38

103. Ben de Carrefour indiriminde görünce almıştım. Gerçekten işe yarıyor. Benim cildim yağlı ama yüzümü yıkayıp bu ürünü de sıktığımda cildim resmen parlıyor. Çok güzel bir görünüm veriyor. Bu aralar her ürün cildimde sivilce çıkardığından bu ürün resmen benim için hayat kurtarıcı üstelik kokusu da çok güzel :)

4 eylül 08:46