yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (5)

  17. adını sürekli süslüde görüyordum. geçen gün eltisinin düğün videosuyla anasayfama düştü, bir bakayım dedim ve o günden beri çoğu videosunu izledim. kendisini oldukça sempatik buldum. aşırı zengin olmalarına rağmen o şatafatı, gösteriş merakını asla dilara ve eşinin ailesinde göremedim. galiba kendisi 23 yaşında ve o yaşına rağmen kendini geliştirmiş, komik ve aynı zamanda olgun biri. mesela eltisi nil de çok güzel ama o aileye biraz saf kalıyor sanki. 

  24 ocak 21:35

  16. Gerçekten hem böyle güzel hem böyle erkeksi bir kadın görmemiştim. Yüzü çok orantılı, hatları çok keskin ama bir an baktığımda bir erkek çehresi gibi soğuk ve sert.

  Videolarını izliyorum ama bazen fazla 'geyik' boğuyor. Daha sakin daha kendi halinde olabilir, her bir harften her bir kelimeden espri çıkartmak goygoy yapmak zorunda değil aslında. Zamanla daha iyi olacaktır ama.

  1 ocak 20:33

  15. Sesleniş loading..

  Dilaracım belki buraları okuyorsundur sana şunları söylemek istiyorum (gizlinot: Ağır İşsizim evet) , komik kızsın, eğlencelisin falan ama bazen çok mu kasıyosun sanki? Bir de fazla mı şımarıklık yapıyorsun? Hissettiğim şu ki kocan ve kardeşleri de bazen sana anlam veremiyor gibi. Eşin son videonda "yav bu hanım napıyor, beni utandırma dilara " diye iç geçiriyor olabilir hdhdb.

  Neyse işte dilara çok da kasma be, ana haber bülteni sunar ses tonun, gereksiz şımarıklığın hoşuma gitmiyo valla gitmiyo ay bi utanıyorum izlerken (gizlinot: Çok da umurumda deme ). Oysa ki seni severim (gizlinot: Bilir misin), bu kadar popüler değilken bile seni takip ediyodum, malatya vlogunu kaç defa izledim bilmiyorum bile. Aman neyse işte öyle.

  1 ocak 02:50 1 ocak 03:47


  14. Dilara çok güzel bir kız bence. fiziksel olarak çok beğeniyorum. Komik de  bir kız ben gülüyorum espri anlayışlarımız benziyor. Komik videoları ve bunun üzerinden geyik yapmayı ben de severim. Özellikle Malatya vloguna gerçekten çok gülmüştüm. 

  Gel gelelim dışardan bakınca hiç 20 yaşında evlenecek vizyona sahip biri gibi durmuyor. 

   

  Bir de bu tanışma meselesi o kadar çok soruluyor ki Dilara'ya. Arkadaş ortamı iş arkadaşlığı vs deyip geçersin normal hayatta hepimizin karşılaştığı bir soru. Israrla cevaplamamasının nedeninin çok özel bir konu olması olduğunu düşünmüyorum.

  31 aralık 2020 15:21

  13. Bir videosunda söylemişti burada da merak edilmiş yazmak istedim.

  Birincisi düğün fotolarını ve videolarını paylaşmama sebebi olarak eğlence kanalı olduğunu, çok fazla moda-makyaj mesajı da aldığını fakat bu şekilde paylaşımlar yapmak istemediğini söylemişti. Yani sadece ailemle eğlenceli anlarımı paylaşmak üzerine bir sosyal medya kullanımı planlıyorum demişti. Yoksa düğün fotolarını koymamasının şahidiyle bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Dilara dişli yazın google'layın zaten çarşaf çarşaf düğün fotoları çıkıyor, saklanacak bişey yok.

  İkincisi eşiyle tanışma hikayesini anlatmamasının sebebini de böyle şeylerin eşlere özel kalması gerektiğini düşünüyorum diyerek açıklamıştı. Zaten ilişkisi hakkında hiç böyle şeyler paylaşmaz. Paylaşımları sırf dalga üzerine.

  Üçüncüsü evet hukuk, ekonomi vs. Aklınıza gelebilecek tüm ülke değerleri iktidarın fahişesidir arkadaşlar. Burjuva ile iktidar birbirini destekleye destekleye olduğu konuma ulaşır. Ki birbirini desteklemezse yanlış hatırlamıyorsam venezuela'da olduğu gibi kriz ortamı oluşur. Yukarıda bir yazar yazmış ailesinin zenginliği hakkında o görüşe katılıyorum yani.

  Kendi görüşüme gelecek olursak: instagram hesabı çok güzel. Kendi hesabım olsa takip ederdim. Ziyaretçi olarak giriyorum arada. Videolarının bazılarını eğlenceli buluyorum. Saçları ve ten rengi de çok güzel bence. Özellikle saçları çok gür ve sağlıklı. Ama bu yönde paylaşımlar yapmıyor ne yazık ki. Yapsa bi saç bakım rutinini öğrenmek isterdim.

  31 aralık 2020 12:43

  12. peki eşiyle nasıl tanıştı yahu bu kız ? aralarında 9 civarı bir yaş farkı var

  31 aralık 2020 12:23

  11. Dilara'nın eşi ve Rachel mi?(gizlinot: Swh) Daha fazla şaşırabileceğim bir şey yok galiba

  31 aralık 2020 11:03


  10. Yeni rachel mi doğuyor'a çok güldüm zira Dilara'nın eşi ve rachel üniversitede uzuuunca bir süre sevgiliydi lol

  31 aralık 2020 03:22

  9. zengin oğlu zengindir kendisi.

  bende zengin alerjisi var, net olarak anladım bunu, cringe vlogları falan önerilenlerde çıkıyor bazen sinirden kuduruyorum.

  amma velakin yok siyasal-islamcı yok çalmış vs diyenler de biraz komik geldi bana, Türkiye'nin zenginlerinin olayı bu ki zaten. kim varolan iktidara yakın olursa o zengin olur. bu tarih boyunca böyleydi. dolayısıyla koç, sabancı vs bunlardan 0 farklı, büyümekte olan bir zengin grubuna üye diyebiliriz

  31 aralık 2020 00:51

  8. siyasal islam yancılarından. bakın düğününde kim vardı. iğreniyorum bu kızdan ve eşinden/ailesinden. milletten çalıp çırptıkları haram olsun. (link: https://www.tarimdanhaber.com/ekonomi/bor-seker-fabrikasinda-gizemli-isler-dogus-gida-ortadan-kayboldu-h13993.html sacma sapan isleri)

  30 aralık 2020 22:56