yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (3)

  21. Dünden beri bu olayı takip ediyorum zaten araları kötüydü ama bu tatilde düzelmiş gibiydi dün akşama kadar full birlikte paylaşım yaptılar ne olduysa dün gece olmuş büyük kavga kopmuş gibi ay aklıma üni zamanları toplu tatile gittiğimizde mutlaka kavga edip herkesin tatilinin içine eden toksik çiftler geldi aksjsjsj. Neyse bir önceki ssdeki iliğini sömürdün yorumuna içerlemiş olsa gerek tvitler atıyor onla ilgili 

  dün 23:26

  20. exatlondan tanıdığım influencer kişisi. ilk kez orada gördüm ve kesinlikle tavırlarından aşırı rahatsız oldum. instagramda her karşıma çıktığında o tv programı geliyor aklıma. bilemiyorum kendisi gerçek hayatta da öyle midir, umarım değildir. onun dışında fiziğini çok güzel buluyorum.

  dün 20:45

  19. Tarzını beğeniyorum hailey bieber'ın stilinde "ilham aldığı" çok belli olsa da takılmıyorum herkes öyle zaten. Giydiklerini yakıştırıyor hala burun ameliyatı olmamış olması bir mucize umarım olmaz böyle doğal ve güzel.

  Bir reel videosunda arkadaşları ile eğlenirken nişanlısının suratına aniden içecek dökmüştü çok saçma bulmuştum liseli miyiz allah aşkına. sanırım ayrılmışlar. 

  Barışırlar bence. 

  dün 17:58


  18. İnfluencer dedikodusu ve stalkı hoşuma gittiği için bu konuda sevdiğim karakterlerden biri olan cringe kişilik dilara sanırım nişanlısı ile ayrılmış blogyagmuru son storysinde söyledi dedim ki bir bakayım... of son gönderisinin altına gelen yorumlar inanılmaz. Bulsalar dilarayı yaka paça sokağa atıp dövecekler Sercandan ayrıldığı için. Komik jdjdjdj

  ilgili medya:
  1
  dün 15:28

  17. Çok havalı bir kadın 

  5 mayıs 14:55

  16. Sokakta görebileceğiniz sıradan bir yüze sahip kadın. Ne albenisi var da influencer olmuş bilemedim. Donuk o belli bir de üstten bakan tavırlara sahip biri gibi geliyor. Kendini beğenmiş. şu izlediğim çakma survivor'dan aklımda kalan: takipçi sayılarına göre birbirlerini dikkate almaları. Kendisinden düşük takipçiye sahip birine senin kaç takipçin var ya sen kimsin deyip kavga edebilecek kişilikte biri gibi geliyor. 

  4 mayıs 05:38 4 mayıs 05:48

  15. Kendine hediye Mercedes alıp kurdele taktırmasıyla dikkatimi çeken influencer. Tabii olmazsa olmaz çok çalıştım başardım kendim yaptım şeklinde kendine methiyeler döşemişti. Bugun de bir twit atmış arabamı sattım daha yakışıklısını aldım diye.

  Şimdiiiiii eleştiri yapan herkesi onları kıskanan haset varlıklar olarak görmeyi bırakarak dışarıdan kendine bir baksa bunun görgüsüzlük olduğunu farkedecektir.

  Kendilerini çok çalışkan çok emektar görüp başarıları sayesinde bu maddi varlıklara sahip olduklarını düşünmelerine şaşırıyorum. Şansın yaver gitmesi başarı değildir. Başarının karşılığı ise sadece maddiyat değildir.

  Elbette emek verip çabalamıştır ancak içinde bulunduğumuz maddi manevi bu zor süreçte insanlara başarının karşılığı olarak arabayı göstererek sadece mutsuzluk ve yetersizlik hissi zerk etmiştir.

  Kendisi daha önce çağrı merkezinde çalışmamış ve o şartlarda yaşamamış olsa şımarık ya da tecrübesiz diyeceğim ancak şu an sadece buldumcuk diyebiliyorum.

  12 nisan 21:33 13 nisan 18:59


  14. bu kız aklımda sadece şule'nin kahveci exinin exi olarak aklımda kalacak. evet türkçe öldü.

  tanım: neyi influence ettiğini anlayamadığım kişilik.

  8 nisan 13:50

  13. exatlonda gördüm ilk o kavgacılığı çirkefliği hayatımda 3 sn dahi tahammül edemeyeceğim asla kavga edilmeyecek konuşulmayacak insan tipi. bir insanla tartışamıyorsanız konuşamıyorsanız sizi kırıyorsa o kişi dağdan inmedir arkadaşlar ve size değer vermiyordur.hayatınızda böyle insanlar olmasın

  7 nisan 21:24

  12. Sürekli depresif, doyumsuz , sevilmeye bağımlı, mutlu olamayan bir kadın izlenimi yaratıyor bende. Hayatinda uzun boylu güzel yüzlü basketbol oynayan bir çocuk vardı adını hatırlayamıyorum şu an ama bana bir tek bu çocuğu sevdi ve sonra bir daha kimseyi gerçekten sevmedi gibi geliyor. Sercana davranış şekli normal değil. Nişanlısi olduğu halde hala köpek çekiyor sercana. Bence bir şekilde kendisini daha iyisine fln layık görüyor. Tabi belki gerçekten öyledir ama o zaman Sercanla işin ne. Yok yoksul da değilsin. Sadece seni sevdiği ve sana katlandığı için birlikteymişsin gibi geliyor Dilaracim.

  25 şubat 16:11 26 şubat 10:56