yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  aqua, dipropylene glycol, betaine, hydroxyethyl urea, taurin, urea, plankton extract, chitosan lactate, lactic acid, peg-40 hydrogenated castor oil, trideceth-9, benzophenone-4, propylene glycol, butylene glycol, ammonium lactate, parfum, phenoxyethanol, sodium benzoate, cl 16035

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (156)
  • oylar (85)
  • medya (4)
  3

  156. Gratis çalışanı anneme önermiş ve annem de bana hediye etti. İlk defa böyle bir ürün deniyorum. Şubat ayında kullanmaya başladım ve şu anda yarısına kadar kullandım. Ürünü birkaç farklı şekilde uyguladım:

  cildimi temizledikten sonra diadermine sprey-->güneş kremi-->makyajın devamı ve en sonunda tekrar diadermine sprey olacak şekilde uyguladım. Bazen kendi nemledirici kremimi de araya ekledim. Bazen hiç dışarı çıkmadığım zamanlarda cildimi temizledikten sonra sadece diadermine sprey sıktım. Yani bir çok farklı şekilde uyguladım.

  Bu spreyin sevdiğim özellikleri: Spreyin mekanizmasını çok beğendim. Tek seferde uzun bastığımda cildimin tamamına yetiyor. Yüzümde denemeden önce kağıda sıktım ve büyük damlacıklar bırakmadığını gördüm. Cildimde duruşu çok hoşuma gitti çünkü makyajımı saniyeler içinde toparlıyor. Kokusunu da beğendim.

  Bu spreyin sevmediğim özellikleri: Her kullandığımda sivilce yaptı. Sırf kullanmaya devam etmek için her yolu denedim belki sivilce çıkarmaz diye. Neden böyle oldu bilmiyorum ve sivilce yapmasına üzüldüm çünkü ürünü çok beğenmiştim. Kalanını vücudumda kullanacağım ve biterse tekrar almayacağım.

  13 mayıs 01:49

  3

  155. duştan çıktığımda hemen nemlendirici sürmediğim için gerilen cildime bunu sıkıyorum, bir süre idare ediyor beni. makyajın üzerine denemedim hiç ama buradaki yorumları okuduktan sonra o kuru, toz görünümünü gidermek için deneyeceğim ilk fırsatta

  10 mayıs 18:56

  5

  154. Aynı serinin hydralist gündüz nemlendiricisini kullandım,nemlendirmesinden memnun kaldım. Daha sonra gratiste makyaj çantasıyla set halinde 17 liraya görünce spreyini de deneyeyim dedim. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum,uygulama olarak kremden daha kolay geliyor. Cildimi temizleyip bir kaç fıs sıkıyorum ve parmaklarımla yediriyorum. Sonuçtan memnunum ancak çok kuru ciltli olanlara yeterli gelmeyebilir. Ayrıca krem nemlendirici kullandığımda hafif parlama yaşıyorken sprey kullandığımda parlama yaşamıyorum. Üstüne makyaj yaptığımda cakey durumuyla karşılaşmadım ancak makyajı uzun tutma gibi bir durumda yaşamadım.

  31 mart 18:21


  2

  153. İlk olarak söylemeliyim ki püskürtme mekanizması müthiş. Dengeli, eşit bir püskürtme sağlıyo. Fakat gel gör ki benim cildimi yaktı. O nedenle şişeyi bitiremedim.

  16 mart 02:31

  152. Hangi beklenti ile bu ürünü aldığınız en önemli olan şey, nemlendirici olarak alıyorsanız hiç almayın düşünmeyin bile fakat yüzümden pudralı görüntüyü alsın ee arada da ferahlatsın makyajın üstüne de altına da sıkabileyim diyorsanız tam size göre, ben karma ve hassas ciltliyim bende sivilce ya da herhangi bi olumsuzluğa sebep olmadı makyaj sabitleyici yerine geçen bir ürün değil sürekli eliniz gider mi bilmem ama bir şans verilebilir

  15 mart 23:46

  5

  151. Karma cildimi sonunda adam edebilmemi sağlayan sprey. Gün içerisinde ara ara kullanıp yüzünüzü nemlendirmenize olanak sağlıyor. Cildi canlı gösteriyor ama ayrıca parıl parıl da parlamıyorsunuz. Kokusu ve dokusu çok güzel. Tavsiye ediliyor

  15 mart 20:48 15 mart 20:51

  150. Nemlendirme vaat eden sprey. Bir indirim sırasında tesadüfen gördüm ve merak edip aldım. Maalesef bana hiç iyi gelmedi. Yüzümde minik pütürcüklere neden olduğu için birkaç kullanımdan sonra bırakmak zorunda kaldım. 

  Kokusu beni rahatsız etmedi ama koku hassasiyetiniz varsa rahatsız edebilir. 

  Hassas bir cildiniz yoksa indirim dönemlerinde alınabilir. 

  12 şubat 19:21


  149. Severek kullanıyorum her yaptığım makyaj sonunda uyguluyorum ve onsuz eksik hissediyorum.Şu an üçüncü şişedeyim sanıyorum.

  nemlendirmesinin ve makyajı sabitlemesinin dışında canlı bir görünüm katmasından özellikle memnunum.

  Yani en az bu kadar memnun olacağım yeni bir keşif yapmadıkça almaya devam ederim.

  23 ocak 22:37 25 ocak 00:17

  3

  148. Büyük umutlarla ürünü çıkar çıkmaz 13 tl'ye satın almıştım.

  Öncelikle beni çok rahatsız eden, püskürttükten sonra yaklaşık 1 saat kadar yüzümde kalan bir kokusu var.

  Püskürtme mekanizması oldukça başarılı, kocaman şekilde ürünü bırakmıyor, daha homojen püskürtüyor. ürün bittikten sonra bile içine gül suyu koyarak kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum.

  Ten makyajım bittikten sonra Yüzümdeki o kuru görüntüyü alması için direkt olarak yüzüme sıktığımda verdiği etkiyi beğenemedim. Kuru görüntüyü aldığına ben de kanaat getiriyorum ancak yüzümde yapış yapış bir his bıraktı ve bu his, rahatsız olduğum kokusu ile birlikte dayanılmaz bir hal aldı benim için.

  Bu yüzden ten makyajı yaptıktan sonra yüzüme direkt sıkmak yerine fırçanın üstüne püskürtüp yüzüme bir daha fırça ile rötuş yapıyorum, böylelikle hem kokusu yüzümde kalmıyor, hem yapış yapış olmuyor hem de kuru görüntüyü alıyor.

  Pigmentasyonu düşük farlar için kullanımında çok başarılı. Bunun yanı sıra rimel yüze bulaşınca kurumasını bekleyip kaş fırçasına püskürtüp fırça ile silerek temiz görüntü oluşturmada kullanıyorum.

  16 aralık 2019 17:04 16 aralık 2019 17:10

  1

  147. Sprey ürünlere bayıldığım için yanımda taşırım, arada ferahlarım diye almıştım.

  Başlarda severek kullandım ama sonra bir baktım ki deli gibi sivilce yapıyor. Her kullandığımda minik minik sivilceler çıkarıp yüzümü mayın tarlasına çeviriyor ertesi güne.

  İnternette araştırabiliriz, birçok kişi de sivilce şikayetleri ile markaya ulaşmaya çalışmış. Her cilt tipi farklılık gösterir tabi ancak ben kullanmayı bıraktım.

  Tavsiye etmiyorum.

  1 aralık 2019 20:22 2 aralık 2019 10:43