sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (120)
 • oylar (53)
 • medya (2)

120. Bugün bim'de 22,50 ₺'ye, eve shopta da 46 küsur ₺' ye satıldığını gördüğüm yüz spreyi. İyi misin eve Shop?

Düzeltme: fiyat

16 mart 17:31 16 mart 17:42

3

119. nemlendirme konusunda ki işlevini hala tam göremedim veya bana yeterli gelmiyor bilemiyorum.fakat ilk sıkıldığı anda verdiği ferahlığı çok seviyorum.genelde makyaja başlamadan önce ve makyaja bittikten sonra yüzüme sıkıyorum.placebo etkisi mi yoksa gerçek mi bilmiyorum ama son zamanlarda yaptığım ten makyajını daha bir beğenir oldum.

16 mart 17:16

4

118. ilk defa ofis arkadaşım tanıştırmıştı beni bu ürünle. (gizlinot: geleneksel ürünlerin dışına çıkmayı pek sevmiyorum çünkü) kışın kendisini unuttuğum yazın ise canım sıkıldıkça durup durup yüzüme sıktığım sprey nemlendirici. kokusu da çok hoş bazen sırf hoş koksun diye sıkabiliyorum. güzel ferahlatan bir etkisi var, hızlı emiliyor. sıvı olduğu için çok fazla nemlendirme sağlamıyor (gizlinot: nemlendirme seviyesi orta) bitince bir daha almayı bekliyorum

14 mart 16:51

117. Bu ürünü ten makyajı yapmadığım zaman cildime canlılık gelsin ve allığımı tutsun diye kullanıyorum. Gerçekten allığı güzel tutuyor uçup gitmiyor. Ayrıca farı uygulamadan önce fırçaya sıkıp farı alınca farın pigmentasyonunu artırıyor. Kokusunu seviyorum gül suyu gibi kokuyor. Kuru ciltli olmadığım için nemlendirmesi bana yetiyor. Biterse tekrar alır mıyım? alırım ama indirimde olursa.

14 mart 12:13 14 mart 12:14

116. Her şeyden önce içeriği uygun fiyatlı bir drugstore ürüne göre temiz bir ürün, bunu belirtmem lazım. Ancak benim kendisini kullanamama sebeplerim şu şekilde:

*Makyaj sabitleme konusunda çok ciddi bir etki yapmadı ve hatta alın bölgemde yağlanmaya neden oldu. Gün içerisinde birkaç sefer hem de pudra kullanmak zorunda kaldım, ne anladım ben bu işten dedim haliyle...

*nemlendirmesi kış ayları için çok çok yetersiz. Belki yazın daha iyi anlaşabiliriz ama çok yağlı ciltlere iyi gelecektir diye düşünüyorum. Kuru ciltli iseniz ya da karma cildinizde yanaklarınız daha fazla kuru ise (gizlinot: şekil a, ben) nemlendirme görevini iyi yerine getirmiyor.

Ürünün kendimce iyi bulduğum yönlerini de yazayım:

*ciltte yapış yapış bir hissiyat bırakmadı ve neredeyse 15 gün üst üste kullandım, sivilce veya alerjiye neden olmadı.

*kokusu var ama rahatsız etmedi, astımımı coşturmadı.

*farların kalıcılığını artırmak için fırçalarımı bu ürünle ıslattığımda özellikle foiled yapıdaki bir çok farımın sürülmesini gerçekten kolaylaştırdı ve kalıcılığını başka bir far bazına ihtiyaç duymaksızın artırdı, farda da taşlaşmaya neden olmadı, bu konuda hakkını yemeyeyim, gerçekten başarılı.

Sonuç olarak bence indirimsiz 40 tl gibi bir fiyatı sadece "far ıslatmak" için hak etmeyen bir ürün. Kışın yanakları aşırı kuruyan, yazın t bölgesi aşırı yağlanan bir karma ciltli süslü olarak Sadece bu amaçla kullanabildiğim için elimden çıkardım, yeniden satın almayı düşünmüyorum ama kötü bir ürün de değil kesinlikle, sadece beni tatmin etmedi.

11 şubat 10:09 11 şubat 10:15

115. iki gün önce cildimi inanılmaz kuru gösteren bir fondötenle dışarı çıkmak zorunda kaldığımda, gratis indiriminde olduğunu görünce alıp koşa koşa yüzüme sıktığım ve günümü kurtaran ürün. pul pul olmuş suratımı birkaç fısta normalleştirdi.

daha önce bu serinin ipeksi dokunuş diye geçen nemlendirici kremini de kullanmıştım ve kokusundan rahatsız olmuştum, ne yazık ki bu spreyde de aynı baskın koku var. bunun dışında rahatsız eden bir özelliği olmadı.

5 şubat 15:44

114. Acnegen tedavim sırasında almıştım, cildim çok da kurumuyordu ama ferahlatsin istedim. ( yaz ayinda cilt tedavisi olan bir dengesiz oldugum için) Genel olarak çok rahatsiz etmedi ama sıktıktan sonra ufak ufak kaşıntılar olmadı değil. Tedavi sonrası her şey sivilce yapabilir korkusuyla pek yanaşmıyorum kendinisine.

23 aralık 2018 12:13

113. Karma cilde sahip olan bende bile hiçbir şekilde nemlendirme etkisi uyandırmıyor o yüzden asla nemlendirici olarak alınmamalı. Ama makyajın üzerine sıkıldığında fix plus gibi bir etkisi oluyor. Tam muadiller diyemem ama sıktığımda o yüzümü pudraladıktan sonra sanki kuma sokup çıkarmışım etkisini yok ediyor br güzel sağlıklı bir parlaklık veriyor tabi bu etki de uzun sürmüyor zaten makyajın kalıcığını artırmıyor da. Yani hiçbir şekilde tam kullanılacak alanı yok malesef. Bitince almam

Ps: 14.90 tl ye almıştım şu an indirimli fiyatı 30 küsüre iniyor. Üzücü

22 aralık 2018 23:20

112. Allahim instagram bloggerlarinin öve öve bitiremedigi, ay çok tatli ay cok seker ay cok işe yariyor ihihi diyip pazarlamasina haksiz katki yaptigi sprey. Aldim, ne isilti ne sabitleme ne nemlendirme hicbir ise yaramiyor mal gibi duruyor dolapta. Tamamen reklam balonu

Edit: diger kullanici arkadaslar plasebonun ne olduguna bir baksinlar :)

7 aralık 2018 04:01 7 aralık 2018 04:03

111. makyaj altına ve fırça ıslatma gibi işlemlerde gayet başarılı bir ürün sabah akşam kullanıldığında nemlendirmesi bence gayet yeterli.Fırçaya kullanıldığında da ürünün daha kalıcı olmasına yardımcı oluyor bence.Makyaj üzerine pek sevmedim fondoteni pek bozmasa da bana biraz göz makyajını bozuyor gibi geldi ve önce göz makyajı yaptığımdan pek makyaj üzeri kullanmıyorum.Yazın da serinletici etkisi çok iyi geliyor.içeriğindeki üre sayesinde de sivilcelerin daha hızlı geçmesini sağlıyor.

2 aralık 2018 02:30