girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

7. Başlığı görünce merak edip baktım, bakmaz olaydım. Çok kolpa değil mi ya? İlk önce Bitenler high end videosunu izledim. Sanki sağdan soldan, eşten dostan o ürünlerin bitmişlerini toplayıp video çekmiş gibi geldi bana. Aynı videoda La roche posay' den high end bir marka olarak bahsetmesi filan bilemiyorum... ikinci izledigim videosu İlk Gratis alışverişim başlıklı videoydu. the balm' in rujunu gösterirken üçüncü alışım dediği an videoyu kapadım. Yemin ederim banu berberoğlu daha sevimli.

5 temmuz 22:54 7 temmuz 08:50

6. Youtube önerilenlerde çıkan iki videosunu izledim. Kız resmen çelişki dolu. Gratis alışverişi videosunu zaten süslüler yazmış. Ben Bir de giyim alışverişi videosunu izledim.

Videonun başında polyester giymiyorum rahatsız ediyor diyor, ama gösterdiği kıyafetlerin %50si polyester içeriyor. 

Ayrıca aldığı şeylerin hiç birini beğenmedim. Sanki sırf marka olsun diye güzelliğine çirkinliğine bakmadan hangisi indirimliyse almış gibi. sevemedim ben. 

5 temmuz 22:15

5. Başka şeyleri eleştirmeyi geçiyorum. Sürekli ağzını yaya yaya türkçe karşılıkları çok net olan kelimeleri ingilizce kullanması inanılmaz bayat geldi bana. Bunun açıklamasınıda lisans dili ingilizce olduğu için diye yapmış. Yıllardır yabancı dil okuyorum rusça ve ingilizceyi sürekli olarak kullanıyorum ama hayatımda hiç böyle bir sorun yaşamadım :d bahaneee.

5 temmuz 19:36 5 temmuz 19:37


4. Ben şey high end ben highendhighendhighend........

5 temmuz 19:30

3. Nasıl olduysa videolar arasında gezerken karşıma çıktı. İlk defa gratis ve watsons dan alışveriş yaptığını anlattığı (link: https://youtu.be/7iGFliYGiys bir video )yüklemiş 3 gün önce,videoda hiç drugstore ürün satın almadığını hep highend ürün kullandığını bu yüzden ilk defa toplu alışveriş yaptığını söylüyor.bende şaşırdım vay be dedim high end ürünlerle makyaj yapan birini buldum sanırım, eski videolarına da bakayım.

5 nisan 2016 tarihinde yüklediği (link: https://youtu.be/B9ohxSx6l78 videoda) (ayrıca kanalının ilk videosu) son yüklediği videoda yeni aldığını gösterdiği 2 the balm paleti kullanıyor. Arada neredeyse 2 buçuk yıl var. Diğer tüm videolarında da ilk videosundan en az 1 ürün var.

Toplamda 17 videosu olan bir insanın insanları bu şekilde kerizlemeye çalışmasına gerçekten anlam veremiyorum. Neden kendini bu şekilde öne atmaya çalışıyorsun ki? Hadi izlenmen artsın diye yaptın, yalanın ortaya çıkmasın diye diğer videolarını sil bari.

İnanması zor olabilir ama hayatımda ilk defa gratisden alışveriş yaptım, Kasadaki görevli de her şeyi aldınnnnn dedi diyor bir de. Evet gerçekten inanması çok zor. Yaz, yönet, oyna helal olsun gözünü kırpmadan yalan söylemek ne kadar kolaymış.

5 temmuz 01:02 5 temmuz 02:12

2. Az önce 1100 tl hayatımın ilk gratis/watsons alışverişi adlı videosunu izledim. Ben ne izledim, niye izledim diyorum şu an. İlk izlediğim videosu, daha fazlasını izlemeyeceğim ama burdan da belli ki görgüsüzlükte nirvanaya ulaşmış bir arkadaşımız. Ayrıca video iki gün önce yüklenmiş ve gosh ürünleri var videoda. Anladık ki çekileli epey zaman olmuş ama bari ona göre düzenleme zahmetine girseymiş videoyu. Balm'dan da bir ruju gösterirken bu ruju 3. Kez aldım dedi, türkiye'den almadığını varsayıyorum zira ilk gratis alışverişi.

4 temmuz 19:55

1. az once 1095 tllik fondoten denedigi videosuna denk geldim. az cok anlasiliyor zaten ortalama ustu bir imkana sahip oldugu ama videoya gelen yorumlar o kadar igrenc ki. 

“enayi”

“git yardima muhtac olanlara yardim et” (ne alaka ya?)

“salak misin o fondotene para veriyosun”

“cirkin birisin kendini guzellestirmeye calisma” bir de kizgin emoji koymus sonuna. ne diyim akil fikir herkese lazim gercekten. 

makyajlarini gelistirirse cok iyi videolar cikartabilir, pahali urunlere erisme imkani varken daha da iyi olur. yolu acik olsun.

24 mayıs 15:15