3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (2)
  • medya (1)

16. Kokusu çok hoş fakat bu denli parfüm kokması bildiğiniz üzere pek sağlıklı değil.Bir Gratis indiriminde almıştım.Yaklaşık 12 tl idi.Aklıma geldikçe kullanıyorum.Yüzü kurutuyor, ardından mutlaka nemlendirici sürmek gerekiyor.Çok iyi etkilerini göremediğim bir kil maskesi.

17 mayıs 16:15

15. Bu maskeyi kullanmadan önce yüzümü temizleyici jel ile yıkayıp kuruluyorum, ardından maskeyi kalınca bir tabaka halinde uyguluyorum. Çok yoğun olmayan yapısından ötürü kolay uygulanıyor, kalıp gibi olup da cilde yayılamayan maskelerden değil. Yaklaşık 10 dakikalık bir bekleme süresinden sonra cildimi ılık su ile yıkıyorum. Kullandığım bazı kil maskeleri kolayca temizlenirken, bazılarını ciltten arındırmak çok zahmetli oluyordu, bu maske kolay temizlenenlerden oldu.

Etkilerine gelecek olursak; Ciltten arındırdıktan sonra herhangi bir gerilme hissi yaratmadan, cildi yumuşattığı ve aydınlattığını söyleyebilirim. Cildi temizlerken aynı zamanda gözenekleri de sıkılaştırıyor. Ancak bu etkiler elbette uzun vadeli olmuyor, düzenli kullanım gerekiyor. Zaten bu tür maskeleri ben genelde biraz da kendimi şımartmak için kullanıyorum o yüzden çok büyük mucizeler beklemiyorum. 

Ürünün içeriğini aşağıda görebilirsiniz, içindeki maddeleri (tek tek) araştırdığım kadarıyla içerik olarak da iyi bir ürün.

Dirty Works Power Berry Detoks Maskesine bir eleştiri getirecek olursam bu kesinlikle kokusu olurdu! Daha maskeyi ilk sürdüğünüz anda yoğun bir böğürtlen kokusu ile karşı karşıya kalıyorsunuz, hatta yüzünüzden yıkadıktan sonra bile koku cildinize sinmiş oluyor, keşke parfümü daha az koysalardı.

Kısacası yoğun kokusu haricinde, özellikle karma ve yağlı ciltlerin sevebileceği bir maske olduğunu düşünüyorum. 

13 mart 23:52

14. ambalajı ne kadar güzelse etkisi de o kadar kötü, üstüne üstlük sanki arınmıyorda insanın suratından, yüzümü eliyorum; puding gibi böyle yumuşak desem değil, 5 dk sonra pörsücek gibi .. belki benim cildim yağlı diye böyle oldu, bilemiyorum

13 mart 23:03


13. nedense bende herkesin aksine aşırı yağlanma ve sivilce yapan maske. Evde gül suyu ve saf kille yaptığım maske, hatta himalaya herbals neem özlü arındırıcı maske bile buna bin basar.

13 mart 07:13

12. Haftada sadece 1 kere uygulanıp, 10 dakika bekletilmesi önerilen maske. Bence bu tarz maskeler söylenenden fazla uygulandığı zaman fayda değil zarara neden oluyor. Henüz 2 kere kullandım ve kokusu haricinde memnun kaldım (cildim karma)

3 eylül 2017 22:24

11. banyo sonrası kullandığım ve memnun kaldığım maske.ılık suyla temizledikten sonra cildimin yumuşadığını hissettim. haftada bir uyguluyorum kokusu ilk başta biraz rahatsız etti ama sonradan alışılmayacak bir şey değil.

23 şubat 2017 18:54

10. mucizeler yaratmasa da işe yaradığını düşündüğüm maskedir. hoş bir kokusu var ama bir maske için fazla yoğun olduğunu düşünüyorum. ne yazık ki birçok maske gibi bu da ertesi gün yüzümün kurumasına ve t bölgesinin soyulmasına neden oluyor. fakat diğer maskelere göre yüzü yumuşattığı da bir gerçek.

21 aralık 2016 02:51


9. yağlıya dönük karma diyebileceğim cildime faydası değil zararı olmuş üründür. dirty works'e hayvanlar üzerinde denenmediği için elim gidiyordu, bu ürünü de o sebeple aldım. ancak sadece iki defa uygulayabildim. öncelikle parfümü o kadar yoğun ki, maske yapmanın ferahlığını alamadım. cildimden temizlediğimde de herhangi bir ferahlık ya da ışıltı yoktu kesinlikle. her iki kullanımdan sonra da alnımda pütür pütür sivilceler çıktı. bu üründen olduğuna kesinlikle eminim, çünkü yüzümde sivilce çıkmayan tek bölge alnımdır, ayrıca böyle pütürük gibi çıkmaz bende sivilce.

zaten cağnım lush markasının (gbkz: mask of magnaminty) denen doğal güzelliğiyle tanıştıktan sonra böyle suni maskeleri asla almam. ya lush benzeri markalar, ya da evde kendim yaparım. o aralar almışım, cahillik işte. elimdeki kutuyu ya bir arkadaşıma devredeceğim ya da takasa koyarım, merak eden biri olursa diye.

28 ekim 2016 18:17

8. Bende hiçbir işe yaramayan üründür. kokusu filan çok güzel ama bu iyi bir şey de değil, demek ki basmışlar parfümü. ben bu ürünü yüzüm çok yağlıyken almıştım, siyah noktalar üstünde bir etkisini görmedim. tek iyi yanı benim için, yüzü yumuşak yapıyor, diğer kil maskeleri gibi değil.

30 eylül 2016 19:05 ed.24 kasım 2016 15:22

7. Dünkü gratis indiriminden 11 tl civarı bir fiyata aldım. Dün elimi hiç bir makyaj malzemesine sürmeyip sadece temizlik ürünlerine odaklandım çünkü nedense bu ürünler içimde daha temiz ve güzel bir kızmışım gibi hisler uyandırıyor. Maskeyi de aldığım gibi banyodan çıkınca uyguladım çünkü gözeneklerim daha açık olur diye düşündüm. Kısa bir sürede kurudu, 10-15 dk sonra ılık suyla yıkayarak çıkardım. Kil maskelerini yüzden çıkarmak çok zor oluyor, genelde lavaboyu da tıkıyorkar ama bunu çok ince bir tabaka olarak sürdüğünüz için öyle bir sıkıntı yaratmıyor. Çıkardıktan sonra yüzüm daha parlak duruyordu. Daha yumuşak da geldi ama placebo olabilir emin değilim. Her gün yapasım var şimdi ama haftada bir daha uygun olur diye kendimi frenliyorum.

7 eylül 2016 13:53