yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (3)

  34. annesiyle çektiği bir videoda çok güzel maske tarifleri vermişti . bir bakın derim.(link: https://www.youtube.com/watch?v=7BSoL5I1bNY video)

  20 ağustos 01:06

  33. Yeme bozukluğundan dolayı aldığı kiloları geri verdiğini before-after fotoğraflarıyla açıklamış blogger-youtuber. Nedense ben hiç o kadar kilolu olabileceğini düşünmemiştim, zamanında güzel shop yaptığından olsa gerek herhalde bilemiyorum... Sağlığına kavuşması sevindirici.

  ilgili medya:
  1
  19 ağustos 14:24

  32. çok sevimli, iyi kalpli, naif bir insan olduğunu düşündüğüm instagrammer/youtuber. kendisini cidden çok tatlı buluyorum, iletişimi çok iyi. diksiyonu, türkçe bilgisi muhteşem. bilgili, birikimli bir kadın. ama buna rağmen kendini olduğu gibi sevemediği de ortada. buna insanların tepkileri, toplumsal güzellik algısı, saçma sapan beklentiler gibi birçok şey sebep olmuş olabilir tabii ki. neden her neyse, tek istediğim yakın zamanda bunu aşabilmesi. zira hala videolardaki haliyle instagramdaki hali pek benzemiyor. 

   edit: vay vay eksilere bak. bu sitede blogger/youtuber tayfaya olan nefreti hiç anlamıyorum zaten. başlıklarına yergi/hakaret dışında girdi yazmak yasak herhalde. yüce atatürk kimseyi bu ülkede youtuber etmesin, elinize düşürmesin ne diyeyim. nesine içerlediniz şu girdi’nin.

  7 ağustos 19:51 7 ağustos 20:18

  31. Bu kadını bu derece Photoshop yapmaya itenin ülkemizdeki çarpık rus kadını algısı olduğunu düşünüyorum.

  Biliyorsunuz ülkemiz insanına göre rus kadınları insan değildir. Hepsi aşırı güzel, zinhar tek bir kusur bile bulundurmayan, türk erkeğine tapmak ve her türlü hizmette hiç şikayet etmeden bulunmak için yaratılmış bir tür mitolojik kahramandır.

  Bu kızcağız da burada rus olduğunu söylediğinde karşılaştığı hayal kırıklığından etkilenmiş olabilir diye düşünüyorum hatta hiç benzemiyorsun falan diyen bile olmuştur. Zira biraz kilonuz varsa hemen rus pasaportunuzu iade etmeniz gerekir, üzmeyin halkımızı.

  7 ağustos 16:51 7 ağustos 16:51

  30. Diana photoshopova

  7 ağustos 16:18

  29. Bu kızı ınstagramdaki photoshop olayıyla tanımıştım diyebilirim. Zorbalık yapılması doğru değildi ama o kadar abartılı shop yapınca gelen tepkiyi normal karşılayıp (kendim de baya şaşırmıştım) çok takıntılı biri olduğunu düşünmüştüm - ki öyle bence.

  Videolarını yeni izledim, videolarında çok tatlı bir kızmış aslında, ınstagramda ne kadar itici bulduysam youtubeda bir o kadar sevdim. Takıntılarını yenmeye çalışırsa çok daha fazla takipçi toplayacağını düşünüyorum. Kendisini de çirkin bulmuyorum ve o kadar shopa gerek duymadığını düşünüyorum. Ayrıca kızıl saça dönmesi iyi ölmüş yakıştırdım kendisine :)

  21 haziran 20:38

  28. Youtube videolarında oldukça sempatik bulduğum bir ablamız, konuşması mimikleri oldukça tatlı ancak bu kadının üzerine bu kadar gidilmesinin nedeni görünüşü değil bence ta kendisi. İnsanlar instagram ve youtube arasındaki fiziksel farka bakıp hiç hoş olmayan linçlere başlıyor. Her kadın kilolarıyla güzeldir mottosunu meşale gibi taşıyan bizler kendi kilolarına (duyduğuma göre elini de şopluyormuş) saygısı olmayan bir bireye neden bu kadar avukatlık yapıyoruz anlayabilmiş değilim doğrusu . Ünlüler şoplarla genç kızlarda mükemmel vücut algısı yaratıp kendilerini beğenmemelerini sağlıyor deyip de ama bu kadın shop yapıyor diye onu yargılamayın tezatlığını oluştaramazsınız. Bu hanım ablamıza kimse kilolu olduğu için baskı yapmıyor, instagramda gerçek dışı bir kadın algısı yarattığı için eleştiriliyor

  21 haziran 19:55

  27. Tekrar girdi giriyorum çünkü az önce youtubeda nasıl 35 kilo verdim videosunu izledim. Kıza twitterda, bu platformda, instagramda ne kadar acımasızca şeyler yazıldığına çok çok çok sinirlenmiştim zira kimse bunları haketmez. Sosyal medya öyle pislik bir yer ki kimse neyi nasıl eleştireceğini, yorum yapacağını bilmiyor. Her şeyden evvel bir "insana" yorum yaptığınızı unutuyorsunuz. Kız mide ameliyatı olmuş ki ondan öncesinde de kiloyla alakalı bir sürü sorunla uğraşmış. Bilmiyorum, gerçekten ben bu çağdan etimle kemiğimle nefret ettim.

  21 haziran 18:02

  26. son videosunda vaktiyle kilo verme çabalarının nasıl yeme bozukluklarına evrildiğini, bulimiayla nasıl savaştığını, alıp verdiği kiloların 30-40'ları bulduğunu ve nihayetinde sosyal medya lincinin de etkisiyle mide ameliyatı olduğunu anlatmış. yeni bir linç gelmesi riskine rağmen böyle açıkça konuşabilmiş olmasını gerçekten çok takdir ettim. şu anda epey sağlıklı görünüyor, umarım yeme bozukluklarının yarattığı mental yıkımdan da kurtulmuştur ve bir daha benzer şeyler yaşamaz. eğer buraları okuyorsa, geçmiş olsun dileklerimle. bulimia, binge eating, anoreksiya vs. gerçekten baş etmesi zor problemler, dilerim kimse bunlarla sınanmasın.

  13 mayıs 20:41

  25. Mide ameliyatı geçirmiş youtuber.

  Linç yemesinin ardından kilo verme çabasına girmeden bu kararı aldığını anlatmıs videosunda.

  Bu kızımızın mide ameliyatı olmaya karar vermesi de, sosyal medya neticesinde olmus.

  Ailesi, iş, sevgilisi var. Sağlığı yerinde ama sm yüzünden kendinden nefret eder hale gelmiş.

  Sosyal medya günden güne öldürüyor insanları.

  13 mayıs 15:16