sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (112)
 • oylar (47)
 • medya (1)

112. Karma cilde sahip olan bende bile hiçbir şekilde nemlendirme etkisi uyandırmıyor o yüzden asla nemlendirici olarak alınmamalı. Ama makyajın üzerine sıkıldığında fix plus gibi bir etkisi oluyor. Tam muadiller diyemem ama sıktığımda o yüzümü pudraladıktan sonra sanki kuma sokup çıkarmışım etkisini yok ediyor br güzel sağlıklı bir parlaklık veriyor tabi bu etki de uzun sürmüyor zaten makyajın kalıcığını artırmıyor da. Yani hiçbir şekilde tam kullanılacak alanı yok malesef. Bitince almam

Ps: 14.90 tl ye almıştım şu an indirimli fiyatı 30 küsüre iniyor. Üzücü

22 aralık 2018 23:20

111. Olmazsa olmaz bir ürün değil. Ahım şahım bir etkisi de yok. Ancak makyajın cakeyliğini alsın ürünler biraz daha iç içe geçsin falan dediğim zamanlarda birkaç fıs sıkıyorum yüzüme. Nemlendirme etkisinin olduğunu düşünmüyorum. Varsa da benim kuru cildime böyle bir etkisi bulunmuyor. Avantajı sprey formlu şişesi. Bittikçe başka bi şeyler doldurup kullanabilirim.

7 aralık 2018 18:03

110. Allahim instagram bloggerlarinin öve öve bitiremedigi, ay çok tatli ay cok seker ay cok işe yariyor ihihi diyip pazarlamasina haksiz katki yaptigi sprey. Aldim, ne isilti ne sabitleme ne nemlendirme hicbir ise yaramiyor mal gibi duruyor dolapta. Tamamen reklam balonu

Edit: diger kullanici arkadaslar plasebonun ne olduguna bir baksinlar :)

7 aralık 2018 04:01 7 aralık 2018 04:03

109. makyaj altına ve fırça ıslatma gibi işlemlerde gayet başarılı bir ürün sabah akşam kullanıldığında nemlendirmesi bence gayet yeterli.Fırçaya kullanıldığında da ürünün daha kalıcı olmasına yardımcı oluyor bence.Makyaj üzerine pek sevmedim fondoteni pek bozmasa da bana biraz göz makyajını bozuyor gibi geldi ve önce göz makyajı yaptığımdan pek makyaj üzeri kullanmıyorum.Yazın da serinletici etkisi çok iyi geliyor.içeriğindeki üre sayesinde de sivilcelerin daha hızlı geçmesini sağlıyor.

2 aralık 2018 02:30

108. Sevemedim ben bu ürünü:( hem buram buram parfüm kokuyo hem de bi tuhaf yüzümü kaşındırıyo ediyo. Ama hakkını yememek lazım sprey başlığı ürünü çok güzel dağıtıyo. Sırf başlık için de tekrar almam bitse de içine gül suyumu doldursam.

28 ekim 2018 23:59

107. Yaklaşık birkaç ay önce yine bir indirim zamanı almıştım 13 liraya. Birkaç aylık kullanımımda yaklaşık 1 parmak eksilmiş bence çok bereketli bir ürün. Makyaj sonunda kek görüntüsünü alsın diye kullanıyorum ve bu tarz kullandığım ilk ürün, bu yüzden kıyaslama şansım yok ama erkek arkadaşım ışıldadığımı söyledi. Sanırım iyi etki ediyor gibi. Sivilce de olmadı kullandığım süreçte. 

21 ekim 2018 04:09

106. Nem vermesi çok az ama ben makyaj öncesi iyice cildimi nemlendirip sonra bunu sıkıyorum, makyajımı tamamladıktan sonra da pudralı görüntüyü almak için tekrar sıkıyorum. Pudralı görüntüyü almakta başarılı, cildi aydınlık gösteriyor. Makyajı da tutuyor diyebilirim. Kokusunu herkes çok ağır bulmuş ama bana çok rahatsız edici gelmedi. Yine de koku hassasiyeti olanlar almadan denesin derim. Yaz aylarında sadece ferahlatma amacıyla da kullanılabilir. Sevdiğim bir ürün oldu benim fiyat performans açısından.

21 ekim 2018 00:04

1

105. Cildim karma ama yaza doğru yağlı oluyor. Yaz aylarında aldım zaten makyaj yapmadığımda nemlendirici yerine kullanmak için. Ertesi güne ağrılı ve deri altı sivilce çıkardım 3 tane. Kullanmam ama içini boşaltıp başka bir mist alıp kullanırım. Çünkü spreyi çok ince püskürtüyor.

20 ekim 2018 21:21

1

104. Hiçbir işe yaramayan çöp bir ürün. Bir iki kez deneyip elimden çıkardım zaten. karma cildimi bile nemlendirmedi. Tek beklentim vardı, pudra görünümü alsın. Onu da başaramadı. Tabi ki biraz etki etti ama muhtemelen şişesine içme suyu koyup sıksanız aynı derece etki eder. Nem vermiyor, pudra görüntüyü yok etse de makyajın iç içe geçmesine bir etkisi yok, su gibi performansı var, yetmezmiş gibi sıktığımda buram buram parfüm kokuyor, nefes alamıyorum. bu zamlardan önce 10 liraya mı ne almıştım, uçmuş fiyatı. Gramajı da çok yüksek değil. İndirimsiz fiyatının üstüne biraz daha koysanız gider seyahat boy fix+ alırsınız. Yapmayın etmeyin, paranıza yazık olur.

20 ekim 2018 21:18

103. bu yaz eveshoptan bayram indirimi ile yanlış hatırlamıyorsam 12 ₺ gibi bir fiyata almıştım ürünü. karma ciltliyim. sprey formda olan bir üründen mucizevi bir şekilde nemlendirme beklemedim. amacım toz ürün kullandığımda cildimle biraz daha bütünleşmesini sağlamaktı. benim beklentimi karşıladı. içinde parfüm var. kremini de almıştım. kremde koku beni çok tıkamıştı ama bu üründe o kadar rahatsız etmedi. yüzümü keselediğimde yüzüm genelde cayır cayır yanar. o zamanlar hafif serinletme amacı ile de kullandım. yazın beş dakika buzlukta beklettiğim zaman çok güzel serinlik veriyor. indirimsiz fiyatını kesinlikle hakettiğini düşünmüyorum. indirimlerde alınabilecek bir ürün.

20 ekim 2018 21:08