yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (1)
  • medya (0)

  1. sevil'in internet sitesinde satışı var görünüyor. ayrıca sevgili (yazar: cocoboo) instagram hesabında üründen bahsetmişti (link: https://instagram.com/p/0yOhHDFYoI/?taken-by=fashiolola bu da sayfası)

  ukte sahibini yazmayı unuttum ya çok pardon :/

  30 nisan 2015 11:36 30 nisan 2015 11:37

  2. bu fondotenı satın almak çok istiyorum. neden kimse kullanmıyor ya süngere sık sık kullan. defalarca mağazada denedim. çok doğal durdu yüzümde. sprey şeklinde olunca kullanımı zor sanan olabilir. bende onlardan biriyim. ama süngere sıkıp kullanırım diye düşünüyorum.

  3 mayıs 2015 19:08 3 mayıs 2015 19:30

  3. çok çok memnunum. İncecik yapısı var ama kapatıcılığı kusursuz. Hiç ağırlık yapmadan ciltte bir şey yok gibi durarak kusurları örtüyor. Gün içinde rengi ve yapısı değişmiyor. Gün boyu ciltte tam oturuyor. İyice çalkalamak önemli bu sayede kusursuz dağılıyor. Farklı uygulama şekilleri var ama ben direk cildime sıkıyorum ve fırça ile üstünden çok hafif yaymadan geçiyorum. Saçıma gelmemesi için havlu bant kullanıyorum kaşlarımı da kapatıyorum. Yoksa ikisi de fondöten oluyor.

  18 temmuz 2016 14:30


  4. En açık rengi nc10-15 cildime koyu gelendir.

  18 temmuz 2016 20:14

  5. Kapatıcılığı çok yoğun olmayan ancak sonucu ince ve gayet fresh duran,sağlıklı bir ışıltı katan fondoten tipi.İyi çalkalamak çok önemli onun dışında cildinize nemlendirici yada baz kullanıyorsanız bir süre cilde işlemesini bekleyin.Sonuç daha güzel olacaktır.

  18 temmuz 2016 20:33

  6. İnce yapili, çok merak ederek aldigim fondoten. 70 ml ama sungerle kullanıyorum ve sünger ürünü bir hayli emiyor. Cildimde duruşunu sevdiğim tek Dior fondoteni oldu. Kuru ciltliyim. Cildimde bazen bu sicak havalarda kasinma yapti. Sebebi fondotendir diye düşünüyorum. Ama sicak havalarda güneş yüzüme çok carpinca da oluyor bende bu tür durumlar.

  19 eylül 2016 15:58

  7. Açık rengi önceki giride belirtildiği gibi gerçekten koyu duran fondöten. Bir de ola ki çalkalamayı unutup sıktınız eyvahlar olsun. Yaz mevsiminde eğer aşırı sıcağa maruz kaldıysa yüzünüze sürdüğünüzde kese yapılmış kir gibi kalkar. Zahmetli bir üründür. Kendisinden sonra bir daha fondöten almadım. Sorunsuz ve açık renkli ciltler için pure beauty bb cream yeterli.

  4 temmuz 2018 10:58


  5

  8. Günlük kullanımda chanel vitalumiere aqua ve mac face N Body kullanan biri olarak bu fondöten benim biraz özel gün fondötenim oluyor. Sprey formlu olması sanırım kullanım olarak zahmetli veya ürkütücü duruyor o yüzden hakettiği yerde değil kendisi. Ama kesinlikle kullanım olarak da sanıldığı gibi zahmetli değil. Hatta bir çok fondötene göre ürün miktarını ayarlamak bile sanıldığından daha kolay olabiliyor ve bu açıdan tasarruflu kullanmak dahi mümkün aslında. Ben güzelce çalkaladıktan sonra ıslak beauty blender'ıma sıkıp yüzüme uyguluyorum. Orta kapatıcılıkta, ihtiyaç duyulduğunda lokal olarak 2. kat uygulama yaparak kapatıcılığını arttırabiliyorum. Spf olmaması fotoğraflarda da çok güzel çıkmanızı sağlıyor. Çok gözenekli bir cildim olmasına rağmen asla onları daha fazla belirginleştirme veya fondöteni kusma gibi bir problem yaşamıyorum. Cildinize sürdüğünüz anda müthiş bir serinlik veriyor cildinize, tıpkı deodorant sıkmış gibi bir serinlik :) Kesinlikle daha çok denenmesi, konuşulması ve hakettiği değeri görmesi gereken bir fondöten.

  25 aralık 2018 14:29

  9. Geçen sene satın aldığım nemli ve sıcak havalarda kullanmayı sevdiğim fondoten. özel gün fondoteni olarak satın almıştım. orta kapatıcılıkta, naturel bitişli bir ürün. sorunsuz kapatıcılığı arttırılabilir.

  İstediğim örtücülüğe bağlı olarak fırça ya da süngerle uyguluyorum. bir miktar ürünü avuç içime sıkıp sünger ya da fırçayı batırıyorum. izmir sıcaklarında ele kola, telefon ekranına filan bende hiç transfer olmadı.

  neden yaz mevsiminde sevecek olduğuma gelecek olursak...

  kışları kuru olan cildim, yazın karmaya dönüşüyor. Kışları kara iklimi olan bir ilde, yazları ise akdeniz ikliminde yaşıyorum. Airflash'i kışın uyguladığımda sanki cildimle bütünleşmiyor. Pudralı bir görüntü veriyor bana. Yazları ise direkt ya havadan ya cildimden dolayı cildimle çok güzel bütünleşiyor.

  Bir de dedikleri gibi en açık rengi olan 100 numara pembe alttonlu. Bu yüzden mevsimine göre nc10-15 olan cildimde, kışları yüzümde pembe pembe kalıyor. Yazları biraz daha koyulaşınca ürünün alttonu o kadar belirgin olmuyor suratımda. Bence 100 numaranın açıklığı iyi ama alttonu sıkıntı.

  16 temmuz 2019 18:29