yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  16. Son yıllarda nemlendirici olarak kullandığım krem. Normal cildime nemlendirme anlamında yeterli oluyor ancak isminde yer alan parlama giderme iddiasına dair hiçbir şey göremedim, asla matlık verdiğini, parlamayı giderdiğini düşünmüyorum fakat kokusu, ince yapısı, yapış yapış olmaması, fiyatı gibi sebeplerden ötürü kullanmaya devam ediyorum. Herhangi bir sivilcelenme veya kızarıklık yapmadı benim cildime.

  4 ağustos 20:15

  15. yıllardır diadermine kullanıyorum nemlendirici olarak. pudra kaş jeli gibi spesifik ürünlere büyük meblağlar ayırmaya çekinmeyen ben konu nemlendirici olunca cimrileşiyorum. üstteki süslü de yazmış içerisinde paraben, mineral yağ gibi şeyler içermiyor, zaten diadermine ürünleri genel olarak temiz içerikliler.

  gündüzleri ve cildimi nemsiz hissetmiyorsam geceleri de kullanıyorum. gratis indiriminden 15 liraya almıştım sanırım... karma ve yağlı ciltler için yeterli ama cildimi nemsiz hissettiğim zamanlar yetmiyor bana. onun dışında nemlendirmesi güzel, sevdiğim bir krem.

  10 mayıs 12:58

  14. nemlendirici kremim bitince dün rossmann'a gidip aldığım, karma ve yağlı ciltler için üretilen yüz kremi. içeriği fena gorünmüyor. paraben, alcohol denat, mineral yağ, petrolatum içermeyen bir krem. sanırım sentetik boya da yok kremin içeriğinde. içerik listesinde red, blue, green, yellow şeklinde rakamlı yazılar görmedim. parfüm içerik listesinde sonlara doğru yer alıyor.

  kokusu bana ağır geldi. ama yine de cildimi iyi nemlendirdiği için şimdilik memnunum. ileride yüzümde sivilce çıkarmazsa; kızarıklık, kaşıntı, parfüm kokusu alınca hapşırık krizi geçirme gibi alerjik reaksiyonlar yaratmazsa kokusuna rağmen belki tekrar alırım. vıcık vıcık yağlı bir krem değil. ayrıca kuru ciltler için uygun değildir.

  1 ocak 10:15 1 ocak 13:30


  13. matlık vaadeden nemlendirici krem.

  son üç aydır kullanıyorum. cildimde düzelttiği bir şey yok, ki bu beklentiyle de almamıştım. karma cildim için nemlendiriciliği yeterli falat kuru ciltlere yeterli geleceğini sanmıyorum. parlamayı engelliyor, yağlı görünümün yaklaşık 4-5 saat boyunca önüne geçiyor. bende sivilce ya da hassasiyet gibi sorunlara yol açmadı. bereketli bir ürün olduğunu düşünüyorum, zaten ufak bir parça tüm yüze yetiyor. bitince tekrar alacağım

  25 kasım 2019 17:21

  12. Cildime çok iyi gelen bir ürün oldu. Sivilcelerim geçti, yüzüm yumuşadı ve daha temiz bir görünüme ulaştı. Bitiyor, yenisini alacağım. Karma ve yağlı ciltlere kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün. 

  13 eylül 2019 17:49

  11. Bittikçe aldığım, karma cildimde sivilce çıkarmayan hafif bir nemlendirici, Kış aylarında veya kuru ciltlilerde yetersiz kalabilir. Patlamayı önlediğini düşünmüyorum ama cildi fazladan yağlandırmıyor da. İkili paketleri indirimde uygun fiyata geliyor, şans verilebilir.

  31 mayıs 2019 13:19

  10. Daha önce 2-3 kutu kullanmışlığım oldu. şimdiki Nemlendiricim bitince, stokta olanı açtım. Ki kendisi bu kremdi. Yaklaşık bir hafta kullandım, her gün uyguladım. Ama yanaklarımda, alnımda, boynumda birer birer sivilce çıktı. Daha önceki kullandığımda olmamıştı. Şaşırdım, dedim ki başka bir ürün mü yaptı acaba. Yüz temizleme köpüğümü değiştirmiştim, ondan da şüphelendim. Ama o köpüğü boynuma uygulamıyorum. Bu durumda tek değişken kalıyor, o da bu krem. Cildim karma, sadece t bölgem parlama yapar, gerisi normal. Sivilce oluşumuna yatkın bir cildim de yok açıkçası. Önlem olsun diye kullanmayı bıraktım ben de.

  3 kasım 2018 20:08


  9. yaklaşık 2 aylık deneyimime bağlı olarak söyleyebilirim ki kesinlikle parlamayı gideren nemlendirici özelliğine sahip değil. indirimde 2 kutusunu 15 lira gibi bir fiyata almıştım. cam kutusu var ve kendine ait bir kokusu var. ben rahatsız edici bulmadım ama koku hassasiyeti olanlara tavsiye etmem. istediğiniz şey hafif bir nemlendiriciyse beklentinizi karşılayabilir ama benim tekrar alacağım bir ürün olamadı maalesef.

  30 haziran 2018 20:02

  8. Geçenlerde rossmann da belli bir fiyat üzerinde yapılan alışverişlerde 10 Tl'ye veriliyordu ben de farklı bir şekilde karma olan cilt yapımda denemek istedim. Öncelikle ürünün soft hafif bir kokusu var ve bu benim çok hoşuma gitti. İlk görünüşte ürün sanki yoğun bir yapıdaymış gibi duruyor ama az bir miktar alıp sürdüğünüzde su bazlı olduğunu hissettiriyor. Yüzde ağırlık yapmıyor, az alıp sürdüğünüzde güzel emiliyor, ben krem sürdüm diyemiyorsunuz. Parlamayı giderici olduğunu maalesef söyleyemem, aşırı yağlı olan burnumun üstünde parlama oluşuyor, elimle burnumun üstüne dokunduğumda vıcık vıcık o yağı anlayabiliyorum. Eğer amacınız parlama gidermek için almaksa bu ürün sizi tatmin etmeyecektir. Nemlendirme durumu ise günde bir kere sürdüğümde bana yetmiyor gibi geliyor. Günde iki kere kullanıyorum, cildim kuru olmamasına rağmen nemsiz. Başka ürünler daha deneyeceğim, daha iyisini sanki bulabilirmişim gibi geliyor.

  2 eylül 2017 17:16

  7. cilt yapım, karma. Hiçbir zaman nemli hissi bırakan kremleri sevemedim. Kremi ilk sürdüğünüzde offf gene yağlı gibi ertesi günü sivilcem çıkabilir? Düşüncesi hakimken, yarım saate kalmadan toparlıyor kendini cilt.o yağlanacakmış gibi his gidiyor.indirimde 5 tl olunca, denemek istedim.

  3 nisan 2017 00:50