girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (7)

6. Uzun süre deneyimlememden sonra yiyecek içeceklerin tadını daha az algılamama sebep olan ürün. Kullanmayın diyemem, bakteri öldürdüğü kanıtlanmış sonuçta ama her dişinizi fırçaladığınızda da kullanmayın, benim gibi olabilirsiniz. Haftada 2-3 kez kullanmakta fayda var bence.

13 eylül 22:12

5. oldukça kullanışlı bir ürün, diş fırçası yeterli değil. ben de yıllarca diş fırçasıyla işimi görmeye çalıştım ama yeterli değil gerçekten, zaten dilinize baktığınızda yeterli olmadığını görebiliyorsunuz. ayrıca diş fırçasıyla yapmak benim ve birçok insanın midesini bulandırabiliyor, dil temizleyici o konuda da daha pratik. hani dil yapımdan dolayı dil temizleyicinin diş fırçasından daha iyi olduğunu sanmıyorum, bence genel bir iyi olma hali bu. çok daha güzel temizliyor, daha kısa sürede temizliyor, mideni bulandırmıyor vs vs

13 eylül 08:42

4. Bir üstteki yazar gibi benim de rossmanndan alıp memnun kaldığım üründür. Hem diş ipi hem ağız çalkalama suyu kullanan bir insandım ama bunu kullanınca nasıl ağzın tamamen temizlenmemis olduğunu görüyorsunuz. İlk başlarda alışana kadar çok arkalara götürmeden kullanın daha sonra alıştıkça öğürme hissi gelmeden dilin tamamını temizleyebilirsiniz. Yaparken gerçekten iğrenenler olabilir ama bir de temizlemeden o tabakanın dilinizde kaldığını düşünün. Bence bazı fırçaların arkasında bulunan tırtıklı dil temizleyicilerden çok çok daha etkili kesinlikle tavsiye ediyorum.

ilgili medya:
1
13 eylül 05:31


3. rossman'da 7 liraya satılan kazıyıcı versiyonunu kullanıp memnun kaldığım ağız bakım ürünüdür.

sigara kullanıyorum ve günde çok bardak çay-kahve tüketiyorum. dilin üzerine tabaka halinde kalmış nikotin, çay ve kahve kalıntıları için bire bir. bazen dişi fırçalayınca geçmeyen bir ağız kokusu olur ya, onun sebebi tamamen dildeki kalıntılarmış, ben bunu anladım. 

sadece alkolün yanında sigara içen süslülere, sabah uyandıklarında küllük gibi hissetmemeleri için bunu öneririm. uyumadan önce mutlaka o dili iyice bir temizlemek lazım, yoksa o sigara kalıntısı dili normal diş fırçasıyla fırçalayarak çıkmıyor.

market ürünü kullanmadığı, şekersiz diyet yaptığı için sakız ve naneli şeker kullanamayan insanlar için de kurtarıcı bir şey. gün içinde kahveden oluşan ağız kokusu rahatsız mı etti? hemen fışt fışt.

kullanırken öğürtü geliyorsa burnunuzdan nefes alın ve o nefese odaklanın. bazen sadece o aktiviteyi aynadan izlemek insanın midesini bulandırabiliyor. başka şeyler düşünmek, aklınızı kolayca meşgul edebilecek bir konu hakkında içsel konuşmalar içine girmek de işe yarıyor.

13 eylül 05:15 13 eylül 05:31

2. merak edip 1 kere aldığım fakat kullanırken sürekli bulantı yaptığı için bir kenara attığım ağız bakımı için tavsiye edilen bir temizlik aracı.

31 ocak 2017 13:20

1. kesinlikle kişisel bakımımda olmazsa olmaz bir ürün. dilde biriken sigara, yemek, çay, kahve süprüntülerini temizlemezsem rahat edemiyorum hatta uyuyamıyorum bile. dişlerime çok önem veririm aynı şekilde ağız bakımına da. gerek ajansta gerek evde gerek çantamda mutlaka bir tane var. çok çok mide bulandıran bişey değil dilinize çok bastırmazsanız rahatsız etmiyor. eğer çürüğünüz ve midenizde bir rahatsızlık yoksa ağız kokusuna kesin çözüm. Benim kullandığım plastik değil kıl fırçalı ve daha kullanışlı haftada 1 oksijenli suyla dezenfekte ediyorum. görselini ekliyorum. kullanın kullandırın.

31 ocak 2017 12:31 31 ocak 2017 12:36