girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

30. Ürünleri Beşiktaş'taki pasajlarda kendi internet sitesinden çok çok daha ucuz fiyata satılan marka. az önce tesadüfen gördüm, haftasonu 77 tl ye satın aldığım şu kazak kendi sitesinde 110 tl. Neden? Kendi siteniz ya neden yani anlamıyorum, araya bi satıcı daha girmesine rağmen yeni sezon kazağın fiyatı 30 tl daha ucuza alınabiliyorken neden? Yerli üreticinin şark kurnazlığı kafasından acilen çıkması dileğiyle.

https://www.dilvin.com.tr/2336-b.yaka-elisi-islemeli-kazak-ekru

11 kasım 23:54

29. Pantolonlari harika. Tas gibi valla hicbisi olmuyor. Yakaladigimda beyoglu centro'dan aliyorum ben, sitesinden cok daha ucuz.

22 ekim 14:34

28. geçenlerde kadıköy çilek sokakta bir mağazadan dilvin marka 3 kazak aldım memnun kaldığım için kendi sitelerinden bakıp sipariş vereyim dedim. bakmaz olsaydım butiklerden aldığım kazak kendi sitelerinde 30-40 tl fazla fiyatta. zaranın bir çok modelinin aynısını yapmışlar kalite olarak iyi bence ama kendi bünyelerinde okadar paalıya satmalarına anlam veremedim.

22 ekim 14:15


27. Ben mi yanlış biliyorum bilmiyorum ama bu markanın ürünleri addaxlarda kendi sitesinden daha ucuz fiyatlara satılıyor.Sitesinde fiyatlar yüksek ve biraz inditex grubunun tasarımları hakim ürünlerinde.Bu kaliteye fiyatları pahalı bence.Gerçi şuanda ülkece elimizi attığımız her ürün f/p olarak sınıfta kalıyor orası ayrı.

14 eylül 22:10 14 eylül 22:11

26. Geçen gün yine canım sıkılıyor. En büyük hobim giyim sitelerinde gezinmek, bir de buraya bakayım dedim. O da ne, bunlar nasıl fiyatlar ya? hakikaten bu kadar uçuk fiyatlar olamaz, asla o paraları verip de alışveriş yapmayacağım markadır.

14 eylül 21:19

25. bir triko hırkasına bir de kalın kışlık kazağına sahip olduğum markadır.

triko hırka bayağı ince. kışın kısa kollu elbiselerimle giymek için seneler önce almıştım. gerçekten seneler önce. hala ilk günkü gibi duruyor. rengi kahverengi ile hardalın karışımı gibi olan muhteşem bir renk. fiyatını hiç hatırlamıyorum. evimin yakınındaki bir giyim mağazasından almıştım.

kazağı ise geçen kış addax mağazasından 50 liraya almıştım. koyu kırmızı, balon kol bir kazak. modelini çok beğeniyorum ve çok severek giyiyorum. bunda biraz tüylenme oldu. kumaşı tüylenmeye müsait aslında ama ben çok fazla giydiğim için de tüylenmesine şaşırmadım açıkçası.

şimdi internet sitesine baktım yine beğendiğim birkaç model oldu ama o fiyatlar ne. ufak çaplı bir şok geçirdim. bu fiyatlarla alınmaya değer mi emin değilim. zaten her yerde de bulunmuyor. kendi mağazaları yok bildiğim kadarıyla. başka mağazaların içine tek tük ürün bırakarak da nereye kadar bilemiyorum dilvin.

mağaza aç ve fiyatları %50 indir. her markadan en çok sen satarsın. sana söyleyeceklerim bu kadar.

12 eylül 19:19

24. kiralık aşk'ta defne'yi giydirirlerdi bazen bu markadan. ilk oradan öğrenmiştim. fiyatları oldukça uygundu. zara'da benzerleri 200 civarı olan kazakları 50-60 liraya alabiliyorduk. kalitesi de 50-60 liraya göre gerçekten iyiydi. severek kullandığım kışlık 6-7 parça var böyle. hem butiklerde, hem de internet sitesinden alışveriş yapabiliyorduk.

henüz kışlık alışverişe başlamadım, bu fiyat artışıyla başlayamayacağım gibi duruyor. iki kazak alma zevkimiz bile olmayacak demek artık. sonumuzu çok merak ediyorum.

12 eylül 11:57


23. Sentetik ve kalıpları aşırı berbat olan markalaşmaya çalışmaya çalışarak kendu çapında saçma sapan bir fiyat politikasını benimseyen firma.

Sen kimsin ya 100 tl yazabiliyosun dilvin, senin mallarını terkostan topluyolar haberin var mı? Hey allahım yarabbim fırsatçılıktan nefret ediyorum.

12 eylül 01:34

22. herhangi bir ürününe sahip değilim ama adını duymuş ve bir yerlerden görmüştüm. fiyatlarını görünce bir miktar şok oldum. 

markanın adından mı ambleminden mi bilmiyorum ama bende aşırı kalitesiz, ucuz marka izlenimi bırakmıştı. kalitesiz mi bilmiyorum ama kesinlikle ucuz değil

12 eylül 01:26

21. Satış politikasını asla çözemediğim marka. Geçen yıl kendi sitesinde 90 lira olan bi kazağı yol üstüne bi butikten 50 liraya almıştım.

modelleri genelde zara ve mango'nun birebir aynıları ve bi tık daha ucuzu oluyor. internet sitelerinden almak yerine beşiktaş-kadıköy gibi yerlerdeki butiklere bakmanızı öneririm. 

12 eylül 00:36