yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (2)

  16. Kendine hediye Mercedes alıp kurdele taktırmasıyla dikkatimi çeken influencer. Tabii olmazsa olmaz çok çalıştım başardım kendim yaptım şeklinde kendine methiyeler döşemişti. Bugun de bir twit atmış arabamı sattım daha yakışıklısını aldım diye.

  Şimdiiiiii eleştiri yapan herkesi onları kıskanan haset varlıklar olarak görmeyi bırakarak dışarıdan kendine bir baksa bunun görgüsüzlük olduğunu farkedecektir.

  Kendilerini çok çalışkan çok emektar görüp başarıları sayesinde bu maddi varlıklara sahip olduklarını düşünmelerine şaşırıyorum. Şansın yaver gitmesi başarı değildir. Başarının karşılığı ise sadece maddiyat değildir.

  Elbette emek verip çabalamıştır ancak içinde bulunduğumuz maddi manevi bu zor süreçte insanlara başarının karşılığı olarak arabayı göstererek sadece mutsuzluk ve yetersizlik hissi zerk etmiştir.

  Kendisi daha önce çağrı merkezinde çalışmamış ve o şartlarda yaşamamış olsa şımarık ya da tecrübesiz diyeceğim ancak şu an sadece buldumcuk diyebiliyorum.

  12 nisan 21:33 13 nisan 18:59

  15. bu kız aklımda sadece şule'nin kahveci exinin exi olarak aklımda kalacak. evet türkçe öldü.

  tanım: neyi influence ettiğini anlayamadığım kişilik.

  8 nisan 13:50

  14. exatlonda gördüm ilk o kavgacılığı çirkefliği hayatımda 3 sn dahi tahammül edemeyeceğim asla kavga edilmeyecek konuşulmayacak insan tipi. bir insanla tartışamıyorsanız konuşamıyorsanız sizi kırıyorsa o kişi dağdan inmedir arkadaşlar ve size değer vermiyordur.hayatınızda böyle insanlar olmasın

  7 nisan 21:24


  13. Sürekli depresif, doyumsuz , sevilmeye bağımlı, mutlu olamayan bir kadın izlenimi yaratıyor bende. Hayatinda uzun boylu güzel yüzlü basketbol oynayan bir çocuk vardı adını hatırlayamıyorum şu an ama bana bir tek bu çocuğu sevdi ve sonra bir daha kimseyi gerçekten sevmedi gibi geliyor. Sercana davranış şekli normal değil. Nişanlısi olduğu halde hala köpek çekiyor sercana. Bence bir şekilde kendisini daha iyisine fln layık görüyor. Tabi belki gerçekten öyledir ama o zaman Sercanla işin ne. Yok yoksul da değilsin. Sadece seni sevdiği ve sana katlandığı için birlikteymişsin gibi geliyor Dilaracim.

  25 şubat 16:11 26 şubat 10:56

  12. fiziksel olarak beğendiğim, tarzı hoşuma giden influencer. sade giyimi, sarı bakımlı saçları, zayıflıkla kafayı bozmadan düzgünce spor yapması vs oldukça hoşuma gidiyor. yüzünü falan da beğeniyorum kendisinin fakat kendisine ne zaman baksam çok negatif enerji alıyorum. kendisi sürekli pozitif olmakla ilgili paylaşımlar yapıyor,meditasyon vs paylaşıyor, hayatına şükrettiğinden bahsediyor bunlar güzel şeyler fakat ben influencerların bu hareketini çok saçma buluyorum. yani kimse kusura bakmasın ama yaptıkları işin içinde bi emek göremiyorum ben. bu nedenle sanki büyük emek vererek bir iş başarmış ve şükrediyorum yaaa tripleri bana çok yapmacık ve itici geliyor. mesela tarzı vs güzel iyi hoş ama bunun dışında neyi influence ediyor? cidden bilmiyorum cevabı bilen varsa mesaj atabilir öğrenmek isterim. bir de bunun dışında bence kesinlikle instagramdan gördüğümüz gibi birisi değil. ilk baktığımda kendisinden çok sinsi,kavgacı kız vaybı almıştım. sanırım survivor tarzı bi yarışmaya katılmış ben izlemedim fakat duydum, izleyen herkes karakterinin tam benim düşündüğüm gibi olduğundan bahsediyor. üzgünüm dilara güzelsin hoşsun fakat bana hiç paylaştığın o tatlış kız havan geçmiyor. takıldığı çevresi de bana göre bomboş insanlar. yani bilmiyorum bu yaşta çok güzel gençlersiniz şu kazandığınız parayla biraz eğitim vs alsanız olmaz mı? bunları paylaşsanız trendyol yerine? takipçi kitlenizin çoğu küçük kızlar, en azından güzel şeylere vesile olursunuz. eğitim diyebileceğim maksimum paylaşımları okudukları birkaç kişisel kitabından öteye geçemiyor dilara ve grubunun. tüm bunları saymazsak dediğim gibi kendisini sadece dış görünüş anlamında beğeniyorum, umarım karakterinde de benzer güzellikler gelişir ve daha faydalı bi influencer haline gelir.

  24 şubat 18:10

  11. evini penye kıyafet mezarlığına dönüştüren bir hanım olarak görüyorum kendisini.

  24 şubat 16:16

  10. dilarayı linklerini sevdiğim için takip ediyorum ama bu çarşamba akşamları dizi yorumları nedir komik mi şimdi gülcez mi bunlara

  13 ocak 22:34


  9. sevip sevmeme arasında gidip geliyorum. yapmacık değil bence bu kız. önceki positive vibes kendimizi sevelim triplerine denk gelmedim 1-2 aydır takipteyim.

  sadece ne içeriği üretiyor onu çözemedim. günlük hayatından random bişeyler paylaşıyor bu mudur gelir kapısı?

  bilemiyorum altan.

  bir de vücudunu beğendim buraları okuyorsa boy-kilo-bel-basen ölçüsünü bi ara paylaşsın storylerinde falan ona göre üstündekileri alıcam.

  nerdeyse ilk kez 38 beden pantolon sipariş ettiğini söyleyebilen bir inf. gördüm.

  13 ocak 09:36

  8. Hayatimda bu kadar vasifsiz bir kiz gormedim. Bu kiz bile aldigi reklamlar vs sayesinde araba aldi ya, cidden aklim almiyor

  12 ocak 11:32

  7. kendi anlatımıyla instagramda içerik üretip markalarla işbirliği yapan kişi. (gizlinot: meslek tanımı gibi meslek tanımı)

  sürekli positivity pompalayan kişilerin nasıl yalan yaşadıklarını pırıl pırıl gözümüzün önüne seren bir kişi aynı zamanda, katıldığı exatlon yarışma programı sayesinde. basılmış en en ama en kötü kitapları önermesiyle ve devamlı kitap önerisi yapıp her türlü bağlacı eki yanlış yazmasıyla da bir marka.

  bi de sürekli ben deliyimdir, manyağım ben arkadaşlar biliyo musunuz gibi şeyler söylüyor. az önce paylaşımının altında yine gördüm. artık bunun geyiğini döndürmekten sıkıcı bir kalıba dönüşen bir lafı hala ciddi ciddi söylemesi inanılmaz sahiden.

  deliyim çünkü ben.

  ilgili medya:
  1
  7 ağustos 2020 21:33