yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  12. kıvamını çok beğendiğim kremdir. cildim hemen emiyor, verdiği nemlilik güzel ve yeterli, yağlı his bırakmıyor. kokusu da hafif ve güzel sayılır. mucize krem mi hayır değil. ama cildimin ihtiyacı olan buymuş.

  2 nisan 22:10

  11. Ambalajı kadar kendisi de güzel olsaydı keşke :(

  Cilt tipim karma. Nemlendirme açısından bana yararlı geldi ancak sürdükten sonra cildimde yağlı bir his bıraktı, ki en sevmediğim şeydir. Ha bir de üzerine bir sürü şey yazmışlar 8 tane falan. Hiçbir şeye yararı yok. Cilt tipiniz normalse nemlendirici olarak kullanılabilir hepsi bu. Ciltte parlama yapıyor ne yazık ki. Karma ve yağlı ciltlilere önermem.

  24 mart 00:42

  5

  10. Yaklaşık olarak 2-2.5 aydır kullandığım krem kendisi. Açıkçası kreme ihtiyacım var diye almıştım (gizlinot: Vaatlerine bakarak almadım yani) ama benim cildime iyi geldi. Yorumlamak için özellikle belli bir kullanım süresini geçmeliyim diye düşünerek şimdi yazıyorum bu girdiyi de. Öncelikle kremden beklentim yağlı bir his bırakmaması ve nemlendirmesiydi. Cildim karmadan yağlıya dönük (gizlinot: Bu yüzden daha hafif nemlendiriciler daha iyi geliyor bana). Bundan önce garnier botanical cream kullanıyordum ,ki hala biraz var kutusunda, ancak bu kremi kullanmaya başladıktan sonra tamamen onu bıraktım (gizlinot: Kullanım sonrası aşırı yağlı bir his veriyordu ve sadece yağ sürüyor gibiydim) Bu krem karmadan yağlıya dönük cildimi güzelce nemlendiriyor ve parlama yapmadan emiyor. Kokusunu tam tarif edemiyorum (gizlinot: Swh) ama ben beğenmiştim koku hassasiyeti olanlar bir dikkat etsin yine de. Gratisten indirimle 15 civarında bir fiyata almıştım. Cildimde kızarma, sivilce, alerji vb. probleme yol açmadı. (gizlinot: Cildim hassas ve alerjik) yüzüm için tesadüfen bulduğum güzel bir krem. Makyaj altına da kullanıyorum kendisini. Paraben yok ve cruelty free. 8 vaat dediğine inanmayın. Kuru ciltlere nemlendirmesi az gelebilir. Ben memnunum kendisinden ayrıca bayağı bereketli bir krem. Sonuç olarak kendisini beğendim daha iyisini keşfedene kadar tekrar alırım.

  22 mart 23:31

  9. Bildiğin yaş maya kokuyor.

  Ama hosuma gitti kokusu o ayrı. Nemlendiriyor, matlaştırıyor... O kadar. İndirimse yakalayıp kullanmıştım 14 lira gibi bir fiyata. Daha fazlasına değmez.

  14 mart 12:50

  2

  8. tamamen hayal kırıklığı bir ürün.hiçbir vaadini yerine getirmiyor.üstüne bir de sivilce ve kızarıklık yaptı.Cildime zarar verdiğimle kaldım .

  12 ağustos 2018 13:13

  2

  7. vaadettiği 8 özellikten sadece 1ini bile verse yeterdi ama olmadı yapamadı. bi de üstüne cildimi kızarttı her sürüşte. başka bi yerime sürmeye de korkuyorum bu sebepten.

  11 ağustos 2018 21:06

  6. kesinlikle bir mucize yaratmayan ama karma ciltler güzel bir nemlendirici. kutusu güzel, kokusu güzel, insana kendini iyi hissettiriyor. gerçekten güzel nemlendiriyor, çok hassas değil cildim, bende sivilce vs yapmadı. ama gerçekten kırışık giderici, işe yarar bir şey arıyorsanız hiç gerek yok.

  10 mart 2018 20:12

  5. çok işlevli 8'i bir arada mucize krem şeklinde geçiyor ismi.

  -cildin sıkılığını arttırmaya

  -aydınlatmaya

  -cilt tonunu düzeltmeye

  -ince çizgileri doldurmaya

  -kırışıklıkları azaltmaya

  -nemlendirmeye

  -kolojen üretimini uyarmaya

  -cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olacağını söylesede bence sadece uygun fiyatlı iyi bir nemlendirici. bence cildi iyi nemlendiriyor fakat yağlı cilt tipiniz varsa belki çok sevmeyebilirsiniz. dirty works ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmediği için ve hiçbir ürününde paraben bulunmadığı için tercih ediyorum çoğu zaman. gratisin indirim döneminde alıp deneyebilirsiniz bence

  17 şubat 2018 20:29

  4. ben de üzerindeki vaatlere kanıp aldım o etkilerini göremedim herkes gibi. ama zaten normal bir nemlendirici yüz kremi bakınıyordum olmuşken bunu alıyı demişim. nemlendirmesi benim için yeterli. her gece yatmadan kullanıyorum. ama bitince tekrar almam.

  5 nisan 2017 15:07

  3. Karma cilt sahiplerinin rahatlıkla kullanabileceğini düşündüğüm uygun fiyatlı nemlendirici. Çok kuru olan yanaklarımı yeterince nemlendirdiği gibi T bölgemde de parlama yapmadı. (yazar: zarifecan) ın belirttiği gibi vadettiği 8 özelliği yerine getirmese de gün içinde cilde yeterli nemi sağlayan basit ve uygun fiyatlı nemlendiriciler kategorisinde gideri vardır. Ayrıca evet koku konusunda hassassanız, nemlendirici kreme yakışmayan plastik oyuncakları anımsatan bir kokusu var. Neyseki çok kalıcı olmadı bende, bir süre sonra ya uçuyor ya da burun alışıyor.

  28 aralık 2016 19:53