yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (2)

  11. dilarayı linklerini sevdiğim için takip ediyorum ama bu çarşamba akşamları dizi yorumları nedir komik mi şimdi gülcez mi bunlara

  13 ocak 22:34

  10. sevip sevmeme arasında gidip geliyorum. yapmacık değil bence bu kız. önceki positive vibes kendimizi sevelim triplerine denk gelmedim 1-2 aydır takipteyim.

  sadece ne içeriği üretiyor onu çözemedim. günlük hayatından random bişeyler paylaşıyor bu mudur gelir kapısı?

  bilemiyorum altan.

  bir de vücudunu beğendim buraları okuyorsa boy-kilo-bel-basen ölçüsünü bi ara paylaşsın storylerinde falan ona göre üstündekileri alıcam.

  nerdeyse ilk kez 38 beden pantolon sipariş ettiğini söyleyebilen bir inf. gördüm.

  13 ocak 09:36

  9. Hayatimda bu kadar vasifsiz bir kiz gormedim. Bu kiz bile aldigi reklamlar vs sayesinde araba aldi ya, cidden aklim almiyor

  12 ocak 11:32


  8. kendi anlatımıyla instagramda içerik üretip markalarla işbirliği yapan kişi. (gizlinot: meslek tanımı gibi meslek tanımı)

  sürekli positivity pompalayan kişilerin nasıl yalan yaşadıklarını pırıl pırıl gözümüzün önüne seren bir kişi aynı zamanda, katıldığı exatlon yarışma programı sayesinde. basılmış en en ama en kötü kitapları önermesiyle ve devamlı kitap önerisi yapıp her türlü bağlacı eki yanlış yazmasıyla da bir marka.

  bi de sürekli ben deliyimdir, manyağım ben arkadaşlar biliyo musunuz gibi şeyler söylüyor. az önce paylaşımının altında yine gördüm. artık bunun geyiğini döndürmekten sıkıcı bir kalıba dönüşen bir lafı hala ciddi ciddi söylemesi inanılmaz sahiden.

  deliyim çünkü ben.

  ilgili medya:
  1
  7 ağustos 2020 21:33

  7. kendisini ben de ilk defa sosyal medyada şule'nin eski sevgilisinin yeni sevgilisi olarak tanımıştım . profiline girdiğimde uzuuun uzuuuuun "kendinizi çok sevin, en çok kendinizi sevin, başkalarının enerjinizi aşağıya çekmesine izin vermeyin" tarzı insta foto altı yazılarını gördüğümde çok kafamda oturmamıştı. sanki o çizmeye çalıştığı sevgi dolu, naif kız imajı feykmiş gibi hissetmiştim.amaaan benana deyip geçtim sonra.

  bi süre sonra ig tivide bi videosunu gördüm, makyaj yapmaya çalışırken, orada inceden ince biraz şuleye laf sokuyormuş gibi hissettim. hoşlanmadım, sonra da bi daha takip etmedim. exatlon zımbırtısından sonra baya tanınmış (kötü bi şekilde) bi de baktım nişanlanmış vs vs

  no context girdisi : şule gibi zerafet abidesi (ki zamanında bu kızı ben epey gömdüydüm ama doğruya doğru) bi kızdan sonra bu kahveci çocuk ağız üstü çakılmıştır gibi hissettim. karma diyek geçek

  20 temmuz 2020 09:05

  6. İlk defa bir influencer hakkında ciddi ciddi girdi yazacağım. İlkimin de bu kız olması biraz üzmedi değil. Her instagram takipçisi olan da influencer mıdır o da ayrı bir tartışma konusu.

  Dün gece tatile gidemediğim için bunalımlardan bunalımlara sürüklenirken elimde candy crush netflix'de bakayım şuna bir diye açtım. Acun'un insanlar ne yapsam izler mantığıyla yapmış olduğunu düşündüğüm survivor +wipe out karışımı yarışma ((bkz: exatlon challange)

  yarışmanın detaylarına falan girmeyeceğim. Vasat olmuş tabiki de, atlaya atlaya izlendiğinde çerezlik.

  Ama biri var ki tüm izleme deneyiminin afedersiniz içine ediyor. Benim için şule'nin eski sevgilisinin sevgilisi olan, ara sıra keşfetimde çıkan Dilara Aydın. o zaman da çok sahte ve itici gelmişti bana ama o hiçbir şeymiş.

  Küçük dağları ben yarattım havasında, gereksiz egosuyla insanları her dakika eleştiren "kapa çeneni" falan deme noktasına gelen, insanları yapamadığı şeyler konusunda bildiğin aşağılayan, aynısını kendisi yapamadığında millete kök söktüren bildiğin karakter yoksunu bir insan.

  İlk defa bir insanı tanımadan bu kadar tiksindim ya. Kimse de şuna haddini bildirmedi ya en çok ona sinir oldum galiba. Soru- cevap aparatından 2-3 süslü koyacaksın oraya var ya ağzını açamazdı ahsaskadj.

  Oh rahatladım.

  19 temmuz 2020 12:44

  5. duygu özaslanın bedenine yaptığı shopu, karakterine yaptığını farkettiğim kişi. kendisini instagramdan takip edip, beğenen biriydim. exatlonda kendisini izledikten sonra gerçekte olduğu kişiyi görünce inanılmaz şaşırdım, saygısız, kavgacı ve iticiydi. instagramında ise bambaşka birisi, üzerine instagramda bi konuşma yaparak, exatlondaki kendimi tam olarak yansıttığımı düşünüyorum dedi, o zaman kendini instagramda bambaşka gösteriyorsun dilaracım çünkü iki dilara arasında benzerlik bile göremiyorum. ayrıca son olarak herkesin sürekli modern hastalıklardan birine sahip olduğunu zannetmesi çok komiğime gidiyor, kız sudan korkuyor anksiyetemmmm varrr diyor. hayır senin anksiyete bozukluğun yok, sadece insanı duygularını kendini özel,farklı hissetmek için bir hastalık kalıbına sokmaya çalışan bir egoistsin. 

  12 temmuz 2020 16:26


  4. İnstagramdaki hayatların, kişisel ruh hallerinin ne kadar yalan oldugunu bir kez daha bana gösteren kişi. İnstagramda pozitiflik, kendinizi sevin, uyumlu olun, güzel düşünün diye geçinen biriyken exatlon programını izledigimde kavgacı, mahalle ağzı olan, saygı, sevgi nedir bilmeyen bir tiple karsılastım. O minnos hallerinden eser yoktu içinden bir canavar cıkmı resmen. Ben kendimi izleyemiyorum siz izleyin yazmıstı ilk gün, bence de sen kendini izleme dilara cok utanırsın cünkü

  7 temmuz 2020 03:42

  3. dilarayı uzun zamandır takip ederim. daha mikro influencercılık oynarkenki döneminden beri yani. özkan'la (kahvekokanzımbırtı) ilişkisine de şahit oldum. uyumlu değillerdi. dilara'nın istediği onu çok seven, sosyal medyada bunu gösteren, peşinden koşulan kız olma imajına tersti. özkan onu el üstünde tutmuyordu kısaca. zaten ayrıldıktan sonra 1 ay geçmeden sercan'la sevgili oldu.

  sercan alçakgönüllü ve uyumlu bi çocuk. dilara ne isterse yapıyor anladığım kadarıyla. ilişkileri bu sebepten sürüyor olabilir. çünkü kız gerçekten bencil, patavatsız ve sevgili olarakta arkadaş olarakta zor biri. instagram göstermeye çalıştığı "kendinizi sevin, pozitif düşünün, yüklerinizden arının" temalı tavrının altının boş olduğunu tahmin ediyordum. uzun uzun yazılar paylaşırdı böyle ama bi olmamışlık vardı yani.

  exatlon'da izledim ve bingo. tam olarak tahmin ettiğim gibi bir karakter çıktı. haklı olduğu yerler de vardı ancak genel olarak kaba, saygısız ve kavgacı bir tip. meramını kavga etmeden dile getirmeyenlerden. tartışmanın da bir adabı olur. en ufak bir problemde "kes! kapa çeneni! otur yerine! benimle muhatap olma! sen kimsin!" tarzında cevaplar verdi. hiç yakışmadı ama belli ki kendisi böyle biri ve değişme gibi bir niyette değil. yarışmak için çıktığı parkurda yarışmayı reddedip arkadaşlarını yarı yolda bıraktığında bile kendisini haklı bulup insanlara bağırıp çağırdı. nereden geliyor bu prenseslik ben anlamadım. altı bomboş bir özgüvene sahip. yolu açık olsun. türk halkı sever böyle insanları.

  not: yarışmadaki herkesin psikolojik sorunlarının olması beni çok şaşırttı. herkes anksiyetem tuttu diye geziyordu dilara'da dahil. genç genç insanlar ama hepsi bi garip davranıyordu. ayrıca dilara'cım tüm yaz tatil yapan izmir'li bir insan olarak yüzme bilmemen garip değil mi? bana tuhaf geldi.

  6 temmuz 2020 08:43

  2. şule karaok'un eski sevgilisi kahvekokanadam'ın, şule'den sonraki sevgilisi olmasıyla tanıdığım instagrammer.

  5 temmuz 2020 22:48