sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (1)

  24. 8 ay sonra video yayınlamış. Önceden izlerdim ama sonra kanalı kapandı sanırım bir şeyler oldu pek izleyememiştim. 

  11 şubat 00:25

  23. annesi ortaokulda edebiyat öğrenimdi. hastaydı o zaman ama şuan çok iyi görünüyor, çok sevindim denk gelince. çok tatlı bir kadındır lale hoca. beraber olan videolarını da çok beğendim. çok güzel bir noktaya değinmişler. keşke herkes bu konuda duyarlı olabilse.

  17 eylül 2018 18:12

  22. Son videosu erkeklerin en çok beğendiği tarzda makyaj gibi bir şeydi. Sanırım kendisi hayatını erkeklere endekslemiş birisi. Kendisini çok yavan ve vasat buldum bu videosundan sonra. 

  8 kasım 2017 15:22

  21. Çok çok çok basit yollarla dikkat çekmeye tıklanmaya çalışan youtuber.

  ayrıca gerçekten mi ya (link: https://www.youtube.com/watch?v=uzrtIxMvlPE )

  7 kasım 2017 20:30

  20. ajansı tarafından haksızlığa uğradığı zamanlarda haberim oldu kendisinden. ben de herkes gibi destek verip takip ettim, videolarını beğendim yorum yaptım, destekledim işte. ama geçenki alışveriş videosunda watsons'tan alışveriş yaptığını gördüm ve inanamadım. haksızlığın en alasına uğramış bir genç kızı kendisi de haksızlığa uğramış biri olarak nasıl anlayamaz ve oradan alışveriş yapar akıl işi değil. ben de yorum yazdım, gayet kibar bir şekilde neden oradan alışveriş yaptığını sordum. cevap bile vermedi ki normalde her yoruma cevap veren birisi kendisi. bilmiyorum benim için bitti gibi bi şey bu aralar, takipten çıktım. en azından bi cevap verebilirdi onu bile yapmadı, yolu açık olsun ne diyim.

  19 mart 2017 14:20 20 mart 2017 16:22

  19. "yha çok iyi bi insanım sokaktan kedi sahipleniyorum ve şimdi bunu herkes görsün diye video çekicem .s"

  sokaktan kedi sahiplendim videosu nedir allah aşkına ama ya?

  kendinizi aziz gibi göstermekten, attığınız her adım için takdir beklemekten sıkılmadınız mı?

  ben utanıyorum. böyle bir videonun var oluşundan; bir "like" için bu kadar basitleşmekten utanıyorum.

  biz sıradan insanlar hayatımızın çoğu evresinde sizlerin videosunu çektiği hayır işlerini kimselere duyurmadan kendi içimizde yapıyoruz. kimseden de bir şey beklemiyoruz.

  biraz kendinize gelin artık.

  cidden.

  20 şubat 2017 14:02

  18. kediyi neden kundakladığını anlamadığım youtuber.

  bir de ben yüzleri koyu şekillenen calico ve tortoiseshell kedilere istisnasız çirkin denmesinden çok sıkıldım artık. youtuberların genelgeçer güzellik algılarına karşı çıktığını iddia ederek çeşitli videolar yapıyorsun, gelmiş kediye çirkin diyorsun. kedi bile güzellik normlarınıza mı uyacak arkadaş? muhtemelen "millet cins kedi alırken ben sokaktan hem de çipçirkin bir kedi sahiplendim" demeye getiriyorsun ama getirme yani. ayrıca o kedinin kundağını da aç, tırmalamaz.

  20 şubat 2017 09:34 20 şubat 2017 09:37

  17. "artık youtube'un parametreleri değişti, örneğin sonuna kadar izlediğiniz ama beğenmediğiniz bir video için sizi haberiniz olmadan o kanalın aboneliğinden çıkarabiliyorlar. o yüzden sonraki videolarımdan haberdar olabilmek için bu videoyu beğenmeniz gerektiğini unutmayın" demesiyle "bu yazıyı 15 kişiye göndermezsen msn paralı olacak" yalanını ilk kimin ortaya attığını anladığım kişi (gizlinot: swh )

  20 şubat 2017 03:53

  16. Stratejisini acemice uygulayan YouTuber ilk çıktığında , şaşırmıştım. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar abone olması ama son yaptıkları ve balık etli kadın kombini olarak gözlerim kanadı , ablacım tamam anladık kilo meselesi ile prim yaptın ama tadında bırak ...

  14 şubat 2017 03:21

  15. ilk duyduğum andan itibaren başına gelen 'kanal kapatma' olayına kesinlikle inanmadığım youtuber. İnanmadım çünkü yaptığı açıklamaları tutarsız buldum. Ajansın ismini vermiyor, ajansla bir sözleşmesi olmadığını belirtiyor, videolarının sadece kurgu ve montajını yaptıklarını iddia ediyor. Hatırladığım kadarıyla eski videolarında profesyonel anlamda bir kurgu ve montaj da yoktu. Resmi bir sözleşme yapılmadan kanalını kim kime emanet eder? Üç ay emek verdiğim kanal diyor, üç ay emek nedir ki? Benim üç aydır youtube kanalım var takipçi sayım 300 bile olmadı, ben de emek veriyorum, video yüklüyorum ama youtubeda bir anda takipçi kazanmak imkansız, satın almadığınız müddetçe tabi. e üç ayda 16.000 takipçin olmuş, videoları da tekrar yükleyemiyorsun, hiçbirinin kopyasını tutmadım diyorsun. Her açıklamasında da ısrarla insanları en çok galeyana getirecek 'kilo' olayını ortaya atmasından mütevellit inanmıyorum ben bu kıza. İnsanların popüler olmak için yapmayacağı kalmadı.

  28 ocak 2017 22:54

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar