yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  7. Kendisine dair tek bilgim (şu an googlelamam üzerine) rihanna'ya tilki kürkü giydirmiş ve tepki verenlerle de dalga geçmiş.

  Midem bulandı.

  16 eylül 2018 01:54

  6. sanırım birkaç kez internette adına rastladım ama hiç oturup bakmamıştım kimdir ne yapar diye. az önce araştırdım ve gerçekten gurur duydum. içimde zerre milliyetçilik yok derim ama bende bile bir şeyler kıpırdandı logosunun türk bayrağına benzemesi, kumaşlarını türkiyeden alması tasarımlarını türkiyede yaptırması falan, vay be dedim. insan ister istemez gururlanıyor. ben modadan anlamam zaten o yüzden o konuda yorum yok. azcık içim karardı. (gizlinot: swh) bu arada kadın çooooook güzel. acaba yanakları doğuştan mı biraz çökük yoksa operasyon mu geçirmiş çok merak ettim zira öyle bir ameliyat varsa ben de istiyorum ba yıl dım.

  16 eylül 2018 01:31

  5. londra'da yaşayan türk modacı.

  daha bu kadar meşhur olmadan ve okulunu henüz bitirmemişken instagramdan sürekli stalkladığım ve bayıldığım bir kadındı.giyim tarzına,kendi tasarımlarına herşeyine bayılıyorum.zevklerimiz inanılmaz birbirmize benziyor hatta hep yakın çevreme benzer koşullarda olsaydık aynı kendisi gibi olurdum diyorum.(moda konusunda)

  şuanda ki başarısıda beni çok mutlu ediyor.kendi sayfasında paylaştığı her onun tasarımını giyen bir ünlü gördüğümde nedensizce gururlanıyorum.

  kendi stili olması,gotik ve punk karışımı tasarımları,tasarımların da hatta herşeyin de türk izlerinin bulunması çok hoşuma gidiyor.

  zevkli ve yetenekli olduğu kadar akıllı olduğunu da düşünüyorum.okul sonunda yapılacak sergiye çıkamadıktan sonra protesto amaçlı okulun bahçesinde kendi sergisini yapmasıyla adını iyice duyurmuştu şuanda da doğru adımlarla başarısını yükseltiyor bence.

  benim için son zamanların en farklı ve yaratıcı tasarımcılarından.umuyorum ki bir 5 yıl sonra çok daha iyi yerlere gelir.

  14 eylül 2018 07:13

  4. Viktoryan gotik stiliyle her gördüğüm tasarımında dibimin düşmesine sebep olan Türk orijinli moda tasarımcısı hanım kızımız. Kendisinin Madonna, Lady gaga gibi ünlüleri bir çok defa giydirmişliği var ve yaşı henüz 27. Bu yaşta bu başarının sebebinin özgünlükten kaynaklandığını düşünüyorum. Tamamen benim zevkime hitap ettiği için abartıyor da olabilirim. O korseler, gereksiz tonsürton kırmızı kombinler, herşeyde aşırılık.. Bi kendisi bir de Dora Teymur bey'den gurur duyuyorum baktıkça. Bir şekilde kendilerini yurtdışına atıp parlayan gençler olmuşlar. İyi ki o fırsat ellerine geçmiş. Şu ülkede modaya bu kadar yetenekli olup harcanan gençleri düşünsenize.. Dilara da onlardan biri olabilirdi.

  Alexander Mcqueen X Dilara görmek isterim ben. Tarzlarını çok benzetiyorum ve ortaya çıkacak kreasyonu düşünürken bile heycanlanıyorum.

  13 eylül 2018 18:44 24 eylül 2018 00:16

  3. Nowness video serisine konuk olmuş, fakirhanesine göz atmak isterseniz(link: https://youtu.be/mpQcFEZeMlI Şu link oraya gider). Kraliçe elizabeth(birincisi herhalde), atatürk ve winston churchill'i zaman makinesiyle getirip trump'ı öldürme hayali varmış. İlginç bir kız. Tarzını oldukça beğeniyorum. Gerçi şu an tiki californialı kızların doksanlı yıllardaki ne kadar sakil trend varsa hepsini popüler ettiği bir dönemden geçiyoruz. Kendisi daha çok beş sene evelin boho gotik pagan(gbkz: O neyse artık) stilinin başarılı bir örneği.

  25 mayıs 2018 00:21

  2. tamamen bi rastlanti sonucu kendisini 6-7 aydir takip ediyorum.cok degisik bir havasi var.ben begenerek takipliyorum

  14 haziran 2016 17:12

  1. encore csm adlı organizasyon ile moda dünyasındaki rekabet ortamına rağmen diğer mezun arkadaşlarının mezuniyet koleksiyonlarını basına tanıtmalarına imkan tanıyan bir sunuma imza atmıştır. jeremy scott, yaz bükey gibi isimlerle çalışmış ve john gallianonun martin margiela için hazırladığı defilelerden birinde görev almış biri. 3 yıl önce kendisiyle tanışma fırsatım olmuştu, oldukça sevimli, neşeli ve fazlasıyla güzel bir kadın. o sıralar ben de saint martins'e başvurmak için çalışmalar yapıyordum. tavrı oldukça motive ediciydi. vogue, another magazine gibi dergilerde adından söz edilmesi, mac'in reklam filmlerinde tasarımlarına yer verilmesi gibi başarılarını gizli bir kıskançlık besleyerek takip ediyorum.

  dünyanın moda ile kurtarılmayacağını bilen oldukça yetenekli ve ilham verici bir tasarımcıdır özetle.

  edit: i-d'ye verdiği röportaj ile, İngiltere'nin en önemli dergilerinden birinde çilem doğan isminin geçmesini sağlamış.

  14 haziran 2016 14:23 12 temmuz 2016 16:12