yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • oylar (103)
  • medya (4)
  4

  161. sprey kısmı harika güzel olduğu için keyifle kullandığım bir ürün ama ekstra bir yararını göremedim. yapış yapış bir his verebiliyor o yüzden toz ürün kullandığımda makyaj sonrası kullanarak değerlendiriyorum 

  21 mart 02:14

  4

  160. makyaj öncesi ve sonrası yüzüme, makyaj yaparken de fırçalara ve süngerlere sıkıyorum çok beğenerek kullanıyorum benim çok işime yarıyor cildim kuru olduğu için bu spreyi ve lorealin mucizevi yağını makyajımda kullanmazsam pütür pütür duruyor her şey. sadece ilk zamanlarda daha homojen püskürtüyordu gibi geliyor son aldığım şişeye özgü bir gariplik de olabilir.

  21 mart 00:34

  3

  159. İlk aldığımda yüzümü nemlendirmesi hoşuma gitmişti, ama şu an ekstra hassas kızarık cildime iyi gelmeyi geçtim yapış yapış yapıyor, bir daha almayacağım.

  Cildinde kuruluk dışında sorunu olmayan genç arkadaşlara önerebilirim sadece.

  20 mart 19:29


  2

  158. Sıktıktan sonra yüzümü yapış yapış hissettiren. Sanki bronzlaşmışım da yüzüm soyuluyor gibi alnımın çevresi soyuluyor??? Ve bu üründen dolayı mı bilmiyorum ama yüzümde daha önce var olmayan sivilceler oluştu. Ben hiç memnun kalmadım. Ha, sadece ilk aldığım zaman bir hevesle güzel gelmişti ama yok. Tavsiye etmiyorum.

  20 mart 13:46

  5

  157. indirimde görüp almıştım, bayağı beğendim. makyaj üstüne uyguluyorum. makyajımı daha canlı ve güzel gösteriyor. makyaj yapmadığım zamanlarda da kullanıyorum. yüze 2-3 kere püskürtmek yeterli oluyor. hafif nem veriyor, kokusu da güzel. yüzde kokusu kalıcı değil. fiyatına göre gayet iyi ürün.

  29 kasım 2020 22:21

  2

  156. Öncelikle sprey mekanizması mükemmel. Hatta içerisindeki ürün bittikten sonra şişesini atmayı düşünmüyorum. İçine başka şeyler doldurup kullanmaya devam edeceğim. Bence ürünün nemlendiriciliği sıfır ve yoğun bir şekilde parfüm kokuyor. Yüzüme sıktığımda yüzümden buram buram parfüm kokusu geliyor, bu yüzden nemlendirici olarak değil de parfüm olarak kullanıp bitirmeyi düşünüyorum. F/p olarak yetersiz. Tekrar almaya değecek bir ürün değil.

  15 ekim 2020 09:16 17 ekim 2020 09:15

  155. Hassas ciltliler uzak dursun....

  Bu ürünü bir nemlendirici sprey arayışı içersindeyken bir gratis çalışanın önermesi ile almıştım yanında minik çantası ile 17 tl de olunca alıp denemeye değer diye düşündüm. Öncellikle cildim hassas bir cilt , bu spreyi sıktıktan sonra yüzüm o kadar yanmaya başladı ki adete ilk sıktığım yanak kısmım kabardı böyle ve kırmızı kırmızı oldu hassas ciltlilere kesinlikle önermiyorum bu ürünü.

  Daha sonra bir arkadaşıma kullanması için verdim (yağlı ciltli) o gayet de memnunmuş nemlendirmesini de beğeniyormuş , ciltleri hassas olmayan bir kaç arkadaşım daha kullanıyor onlar da gayet memnun. yani dediğim gibi hassas ciltliyseniz uzak durun ama normal cildiniz var ise şans verebilirsiniz.

  28 temmuz 2020 15:36


  154. Hassas ciltliler uzak dursun....

  Bu ürünü bir nemlendirici sprey arayışı içersindeyken bir gratis çalışanın önermesi ile almıştım yanında minik çantası ile 17 tl de olunca alıp denemeye değer diye düşündüm. Öncellikle cildim hassas bir cilt , bu spreyi sıktıktan sonra yüzüm o kadar yanmaya başladı ki adete ilk sıktığım yanak kısmım kabardı böyle ve kırmızı kırmızı oldu hassas ciltlilere kesinlikle önermiyorum bu ürünü.(için de ki )

  Daha sonra bir arkadaşıma kullanması için verdim (yağlı ciltli) o gayet de memnunmuş nemlendirmesini de beğeniyormuş , ciltleri hassas olmayan bir kaç arkadaşım daha kullanıyor onlar da gayet memnun. yani dediğim gibi hassas ciltliyseniz uzak durun ama normal cildiniz var ise şans verebilirsiniz.

  28 temmuz 2020 15:35

  4

  153. Yağlı cildime nem için değilde pudralı fondötenlerimin daha doğal durması için aldım. Buzdolabına koyup sabah ve akşamları sıkıp hem ferahlıyorum hemde nemlendiriyorum. Ama nemi karma ciltlere hatta çoğu yağlı ciltliye bile yetmez bence. Biraz yapış yapış hissi olsa da bu his çabuk geçiyor. Ben kendi kullanım amacına göre olan performansımı beğendim, indirim olduğunda alınabilir. Ayrıca anlamadığım bir şekilde benim cildimi yumuşattı ve bu etkisine bayıldım.

  28 temmuz 2020 02:55 28 temmuz 2020 02:56

  152. Denemeye başlayalı bir hafta oldu süslüler çoğu girdide olumlu yorum okudum hiç memnun kalmayan olmamış ama ben memnun kalmadım. Cildime sıktıktan sonra pul pul olup kaşindirmaya başladı ben diadermine'nin ph5 günlük bakım kremini kullanmıştım gayet de memnundum beklentilerimi karşılamsiti. spreyine şans vermek istedim ama cildimde kızarıklığa ve kaşıntıya sebep oldu :(

  21 mayıs 2020 04:45