yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (2)
  • medya (3)

  1. Bugün ilk kez gratis indiriminde rastladığım ve bir concealer addict olarak hemen atladığım kapatıcı.

  Sanıyorum 10-12tl gibi birşeydi fakat harika bir corrector! Açıkçası mor göz altlarından şikayetçi olan biri olarak hiç böyle bir performans beklemiyordum fakat beni çok şaşırttı. Baya baya kapattı göz altlarımı. Yağlı bir bitişi var bu sebeple üzerine pudra geçildiğinde cidden ekstra kapatıcıya ihtiyaç duymadan işinizi görüyor.

  Ben hem öyle hem corrector olarak kullandım. İkisindr de çok memnun kaldım.

  Görselleri başlığa ekliyorum.

  14 şubat 2015 21:00

  2. Çok fazla göz altı morluğum olmamasına rağmen kapatamadı. Ambalajına bayılarak almıştım ama beklentilerimi karşılamadı.

  19 ağustos 2015 21:14 ed.7 ekim 2015 10:59

  3. inanılmaz tatlı hatta tatlış bir ambalaja sahip başarılı bir kapatıcı. evet biraz yağlı gibi fakat sürdükten sonra o bölgede parlama ya da çizgilere dolma yapmadı.

  umarım yağlı ürünlerin sebep olduğu, göz altında meydana gelen küçük beyaz yağ keseciklerine mahal vermez.

  arkasında ''tested on people, not animals'' yazıyor. hadi bakalım.

  21 eylül 2015 14:34


  4. bugün gratisten aldığım yapısı yağlı, iki renkli kapatıcı. ben önce somon rengini parmaklarımla uygulayıp üzerini sarımsı tonla geçiyorum aynı şekilde. üzerine de transparan pudra kullanıyorum, güzelce sabitleniyor. göz çevresi yağlı olanlara önermem, aynı şekilde dark circles dese de koyu halkaları kapatabileceğini sanmıyorum. benim gözaltlarımda hafif morluk, yine hafif damar görünümü vardı (uykusuzluktan) aydınlık bir görünüm verdi. 9 gr olduğu için uzun süre kullanacağım gibi görünüyor. bu arada kapağını tırnağınızla açmamaya çalışın, benimki epey sıkıydı, tırnağım kenarından kırıldı azıcık.

  2 ekim 2015 15:34

  5. Aldığımdan beri kullanmadığım, mor gözaltlarımda hiç işe yaramayan kapatıcıdır.Birçok kullanım alanı denedim kendi işini yapmayınca :) Krem kısmını far bazı olarak kullanıyorum ve tek kelimeyle bayıldım!Farlarımı çok iyi tutuyor ve renklerini bir tık daha ortaya çıkarıyor.Siz de alıp kullanamayanlardansanız bu şekilde denemenizi öneririm.Pembe kısmını ise göz morluklarımı nötrlemede kullanıyorum.Krem far olarak da denemişliğim var tabi :)

  12 aralık 2015 20:15

  6. internet sitesinde bile pıt pıt uygulayın, yayarak uygulamayın diye uyarı yapılmasına rağmen her iki şekilde de (gizlinot: yani pıt pıt da) (gizlinot: yayarak da) düzgün uygulamayı başaramadığım üründür.

  seni sevmek istiyorum viladimir ama sen buna izin vermiyorsun!

  7 ocak 2016 17:43

  7. dirty works ürünleri genel olarak ambalajları sayesinde direkt ilgimi çekiyor ama gerçekten çok yağlı bulduğum bi ürün zaten yağlı ürünler yüzünden göz altımda bir tane yağ bezeciği oluştu bile, daha fazla denemeye gerek diye düşünüyorum :(

  7 ocak 2016 18:09 ed.1 nisan 2016 13:52


  8. Esasen ne işe yaradıgını tam olarak anlamayıp ambalajını tatlı bularak aldıgım ürün. Sadece göz kapaklarıma far altına uyguladım. Çok memnun kaldım mı? Hayır. Yani olmasa da olur sanırım göz kapagımda birkaç saniye içinde toplanma yaptı sanırım biraz yaglı bir ürün. Kapatıcı olarak denemedim ama yaglı ciltlere uygun değil gibi.

  19 mayıs 2016 23:42

  9. ürün bir somon rengi ve bir ten rengi olmak üzere iki kısımdan oluşuyor ve ürünün iddiası göz altı morluklarını yok ediyor olması.

  ben uygularken ilk önce somon rengini göz altımdaki morluklara parmak uçlarımla pıt pıt hareketlerle yediriyorum. daha sonra da açık renk olan kısımla üzerinden geçiyorum ve gerçekten bye bye dark circles. çok memnunum.

  stres, uykusuzluk, kansızlık derken son zamanlarda göz altı morluklarım iyice artmıştı, bu yüzden indirim beklemeden almıştım. 20tl gibi bir fiyatı vardı ama indirimden daha iyi bir fiyata alınabilir.

  tek kötü yanı, ürünü ambalajın içinden parmakla alıyor olmanız ve ambalajın derin olması.

  ürünü yarıladım ve gittikçe ürünü ambalajından almak zorlaşıyor, tırnak altına doluyor vs. ve sürekli parmağımı ambalajın için soktuğum için hiç hijyenik gelmiyor. :(

  (bkz: dirty works kapatıcı ) daha önce bu başlık altına yazmıştım ama asıl başlık burasıymış.

  20 mayıs 2016 00:33 ed.23 haziran 2016 14:20

  10. Resmen alışveriş hevesiyle gittiğim gratisten istediğim bişey bulamayınca "e bunu alıyım bari kötü bişey yok içinde, dışı falan da tatlı" diye düşünerek hibeye aldığım ürün.

  Aslında bir şey almadan önce kullanıcı yorumlarını okurum, cilt tipi uygunluğuna bakarım vs. Bunu nasıl pat diye aldım bilmiyorum çüüüüünkü çok kötü. Çok yağlı, direkt çizgilere doluyor ve çok berbat bi görüntü oluşuyor. Şimdi bununla ne yapabilirim, arayıştayım (gizlinot: son pişmanlık)

  1 kasım 2016 11:25