sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  9. İndirimde 12.90a görünce şans vermek istedim.150 ml boyutuyla ve sülfat paraben vs içermemesiyle çok avantajlı göründü gözüme.ben canlandırıcı dokunuş diye geçen normal ciltliler için olanını aldım aslında gözüm kuru ve hassas ciltliler için olanındaydı ancak bitmişti.bunu sadece bir kere denedim.kokusu yok,az köpürüyor ve en önemlisi yıkadıktan sonra cildimi germedi.şimdilik sevdim umarım sivilce vs yapmaz.cosdna sitesinden içeriğini ekliyorum baya temiz çıktı.(link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_d3bb445639.html Link)

  12 haziran 13:23

  8. İndirimden 16 tl gibi bir fiyata aldım. Bendeki arınma zamanı olarak adlandırılan karma ve yağlı ciltler için olanı. Ben makyajımı çıkartırken pamukla ve makyaj temizleme sularıyla uğraşmayı sevmiyorum açıkçası. İlk yüzümdeki makyajı akıtıp daha sonra başka bir yıkama jeli ve yüz temizleme fırçasıyla iyice temizliyorum. Bunu makyajımı akıtması için aldım. Açıkçası ten makyajımın kabasını alması yeterli zaten sadece ellerimle hepsinin çıkmayacağının farkındayım, ama benim en çok beğendiğim yönü göz makyajımı çok kolay ve kalıntısız bir biçimde çıkarması oldu. Kokusu yok, fazla köpürmüyor. İçinde mineral yağ olmaması da en büyük tercih sebebi. Kendisi bende anında sivilce yapıyor çünkü. Ben beğendim, bitince tekrar alırım.

  9 mayıs 14:07

  7. Hassas ciltler için ve normal/karma ciltler için olan 2 versiyonu da vardı bende. Normal olan dün bitti. Kışın daha yağlı bir cildim var, yazın da daha hassas ve nem isteyen. Diğerini sonraya saklamıştım. Içeriği oldukça temiz duruyor. Elinize sıktığınızda sanki hiç kopurmeyecekmis gibi dursa da köpürüyor. Bu benim sevdiğim bir özelliktir, köpüren coşan jel. Sivilce yapmadı. Ama sanki çok az da olsa kuruttu. Fiyat/performans açısından tercih edilebilir bir ürün.

  7 şubat 12:09

  2

  6. Arkadaşımın ısrarı üzerine aldığım ve asla memnum kalmadığım yüz yıkama jeli. O kadar kaliteli ürün dediler fos çıktı bana göre, ilk yıkamadan sonra yüzümde sivilce çıktı. Onun yerine uygun fiyatlı olarak nivea almak daha mantıklı.

  3 şubat 13:43

  5. Aradığım yüz yıkama jelini buldum sanırım.

  Migros indiriminden normal ciltler için olanı almıştım. Makyajı çok iyi çıkartıyor. Önce misel suyla siliyorum ve ardından yüzümü bu jelle yıkıyorum 2 haftadır. Ne sivilce yaptı ne de başka bir şey. Burnumun üzerindeki kocaman gözeneklerim sıkılaştı, inanamayacağım kadar güzel bir şey bu.

  İçerisinde paraben, sülfat, renklendirici ve mineral yağlar yokmuş. Parfüm var fakat beni rahatsız etmiyor.

  Cildimi çok hafif geriyor ama şu sıralar hava değişimi nedeniyle çok Kuru cildim. Muhtemelen bunun etkisi var.

  150 ml ve uzun uzun gideceğe benziyor. Fındık kadar alsam tüm yüzüm için yetiyor çünkü.

  İndirimle 16 veya 17 liraya almıştım. Mutluyum, mesudum. Kesinlikle de tavsiye ederim.

  9 kasım 2018 20:17 9 kasım 2018 20:18

  4. Beyaz nokta ve sivilceye meyilli kupkuru cildimde hiçbir problem yaratmayan yüz yıkama jeli. 

  Normal ciltler için olanını bulabildiğim için onu almıştım ama ekstra bir kurutma gözlemlemedim. Hemen krem sürmediğimde bile çok bi gerilme hissetmiyorum. 

  Misel suyla makyajın kabasını alıp yüzümü bu jelle yıkıyorum, pof pof köpürmüyor ama çok güzel temizliyor. Sonra tonikle silince hiçbir kalıntı görmüyorum pamukta.

  Baya da bereketli nohut kadar alsanız yeter. Biteceğini sanmıyorum ama kışın biterse kuru ciltler için olanını alırım, yaz için normal ciltler için olanı bana daha uygun.

  8 kasım 2018 02:27

  4

  3. kuru ve hassas ciltler olanini kullanıyorum. icinde paraben, sülfat, renklendirici ve benim icin enn onemlisi mineral yağ yok. çünkü mineral yağlar sivilce ve siyah noktaya sebep oluyor. her neyse temizlemesi, cildi kurutmamasi ve indirimlerde gayet uygun fiyatli oluşu ile beğendiğim bir ürün oldu. uzun sure bunu kullanmayı düşünüyorum. eveshop, rossman, gratis ve migrosta denk gelmiştim.

  2 ekim 2018 00:59

  5

  2. 3 haftadır falan normal ciltler için olanını kullandığım yüz temizleme jeli.sabahları cildimi yağdan kirden arındırıp kurutmayacak bir jel ararken aldım kendisini.diadermine markasıyla cc kremi hariç iyi anlaştığımdan bir şans vereyim dedim.az bir miktarı bolca köpürüyor,makyajı,kiri,yağı güzelce temizliyor.gerçekten temizlenmiş hissi veriyor.ayrıca yüzü böyle bir beyazlatıp lekeleri açan bir etkisini gözlemledim.(gizlinot: Umarım kalıcı oluur). Bundan önce kullandığım avene cleanance jel cildimi sadece kurutuyordu bunu kullandıktan sonra elim ona hiç gitmedi.velhasıl uygun fiyatlı (gizlinot: 18 tl) sivilce vs yapmayan kurutmayan iyi arındıracak bir jel arıyorsanız tavsiye ederim.

  17 eylül 2018 18:32 17 eylül 2018 18:33

  1. Bir kaç haftadır normal ciltler için olanını denediğim, diadermine'in yeni çıkardığı yüz yıkama jeli. Kaç haftadır gratis' de indirimde, eğer güzel bir yüz temizleme jeli arıyorsanız tavsiye ederim. Şimdi gelelim benim gözlemlediklerime. Öncelikle kokusu ağır değil ve rahatsız etmiyor. İçinde parfüm var ama paraben, sülfat, renklendirici ve mineral yağlar yok. Yapısı çok güzel ve cildi ferahlamış bir şekilde bırakıyor. Bunu kullanmaya başladığımdan beri gözeneklerim sıkılaştı ve cildim parlamaya başladı. Bee beauty' nin canlandırıcı toniği ile beraber kullanmamın da bunda etkisi olmuş olabilir. Ben beğendim, f/p açısından da çok iyi.

  13 temmuz 2018 22:37