yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. bahar aylarında cilde esneklik kazandıran krem bazı ciltler için aşırı yağlı gelse de ben gün aşırı kullanmayı daha uygun buluyorum. kokusu da soft. yumuşak

  29 mart 2014 18:43 ed.29 mart 2014 23:18

  2. kremlerin kokusundan kolay kolay rahatsız olmayan biri olarak söyleyebilirim ki fena kokuyor bu kremler öyle ki erkek arkadaşım bile tanıyor bu kremi itici kokusundan:) nemlendirmesine bir şey diyemem ne iyi ne kötü ama parlama karşıtı vaadine kesinlikle karşıyım, ortalama bir nemlendiricide bile bu kadar parlamıyor benim cildim. beklentiniz sadece nemlendirmesiyse tamam ama güzel koku ve parlama karşıtlığı önceliğinizse önermem. fiyatı da 1 1 paketlerde 14-15 tl gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam, cam şişeli bir ürün için gayet uygun fiyat.

  7 aralık 2015 15:28 ed.23 kasım 2017 10:35

  3. bir alışveriş yerinden belli miktar alışveriş yapana 5 lira olan bu krem ile tanışmıştım. Gayet güzel cildi yağlandırmayan güzel bir kremdir

  8 aralık 2015 00:31 ed.20 şubat 2016 15:43


  4. Çok hafif dokulu bir nemlendirici, makyajdan önce sürerek ve bb kremimle karıştırarak kullanmayı seviyorum. Ancak günlük rutinime katip her akşam sürersem cildimde reaksiyon oluşuyor belki sadece bende böyledir bilmiyorum.. Ciltte zaten varolan parlamayı gideriyor mu emin değilim ama bazı yoğun nemlendiriciler gibi sürdükten sonra cildinizde oluşan o yaldır yaldır parlama olmuyor.

  8 aralık 2015 01:26

  5. Kullandıktan bir süre sonra (Ben yaklaşık 6 kutu bitirdim) cilt mi alışıyor nedir verimi azalıyor bu kremin, rutin yağlı cildiniz geri dönüyor

  22 aralık 2015 12:24

  6. indirim zamanında şans vermiştim bu kreme. nemlendirmesini yeterli buldum. birkaç saat sonra benim cildimde özellikle alın bölgemde biraz parlama oldu. ama bu tüm yüz kremlerinde gözlemlediğim bir durum. fiyat/performans oranının iyi olduğunu düşünüyorum. 50 ml'lik kavanoz formunda satılıyor. bereketli bir ürün. alnımdaki parlama kremden çok sürmüş olduğum için olabilir. bu yüzden miktarı iyi ayarlamak lazım. bence az miktar sürmek de nem vermesi açısından yeterli oluyor. karma ve yağlı ciltler için uygun olduğunu düşünüyorum.

  10 kasım 2016 13:00

  7. cilt yapım, karma. Hiçbir zaman nemli hissi bırakan kremleri sevemedim. Kremi ilk sürdüğünüzde offf gene yağlı gibi ertesi günü sivilcem çıkabilir? Düşüncesi hakimken, yarım saate kalmadan toparlıyor kendini cilt.o yağlanacakmış gibi his gidiyor.indirimde 5 tl olunca, denemek istedim.

  3 nisan 2017 00:50


  8. Geçenlerde rossmann da belli bir fiyat üzerinde yapılan alışverişlerde 10 Tl'ye veriliyordu ben de farklı bir şekilde karma olan cilt yapımda denemek istedim. Öncelikle ürünün soft hafif bir kokusu var ve bu benim çok hoşuma gitti. İlk görünüşte ürün sanki yoğun bir yapıdaymış gibi duruyor ama az bir miktar alıp sürdüğünüzde su bazlı olduğunu hissettiriyor. Yüzde ağırlık yapmıyor, az alıp sürdüğünüzde güzel emiliyor, ben krem sürdüm diyemiyorsunuz. Parlamayı giderici olduğunu maalesef söyleyemem, aşırı yağlı olan burnumun üstünde parlama oluşuyor, elimle burnumun üstüne dokunduğumda vıcık vıcık o yağı anlayabiliyorum. Eğer amacınız parlama gidermek için almaksa bu ürün sizi tatmin etmeyecektir. Nemlendirme durumu ise günde bir kere sürdüğümde bana yetmiyor gibi geliyor. Günde iki kere kullanıyorum, cildim kuru olmamasına rağmen nemsiz. Başka ürünler daha deneyeceğim, daha iyisini sanki bulabilirmişim gibi geliyor.

  2 eylül 2017 17:16

  9. yaklaşık 2 aylık deneyimime bağlı olarak söyleyebilirim ki kesinlikle parlamayı gideren nemlendirici özelliğine sahip değil. indirimde 2 kutusunu 15 lira gibi bir fiyata almıştım. cam kutusu var ve kendine ait bir kokusu var. ben rahatsız edici bulmadım ama koku hassasiyeti olanlara tavsiye etmem. istediğiniz şey hafif bir nemlendiriciyse beklentinizi karşılayabilir ama benim tekrar alacağım bir ürün olamadı maalesef.

  30 haziran 2018 20:02

  10. Daha önce 2-3 kutu kullanmışlığım oldu. şimdiki Nemlendiricim bitince, stokta olanı açtım. Ki kendisi bu kremdi. Yaklaşık bir hafta kullandım, her gün uyguladım. Ama yanaklarımda, alnımda, boynumda birer birer sivilce çıktı. Daha önceki kullandığımda olmamıştı. Şaşırdım, dedim ki başka bir ürün mü yaptı acaba. Yüz temizleme köpüğümü değiştirmiştim, ondan da şüphelendim. Ama o köpüğü boynuma uygulamıyorum. Bu durumda tek değişken kalıyor, o da bu krem. Cildim karma, sadece t bölgem parlama yapar, gerisi normal. Sivilce oluşumuna yatkın bir cildim de yok açıkçası. Önlem olsun diye kullanmayı bıraktım ben de.

  3 kasım 2018 20:08