4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (1)

2. çok uzun zamandır aradığım konforu bulduğum fondoten.

-yapısı incecik 

-sağlıklı bir ışıltı veriyor

- kat kat uygulanabilme konusunda çok başarılı

-gözenekleri gizliyor

- renk seçeneği çok fazla ve cool,warm,neutral,olive gibi bir sürü seçenek sunulmuş.

- sabitlemek için pudra kullanımı sonrası asla çamurlaşma yapmadı.

- fotoğraflarda çok güzel görünüyor,adının hakkını verdiğini düşünüyorum.

-sivilce konusunda yorum yapmak için henüz erken 9 gündür kullanıyorum.

-sephora fiyatı güncel olarak 265 tl,elimde olan renk 1N. 

-oksitlenme sorunu yok.

14 eylül 17:47 14 eylül 17:48

5

1. dior makyaj artistlerinin gizli silahı olarak geçiyor kendi (link: https://www.dior.com/beauty/en_us/fragrance-beauty/makeup/dior-backstage/complexion/pr-complexionpros-y0028001-face-and-body-foundation.html internet sitelerinde). kapatıcılığı kolayca artırılabilen, doğal görünümlü bir fondoten. hem vücut hem de yüz için kullanıma uygun. renk skalası çok geniş, sitelerinde çok güzel açıklamışlar.

az kapatıcılık için 1 kat parmak uçlarıyla, orta kapatıcılık için 2 kat fırçayla yüzün ortasından dışarıya doğru ve tam kapatıcılık için ise 3 kat dairesel fırça hareketleriyle uygulanması öneriliyor.

deneme boyunu almıştım sephora puanlarımla.1 kat sürünce kapatıcılığı gerçekten çok az. renk eşitsizliklerini dengeliyor ancak, sivilce veya iz varsa kapatmıyor. sivilcemin üzerine azıcık bir ürünle geçince tamamen gidiyor. yapısı incecik, ağırlık yapmıyor ciltte. buna rağmen çok akışkan bir kıvamı yok. çok fazla ürüne de gerek yok, bir damla yetiyor.

altına bazlı ve bazsız olmak üzere iki değişik şekilde kullandım ve ikisi de çok hoşuma gitti. bazlı kullanınca gözenek görüntüsü daha pürüzsüz duruyor fakat bazsız da gerçekten pürüzsüz bir cilt elde edebiliyorsunuz. üzerine transparan pudra ile geçmememe rağmen yağlı cildimde ekstra yağlanma ve parlama gözlemlemedim gün içinde. ve tabii ki en önemlisi sivilce yapmaması. çok başarılı bir fondoten olmuş, büyük boyunu almayı düşünüyorum

ukte: (yazar: annels)

28 haziran 21:22